Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, BiL napisał:

Tym razem człowiek RMFu przerobił legendarny przebój zespołu Lady Pank. Czy DJom naprawdę brakuje pomysłów na własną piosenkę?

Tu mogę powiedzieć - okropna przeróbka. Już Nas z "One Mic" czy "Rule" z albumu "Stillmatic" są lepsze moim zdaniem od oryginałów Phila Collinsa i Tears For Fears.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze trochę to „ona” zacznie śpiewać „Hej sokoły”.:-D Albo jeszcze gorzej. Zbliży się do repertuaru K. Sochackiej czy Lins. Gdzie ten pazur z „Koła czasu” czy „Winnej”. Już chyba wolę jak się wydziera. Bo dla mnie ten numer, to tragedia.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię Chylińską, ale z czasów ONA i z czasów solowej, ale do momentu "Winnej". Dalej zaczęła się równia pochyła. Od wydania płyty "Modern Rocking" w roku 2009, nie jestem w stanie strawić twórczości Agnieszki Chylińskiej. 

 

Poza tym @BiLumówmy się, ty mało co lubisz. Musi by "umpa, umpa", czyli sztampowo, aby ci się podobało.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bloo411 napisał(a):

Akurat Kasia Lins i Kaśka Sochacka to jedne z lepszych artystek muzycznych, więc Twoje porównania jak zawsze celne 🤣 . Można ich nie lubić, ale określanie ich twórczości mianem kiepskiej, to spore nadużycie. 

No wiesz. Dla niektórych nawet A. Andrus to jeden z lepszych artystów muzycznych. Więc nazywać K. Lins czy K. Sochacką jedne z lepszych artystek muzycznych, to spore nadużycie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ale ja tu mówię o dziennikarzach muzycznych, a nie o panu Mietku z ulicy. Także w przypadku Lins i Sochackiej nie ma mowy o sporym nadużyciu. Ty i tak nie lubisz wszystkiego, lub większości co wyszło po 2000 roku, więc nie ma się co dziwić, że kręcisz nosem. U Ciebie to standard. 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest papka dla mas i to nie podlega jakiejkolwiek wątpliwości. To Ty w niej doszukujesz się jakiejś głębi czy co gorsza przekazu. Zresztą żyj i daj żyć innym. Niejednokrotnie pokazałeś, że jakakolwiek dyskusja z Tobą nie ma sensu, gdyż ogranicza się ciągle jednego i tego samego bełkotu "nie lubię tego, bo to są smęty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 Czyli Dance, pop, house, trance? Zrozum, że nie każdy chce słuchać kołysanek.

Do tego @Bloo411 nie lubisz rytmicznej muzyki? Dlaczego?

W dniu 15.11.2022 o 22:51, Pawelgor napisał(a):

 Nadal ciężko mi pojąć dlaczego Ty na okrągło mówisz że coś Ci się nie podoba.

Dlaczego? Ponieważ nie lubię smętów niszowych. Wolę tylko i wyłącznie rytmiczną muzykę.

Edytowane przez Kirk
Na forum nie krzyczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djclassic, widać nie przesłuchałeś całości, a tym samym nie wsłuchałeś się w tekst. Ten utwór jest na granicy kiczu z konkretnego powodu. Gdybyś bardziej interesował się muzyką wiedziałbyś dlaczego i inaczej podszedłbyś do tego utworu, inaczej go odebrał.

miało być interesował się obecną muzyką. Coś ostatnio jest problem, aby edytować posta jak ktoś zje jakieś słowo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na słowo Marika mnie mdli, bo nie cierpię tej wokalistki. A ten utwór, to dowód na to, że polska muzyka już chyba bardziej nie może się zeszmacić. Chyba:-D A po co mi tekst. Wystarczy mi reszta:-D

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś strasznie uprzedzony, stąd często Twoje opinie nie są obiektywne. Dla mnie ważny jest zarówno tekst jak i muzyka, aby jasno wszystko określić, dlaczego dany utwór ma taki a nie inny wydźwięk. Poza tym nigdy nie określam czegoś na podstawie jednej rzeczy, w tym przypadku nie sprowadzam muzyki do jednego utworu. Zaskakujesz mnie coraz bardziej, niestety negatywnie, gdyż myślałem, że skoro rzekomo interesujesz się muzyką, to będziesz wstanie wyjść poza pewne ramy i spojrzeć na muzykę z innej szerszej perspektywy (i już nawet nie chodzi tutaj o ten konkretny utwór Mariki). Na każdym kroku jasno i wyraźnie pokazujesz, że jesteś strasznie mocno ograniczony muzycznie do pewnego obszaru, poza który nie wychodzisz.  

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnijmy sobie jedno. Muzyką interesuje się od czasów gdy Ty pewnie na samochód jeszcze mówiłeś "brum brum". A To że nie podoba mi się taki czy inny wykonawca, to już jest moja sprawa. Nie muszę się Tobie tłumaczyć. Z ostatnim Twoim zdaniem się zgadzam. Oczywiście że jestem ograniczony muzycznie, może bardziej wybredny niż ograniczony, bo nie łykam wszystkiego co wychodzi, tylko to co mi się podoba, albo co według mnie jest godne uwagi. Zresztą tak samo jak Ty, co pokazujesz w dziale "muzyczne nowości". I nie przekonasz mnie do swojej racji, bo za długo siedzę w muzyce.

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...