Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że jak się ma telefon w Canal+, to działa również Play24 w ograniczonej formie.

Tak to wygląda w Play24: https://naforum.zapodaj.net/111c289f845b.png.html 

Podgląd do połączeń jest możliwy, wysyłkę SMS konfiguracyjnego również, lecz nie da się modyfikować usług 

Edytowane przez Karolek1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TV pojawiła się reklama Canal+ on-line, gdzie platforma zachęca do dzielenia się kontem :) Jak te czasy się zmieniają. Kiedyś sharing to było zło, dziś operator sam namawia do sharowania kont on-line. 

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharing to podział 1-1 1-10 1-100 tylko ciężko jest z jednej karty stabilnie obsłużyć 100 użytkowników. Wejdź na byle jakie forum i zobacz oferty, wręcz jest wymagany przez niektórych podział 1 do 1. U nas się utarło że sharing to fabryka gdzie pod jeden abonament podłącza się 1000 osób które to rozsyła do następnych 100 tak niestety nie da rady. 

Edytowane przez Woocash
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bloo411 napisał:

Xiaomi 

Ja nie miałem, nie mam problemów z xiaomi mi box s 4k.  Może to wina aktualizacji ale wgram wersje 5.2.1 ręcznie. Play now apka i tu canal+ działa idealnie. 

Edit: pomogło przeinstalowanie aplikacji na xiaomi. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprzęt od Xiaomi, to jedne wielkie g... Marka pozyskała sympatyków poprzez atrakcyjną cenę, ale jakość tego sprzętu pozostawia sporo do życzenia. Moi rodzice posiadają sprzęt tego producenta, więc mogę co nieco powiedzieć. Xiaomi tworzy masę tego wszystkiego, ale zapomina dobrze zoptymalizować swój sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Woocash napisał:

W TV pojawiła się reklama Canal+ on-line, gdzie platforma zachęca do dzielenia się kontem :) Jak te czasy się zmieniają. Kiedyś sharing to było zło, dziś operator sam namawia do sharowania kont on-line. 

I dostaje rozwolnienia przy Cameleonach, że jeden abonement na 2 rodziny u niektórych. Paranoja.

 

7 godzin temu, Bloo411 napisał:

Xiaomi i wszystko jasne.

Że co jasne? U mnie nie ma takich problemów i nie było. I to na Mibox Stick i S.

 

7 godzin temu, Bloo411 napisał:

Dla mnie sprzęt od Xiaomi, to jedne wielkie g... 

To dla Ciebie. Większość nie ma problemów .

Dlaczego pozwalasz aby rodzice się katowali tym sprzętem, skoro to takie g...?

Ja bym o rodziców dbał i kupił im coś za tysiaka.... a co...a , że na lepszym i droższym g.... tnie, to nie szkodzi.  Ważne, że sprzęt full wypas 

Ratuj rodziców. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ja też mam w jednym pokoju Mi Box'a i także nie mam problemów z aplikacją CANAL+. Mam telefon Xiaomi (Redmi Note 8 Pro) i również nie narzekam, sprzęt odpowiednio zoptymalizowany. Jak ktoś woli przepłacać za markę telefonu, no bo przecież ja mam markowe, to jak kto woli :) 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Krzysiek11:)
17 minut temu, jupiter napisał:

Jak sądzicie, czy Disney+ będzie w Canal+? Bo nie wiem czy lepiej się zapisać na przedsprzedaż i wtedy jest 12 mies w cenie 8 ale trzeba aktywować max do 26 czerwca, czy lepiej poczekać bo może w C+ będzie np. 6 mies gratis?

CANAL+ to nie Play żeby coś w gratisie dawać na 6 miesięcy. ;)

 

Jeśli już to będzie dostęp w promocyjnej cenie, pewnie zbliżonej do ceny rocznej podzielonej przez 12. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_zapomnij o Viaplay w Canal+.

 

Nie po to wydali kasę na PL żeby teraz dzielić się tym co mają z Canal+. 

 

Ktoś pisał że może będzie kanał na SAT. Przecież na początku Viaplay mówiło że absolutnie nie będzie uruchomionych kanałów na sat. 

 

A z aplikacją chyba też cisza. 


Samo chyba Canal+ nawet nie jest zainteresowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...