Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słysząc ten "utwór" mam wręcz odruchy wymiotne. Tekst do bólu banalny, a Szymon Chodyniecki tylko się marnuje w takich wykonaniach.

 

Gdy usłyszałem niedawno ta piosenkę myślałem, że to utwór z gatunku disco polo. Okazało się, że to utwór tej samej pani, która jest odpowiedzialna za zniszczenie świąt dwa lata temu. Piosenka wieje taką tandetą, że aż odechciewa się tego słuchać.

 

Teraz z kolei "utwór", który powinien pojawić się w tym wątku w dniu premiery - otóż pseudo-youtuber Gimper (tak, to ten od "Superwizjera") postanowił spróbować sił w muzyce i po tandetnym "Bombsite A", wydał jakiś czas temu równie tragiczną płytę "Niepowstrzymany", która (o zgrozo!) stała się najchętniej kupowanym wydawnictwem ostatnich tygodni. Poniżej jeden z utworów z tej jakże "wybornej" płyty o tytule tym samym co album, czyli również "Niepowstrzymany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manieq01, ja już nie słucham od dawna Eweliny Lisowskiej i jej piosenek przez tę reklamę Włączamy Niskie Ceny w Media Expert. Zmarnowała się całkiem na gorsze. Co do jej utworu ''Prosta sprawa'' to jak dla mnie brzmi jak trochę disco polo, trochę reggaeton.

 

Utwory, których nie cierpię:

Fergie - M.I.L.F. $:

<--------------- Znana z Black Eyed Peas, czyli Fergie zaczęła w ostatnich latach swojej muzycznej działalności nagrywać koszmarne piosenki. I tą jest właśnie M.I.L.F. $. Kiedyś to była wokalistka, która miała świetne utwory, m. in. Big Girls Don't Cry. Jej późniejsze piosenki, zwłaszcza A Little Party Never Killed Nobody(All We Got) czy M.I.L.F. $ denerwowały do bólu. Teraz Fergie odcina się od tego, co było dawniej najlepsze dla jej muzyki i woli pewnie spróbować czegoś bardziej ''kontrowersyjnego'', jak widać,

 

Fifth Harmony feat. Fetty Wap - All In My Head(Flex):

<---------------- Takiej piosenki po nich strasznie się nie spodziewałem! Kolejny oklepany utwór z albumu 7/27 po Work From Home, a nawet najgorszy kawałek wakacji według mnie od dziewczyn z Fifth Harmony. Po twarzach w tym teledysku wyglądają, jakby sobie przypadkiem nie myśleć, że to są one. I do tego Fetty Wap, który śpiewa jakby miał ''chrypę''(to tylko zdanie, nie obraza).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ledwie rozpoczął się nowy rok, a już mamy pierwszego kandydata na najgorszą piosenkę 2017 roku. Jest to utwór "First Kiss" w wykonaniu... Mateusza Magi - tak, to ten sam człowiek, który brał udział w "Top Model". Co najgorsze, Maga chce się wybrać z tym utworem na Eurowizję 2017 :P

 

Nie zdziwcie się, że praktycznie pod video do teledysku nie ma negatywnych komemtarzy - takowe Maga kasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Linkin Park i ich nowy singiel w duecie z jakaś nieznaną piosenkarką Kiiarą. Porażka, że zespół znany z mocnego grania idzie w jakieś popowe granie. Czyżby chcieli się ścigać z Maroon 5 i OneRepublic?. Jeżeli nowa płyta Linkin Park ma być nagrana w takim stylu jak niniejszy singiel, to lepiej, aby panowie odeszli na muzyczną emeryturę. "Heavy" jest tylko z tytułu i nic poza tym. Dla mnie mega rozczarowanie.

 

Linkin Park feat. Kiiara - "Heavy"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejnym koszmarkiem muzycznym mianuje nowy singiel Sarsy Markiewicz. Sama kompozycja zarówno muzycznie jak i tesktowo po prostu leży. Najgorsze jest to, że zaraz wszystkie komercyjne rozgłośnie radiowe będą tym katować ludzi.

 

Sarsa - "Bronię Się"

 

 

 

Kolejne miano najgorszego kawałka przypadło Ani Wyszkoni, która po odejściu z zespołu Łzy przeszła pełen "tjuning" zarówno wizerunkowy, jak i muzyczny, niestety na gorsze.

 

Ania Wyszkoni - "Nie Chcę Cię Obchodzić"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słaby utwór. To nie jest klubowy utwór, to jakaś popowa przytupajka. Didżej zaprosił wokalistę do udziału w swej marnej kompozycji, i widać po głosie że tym wokalistą był znany z dennego zespołu, którym jarały się nastolatki:

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkin Park i ich nowy singiel w duecie z jakaś nieznaną piosenkarką Kiiarą. Porażka, że zespół znany z mocnego grania idzie w jakieś popowe granie. Czyżby chcieli się ścigać z Maroon 5 i OneRepublic?. Jeżeli nowa płyta Linkin Park ma być nagrana w takim stylu jak niniejszy singiel, to lepiej, aby panowie odeszli na muzyczną emeryturę. "Heavy" jest tylko z tytułu i nic poza tym. Dla mnie mega rozczarowanie.

 

Linkin Park feat. Kiiara - "Heavy"

 

Tu się muszę zgodzić, ich cały album jest beznadziejny, poszli w pop. Niepotrzebnie. Dla mnie oni się już skończyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

TOP5 najgorszych utworów muzycznych:

 

1.Jon Bellon - All time low

 

2.Julia Michaels - Issues

 

 

3.Clean Bandit ft. Zara Larsson - Symphony

 

 

4.Jason Derulo ft. Nicki Minaj & Ty Dolla $ign - Swala

 

 

5.Walker ft. Gavin James - Tired

https://www.youtube.com/watch?v=g4hGRvs6HHU

 
Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy tu się odzywam, bo nie było by sensu ponieważ tyle gniotów obecnie wychodzi, że szkoda mi czasu na pisanie. Ale tym razem muszę dodać też coś od siebie, bo tak jak ten numer, to chyba mnie już od kilku dobrych miesięcy nie odpychało. :grin:

 

Ewa Farna -  Bumerang   https://youtu.be/uJuUuJm_uWk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z powyższym zdaniem - może i piosenka nieco rytmiczna i łatwo wpadająca w ucho, ale kolejna z cyklu "jednosezonowców" od Ewy Farnej. Od czasów "Cicho" i "Ewakuacji" artystka w ogóle nie wydała czegoś na miarę prawdziwego - granego nawet kilka lat później w rozgłośniach radiowych (a takowymi są przytoczone przeze mnie single) - hitu.

 

W ogóle 90%-95% tych tworów (nie tylko polskich, ale także zagranicznych) to nie jest inwencja twórcza artystów, tylko śmieciowy zapychacz robiony pod dyktando wytwórni muzycznych - zresztą w jednych z wywiadów pewna piosenkarka przyznała, że musi nagrywać określone przez "siłę wyższą" utwory, żeby Universal/Warner Music czerpał z nich zyski. To właśnie dlatego np. zwyciężczyni "Idola" sprzed 15 lat, Alicji Janosz szybko skończyło się pięć minut sławy, albo zespół LemON, który tworzy ciekawą, niekiedy nawet antykomercyjną muzykę, przez utwór "Napraw" uważany jest przez wielu za "ten zespół z eReMeFki z jakimś marnym wokalistą".

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazło by się jeszcze wiele takich utworów ale wymieniłem tylko te najgorsze z najgorszych. W tym popowym shicie można znaleźć czasem dobre utwory ale trzeba je już samemu wyszukiwać. W ogóle muzyka pop była dobra do 2009/2010/2011 roku a potem to już równia pochyła w dół.

Edytowane przez Mr. Orbita
Już wstawiałeś te dwa, nie ma potrzeby powtarzać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...