Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam pisałeś, że mają ogromny worek kasy i na pewno przedłużą La Ligę. Niestety nic w obecnej rzeczywistości w Polsce nie jest pewne. Mnie to cieszy, bo w Vectrze mam Eleven 2 i 4 w ramach pakietu, do tego Canal+ i jazda. :)

To jest biznes a nie instytucja charytatywna, na koniec musi być zysk. Worek kasy nie ma tu nic do znaczenia. A to, że powstanie Eleven jest na ręke C+ i na odwrót pisałem już przy samym starcie.  Taka współpraca opłaca się jednym i drugim,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko zyskają fani Serie A, bo to jedyna liga, która będzie w całości(na razie :)) pokazywana w Eleven. Mnie to rybka, bo i tak jej nie oglądam.

 

 

Nie kuś szatana! Serie A musi być w całości.

Czyli będziesz oglądał co drugi mecz Barcelony/ Realu w kolejce jak zrezygnujesz :D

 

Ogólnie to Eleven robi wałek za wałkiem. Czy to ma oznaczać, że teraz następne prawa kupią wspólnie? Czy też nagle się okaże że musieli bo i tak nie pokazywali wszystkich meczów :crazy:  Może jakość HD Eleven poprawią, albo dojdzie Eleven 4K. Ogólnie beka z tego co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kuś szatana! Serie A musi być w całości.

Jak zachowają prawo do całości, a jak na razie wszystko na to wskazuje to pewnie do nich wrócę. Na razie obserwuję sytuację, bo z Bundesligą też na początku był full, a później jakieś rozdrobnienie. Mirosławski to kłamca i mało poważny osobnik, więc niczego jeszcze nie przesądzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ogólnie to Eleven robi wałek za wałkiem. Czy to ma oznaczać, że teraz następne prawa kupią wspólnie? Czy też nagle się okaże że musieli bo i tak nie pokazywali wszystkich meczów :crazy:  Może jakość HD Eleven poprawią, albo dojdzie Eleven 4K. Ogólnie beka z tego co się dzieje.

Dlaczego wałek? Kanały za około 10zł w czterema czołowymi ligami europejskimi raczej długo bytności na rynku by nie miały. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pisałeś, że mają ogromny worek kasy i na pewno przedłużą La Ligę. Niestety nic w obecnej rzeczywistości w Polsce nie jest pewne. Mnie to cieszy, bo w Vectrze mam Eleven 2 i 4 w ramach pakietu, do tego Canal+ i jazda. :)

Bo tak było, widocznie wola współpracować z NC+, ty tak szybko z Eleven się nie rozstaniesz bo mecz pierwszego wyboru będzie co tydzień u kogoś innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zachowają prawo do całości, a jak na razie wszystko na to wskazuje to pewnie do nich wrócę. Na razie obserwuję sytuację, bo z Bundesligą też na początku był full, a później jakieś rozdrobnienie. Mirosławski to kłamca i mało poważny osobnik, więc niczego jeszcze nie przesądzam. 

 

Robią się coraz mniej poważni. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie wybierać meczów bo cały pakiet będzie w Eleven. Przecież takie rozdrobnienie praw to powrót do przeszłości. Czyli jak poleci mecz w Eleven to obejrzysz, a jak nie to stream, bo przecież nie polecę ekstra po nc+ jak ledwo się z nimi pożegnałem.

 

Dlaczego wałek? Kanały za około 10zł w czterema czołowymi ligami europejskimi raczej długo bytności na rynku by nie miały. ;)

 

Ale to oni sami dyktowali ceny, jak mi policzą 15 zł to płacę. Dam 20zł ale chcę mieć pewność że CAŁA Serie A jaka mnie interesuje będzie. Nie płacę 8/15 zł za wszystko, bo interesuje mnie 3/4 mecze. A to że mają pozostałe ligi, sporty to dodatek, przecież nie zablokuje sobie do tego dostępu. Pojedyńcze osobniki kupują Eleven dla czterech lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Mirosławski to kłamca i mało poważny osobnik, więc niczego jeszcze nie przesądzam. 

A co innego ma mówić, mówi to co ktoś mu każę. Oczekujesz, że pracownik firmy będzie mówił coś innego nich każe mu szefostwo ?

Ja tylko przypomnę po raz kolejny, że to biznes a właścicielem Eleven jest pośrednik a pośrednictwo to jednak taki biznes w którym wyciska się klienta jak cytrynę.  Te wszystkie transfery ponad 100 mln niestety w efekcie odbiją się na cenach prawa TV co sięga do portfeli klientów. Na piłce zarabiają 2 grupy, pośrednicy praw TV i menagerowie więc pomyśl co będzie za 10-20 lat jak coś się nie zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zrezygnowałem z Eleven, bo czekałem na przetarg. Nigdy nie oglądałem wszystkich meczów w lidze hiszpańskiej, więc jakoś dam radę bez 11. Chyba, że dadzą mi za 1 zł, tak jak pakiet Sport na Ostro. :)

No to Realu lub Barcelony nie obejrzysz razem w jednej kolejce, bo pewnie będą na przemiennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co innego ma mówić, mówi to co ktoś mu każę. Oczekujesz, że pracownik firmy będzie mówił coś innego nich każe mu szefostwo ?

 

Mnie trochę śmiech ogarnia, jak widzę, że ktoś w podziale Bundesligi czy teraz La Liga widzi winę czy pomysł Mirosłąwskiego. Przecież on mógłby się w swoim biurze zaryglować w obronie "wyłączności" i nic by to nie dało. No, tyle, że straciłby pracę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobrze, że będzie w Polsacie - przynajmniej unikniemy tego typu cyrków, część meczów tutaj, część tutaj :)

 

Ale mieli by okazję by zamydlić oczy pisząć:''Platforma nc+ będzie jedyną platformą satelitarną umożliwiającą zobaczenie wszystkich meczów Ligi Mistrzów EUFA w najbliższych trzech sezonach.''

 

 

W Eleven czują żenadę, bo nie widzę by ktoś z nich podał dalej twet o pozyskaniu połowy praw, a Ci z C+ już  informują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobrze, że będzie w Polsacie - przynajmniej unikniemy tego typu cyrków, część meczów tutaj, część tutaj :)

Przecież tak będzie teraz. Ktoś, kto będzie chciał obejrzeć każdy mecz Realu czy Barcy będzie musiał posiadać dostęp tak do NC+ jak i do CP. Gdyby LM została w C+ to CP byłby zbędny, jeśli chodzi o piłkę klubową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wychodzi panowie na znowu na moje:

"Bo jak coś jest od wszystkiego, to jest do niczego". To też nie raz pisałem :D

Jednego podmiotu nie stać na te wszystkie prawa jakie sobie oczekujemy od nich. Po jakimś czasie to nawet Eleven dostrzegł. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lanser

Chyba tylko Ty i jeszcze paru fanów Polsatu jest z tego zadowolonych. Wolałbym tak jak było do tej pory C+, 11 i E2 z Bundesligą. Nic na to jednak nie poradzę. Już zrezygnowałem z Eleven, a jak Krok rzuci wygórowaną ofertę, to zostają puby.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...