Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Kleks w Kinach to nic dziwnego, że promują.

I - wszystkie wymienione piosenki nie są koszmarami. Pierwsze trzy - bo to polskie (w tym jedna promuje się payolą za promocję, szczególnie na rozgłośniach RMF-u. Teraz "Do Gwiazd" Oskara Cymsa promują wszędzie do tego z soundtracku do nowego Pana Kleksa. Ale lepiej posłuchać OST-u np. do remake'u Koloru Purpury (w soundtracku jest np. Usher, H.E.R., Alicia Keys, Megan Thee Stallion, Keyshia Cole, Jorja Smith, Missy Elliott, Rodney "Darkchild" Jerkins, Timbaland, Mary J. Blige, Celeste, Coco Jones, Black Thought (z The Roots), Jennifer Hudson, no i piosenkarki grające główne postacie - Halle Bailey, Ciara i Fantasia )- pełna czarna kultura muzyczna.

5 godzin temu, Adam.kaslewicz napisał(a):

 Kenya Grace - Strangers

W sumie - niezła piosenka, ale są lepsze piosenki drum&bass/garage - np. PinkPantheress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stunna Girl feat. YG - Stand Up -  Tu to jest pojęcie, jak niszczyć klasyki r&b, którą bez pewności jest ikoniczny debiut Ciary, Goodies (hit 2004 r. w Stanach i globalnie w 2005 r., jedna z sztandarowych piosenek wczesnego RMF MAXX). Przerobienie fajnego bitu crunk&b na generyczny female rap psuje to, co oryginał (z Ciarą i Petey Pablo, pierwotnie jako kobiecy odpowiednik Freek-A-Leek) połączył świat popu, r&b, hip-hopu i crunku w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oliver Heldens - Out Of Love - Porównując to z Whatever Kygo z Avą Max (Ava daje radę intepertować klasyk Shakiry mimo narzucania jej problemu z samplami), ta piosenka brzmi słabo. Widać, że pan Heldens się wypala coraz bardziej. No i to pokazuje, że pop/EDM się w większości toczy w dół. Jeśli to fakt, zdecydowanie nadal lepsza jest rearanżacja Uniting Nations z 2004 r., (oryginał od Hell & Oates też spoko). Taki Tiesto się trzyma, bo robi w większości dobre rearanżacje i oryginalne twory, tak samo Purple Disco Machine. 
Jack Harlow - Lovin' On Me - brzmi jak "Truffle Butter" Nicki Minaj, ale nudniejsze przez sampel i flow Harlowa. Ale w tej pierwszej piosence jeszcze masz Drake'a i Lil Wayne'a przy featuringach.
 Paul Russell - Lil Boo Thang - jedno słowo: tiktokówka dla 30-letnich karynek. Słyszałem to na Capitalu i Hearcie przez cały czas, a teraz dotarło do Polski. Choć niezły pop-rap z brzmienia z elementami niektórych produkcji Marka Ronsona (typu Uptown Funk czy Ooh Wee)
 

Mimo tego, że ludzie lubią ten utwór - to nadal profanacja do Sway Michaela Bubla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.02.2024 o 19:03, BiL napisał(a):

Ta piosenka doprowadza mnie do szału. Co chwilę tylko "lowin ju" i "lowin ju"

W sumie - to trance, i to hit radiowy. 
A oto moje najgorsze piosenki:
Karol G/Tiesto - CONTIGO - Chyba pierwszy raz, kiedy Karol i Tiesto trafiają na dno najgorszych piosenek. Choć jest zareintepertowane Bleeding Love, to gdzie na naszych radiach było TQG z Shakirą?
Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dancefloor (PNAU Remix) - Choć to naprawdę dobry remix klasyka Sophie z 2002 r. (popularny ponownie dzięki filmowi Saltburn), to moim zdaniem numer powinien tylko lecieć na MAXXie. Eska i RMF mogłyby z łatwością puszczać oryginał, a Zetka nwm czy ma oryginał w playliście

Czy naprawdę radia w Polsce mogą zacząć puszczać więcej zagranicznych naturalnych hitów (np. TEXAS HOLD'EM Beyonce), a nie ciągle reintepertacje, dancepop a'la Vogue Madonny czy EDM i house?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja osobiście nie rozumiem co ludzie mają z tą muzyką pseudo alternatywną typu Ralph Kamiński, Kaśka Sochacka czy Kwiat Jabłoni? Jakby każda możliwa stacja radiowa grała pseudo alternatywne smęcizny to bym wyrzucił wszystkie radioodbiorniki za okno - najlepiej z 39 piętra. Bo co bym miał za sprzęt, na którym bym nie mógł słuchać najpopularniejszych stacji radiowych? Kiedyś tego badziewia nie było i jakoś wszyscy się bawili. A teraz wszędzie musi być alternatywa, bo inaczej się nie da.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On musi sobie ponarzekać, aby zwrócić na siebie uwagę. Nie ma nic ciekawego, ani konstruktywnego do powiedzenia, aby zabłysnąć, to marudzi i pisze głupoty, aby ktoś go zauważył. Proste.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam duże pojęcie o muzyce i wiem co piszę. Mam YouTube Music. Zapraszam do moich postów to zobaczycie, że mam coś ciekawego do powiedzenia i nie pisze głupot. 

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem @BiL ma trochę racji. Alternatywa typu Kwiat Jabłoni czy Daria Zawiałow coraz częściej jest wrzucana do popu i jest często grana nawet w stacjach młodzieżowych typu ESKA czy MAXX.

Faktycznie to mocno kłuje w uszy kiedy w dynamicznej playliście znajdują się tego typu rodzynki. Zwłaszcza, że nowości z Hip-Hopu, R&B czy bardziej klubowego EDMu nie są grane w polskich radiostacjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mati2oo3 napisał(a):

Alternatywa typu Kwiat Jabłoni czy Daria Zawiałow coraz częściej jest wrzucana do popu i jest często grana nawet w stacjach młodzieżowych typu ESKA czy MAXX.

W sumie na Esce jeszcze się zmieści, ale na MAXXie - skoro grają tak, to niestety muszą....  W sumie... w ogóle nawet hity TT nie lecą, jak Been Like This Meghan Trainor z T-Painem (posłuchałbym tego kawałka bardziej niż kolejne reintepertacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BiL napisał(a):

Mam duże pojęcie o muzyce i wiem co piszę. Mam YouTube Music. Zapraszam do moich postów to zobaczycie, że mam coś ciekawego do powiedzenia i nie pisze głupot. 

To, iż masz You Tube Music nie czyni z ciebie osoby mającej pojęcie o muzyce (poza tym, wystarczy to, co wypisujesz tutaj), bo nie masz jej za grosz, co na każdym kroku tylko udowadniasz. I przestań już się ośmieszać swoimi wpisami, bo to jest naprawdę żenujące.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 Zastanów się co piszesz, bo zachowujesz się jak typowy hejter z Internetu. Mam duże pojęcie o muzyce. Lubię muzykę dance, house, trance, pop, rock. Umieszczam w dziale nowości głównie to co mi wpadnie w ucho. Nie słucham takiej muzyki jak jazz, metal, alternatywa oraz disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...