Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli czwarty kanał jest już pewnie bardzo blisko, może wystartują też tego dnia z nim? Ogólnie numerki dla mnie są na +, będzie to jakoś ujednolicone.

Tylko jaki ma sens numerowanie czegoś jako 1? Bundesliga przeniesiona do Eleven to już im Vectra z Eleven Sports w SnO oglądalności nie nabije.

 

Ja tam numerków w nazwie kanałów nie lubię. A co do kanałów raczej bym zrobił kanał w pakietach ogólnych taki promocyjny (Bundesliga, szkocka, belgijska i włoska koszykówka, tenis) drugi kanał w pakietach wyższych (F1, francuska, włoska i LM w piłce ręcznej) i dwa premium (liga hiszpańska).

 

Ja bym to tak zrobił: Eleven Sports (podstawowy), Eleven Sports Plus (pakiety wyższe) [konkurencja dla Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra), Eleven i Eleven Extra (premium) [konkurencja dla Canal+ Sport].

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kanałów raczej bym zrobił kanał w pakietach ogólnych taki promocyjny (Bundesliga, szkocka, belgijska i włoska koszykówka, tenis) drugi kanał w pakietach wyższych (F1, francuska, włoska i LM w piłce ręcznej) i dwa premium (liga hiszpańska).

Gdzie masz ligę szkocką, belgijską czy włoską koszykówkę w Eleven? Poza tym, gdyby był jeden kanał do ligi francuskiej i włoskiej, to z tej pierwszej leciałby tylko piątkowy mecz, nie wspominając o sytuacji, kiedy byłaby F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz sie szczegółów. Włoska gra o 12:30, 14:00, 15:00, francuska gra o 17:00 i 21:00 (więc większość meczy by zmieścili). Kto powiedział, żeby się mieli tego trzymać całkowicie. Wiadomo, że coś z włoskiej i francuskiej byłoby tez na premium. Hiszpańska rzadko gra mecze ciekawe, nałożone na siebie, wiec masz tam miejsce na coś z Włoch i Francji, szczególnie mecze, gdy gra Bundesliga. 

 

Eleven Sports - Żuzel, F1, piłka ręczna.

Eleven Sports Plus - 2 Bundesliga, Bundesliga, Bundesliga, Serie A.

Eleven - La Liga.

Eleven Extra - Ligue 1 i Serie A.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa kanały w pakietach i dwa premium to nie [beep], tylko niezła promocja kanałów. Zawsze jakiś mecz promocyjnie można puścić, zamiast wiecznie odkodowane okienka. [beep] to jest teraz Bundesliga. Była na Eleven Sports teraz nagle w Eleven. Nie ma nic ciekawego w Bundeslidze by ją kodować. Jeszcze niedawno leciała w Polsacie Sport, a nawet Sportklubie, teraz nagle zrobiono z niej premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałagan to już jest z transmisjami, opisami, powtórkami.

A der Klassiker to co nie ciekawe? Jedni wolą włoską, inni żużel. Nie tylko Ty oglądasz, a wszystkich nie da się zadowolić.

Przypomnij mi z jaką przewaga Bayern został mistrzem Niemiec?

 

Te wasze numeracje świetne wprowadzą jeszcze większy [beep], mecze porozrzucają po 4 kanałach, o innych dyscyplinach już nie wspomnę. Wolałbym właśnie zrobić jeden kanał tylko Bundesliga, max 2 kanały + inny sport (piłka ręczna, żużel, F1 oraz czasami Serie A przy dublecie z Ligua 1) i kanał normalne nie premium, 3 kanał tylko La Liga, a 4 mieszany (włoska, francuska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra zmiana. Od początku kanały powinny być numerowane. Eleven Plus może nie przejść z wiadomych względów, prędzej Eleven Extra uruchamiany tylko, gdy na trzech głównych brakuje miejsca.

Może przejść, bo w nazwie nie ma znaku graficznego, jak w przypadku kanałów nc+, a jest pełne słowo PLUS. A CANAL+ przyczepiło się o użycie właśnie tego znaku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Vectrze od 20 listopada nowy logotypy kanałów ELEVEN: Eleven na Eleven Sport 1, Eleven Sports na Eleven Sport 2, Eleven Extra na Eleven Sport 3.

Brawo dla Waszej kablówki za regularne informowanie klientów o zmianach programowych z wyprzedzeniem.

Nie do osiągnięcia w INEA.

Dla mnie nowe logotypy na plus podobnie jak Eurosporty, kanały sportowe Polsatu powinny zachować się podobnie.

Edytowane przez shark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Waszej kablówki za regularne informowanie klientów o zmianach programowych z wyprzedzeniem.

Nie do osiągnięcia w INEA.

Dla mnie nowe logotypy na plus podobnie jak Eurosporty, kanały sportowe Polsatu powinny zachować się podobnie.

Oby Polsatu nie zachowały się podobnie. Numerowanie czegoś jako 1 jest bezsensu..Poslat ma wyróznione ze cos jest Extra (wyższe pakiety), News - sama nazwa wskazuje i Fight sporty walki. A Eleven sobie tylko zaszkodzą tymi zmianami [beep] będzie jeszcze większy mevze porozrzucane po wszystkich kanałach. najlepsza opcja to przyporządkowanie ligi do danego kanału i 4 kanał ogólny w podstawowych pakietach, wtedy człowiek wie ze La Liga tylko tu słabsze mecze w kanale otwartym a reszta w pozostałych 2

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze podstawa to kanał nie premium.Bundesliga już nie cała wiec premium już to nie jest, piłka ręczna to samo C+ koduje wiec po co Eleven?Żużel kodować 1 ligę? 2 Bundesligę chcą kodować? Może czwartym kanałem powinien być kanał ogólny dla wszystkich abonentów płatnych TV. Jest luka w otwartych kanałach po Orange Sport

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki ma sens numerowanie czegoś jako 1?

 

Ja bym to tak zrobił: Eleven Sports (podstawowy), Eleven Sports Plus (pakiety wyższe) [konkurencja dla Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra), Eleven i Eleven Extra (premium) [konkurencja dla Canal+ Sport].

Co do numerowania - jestem tego samego zdania. EuroSport 1 - ta nazwa, to dla mnie porażka.

 

A co do nowych wersji nazw poszczególnych kanałów - nie prościej byłoby tak?

1. Eleven - Eleven (tylko piłka nożna).

2. Eleven Sports - Eleven Sports.

3. Eleven Extra - Eleven Sports 2.

Wówczas nowy kanał mógłby otrzymać nazwę Eleven Sports 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej stworzyć 4 kanały sportowe numerowane i powtarzać na wszystkich to samo a transmisje live tej samej ligi porozrzucać po wszystkich 4. Jeszcze był chyba C+ Futbol. Polecam zajrzeć jak to ma Sky Sports porobione

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@golbi_84 Sky Sports to chyba najgorszy przykład jaki mogłeś podać ;). Za sprawą BT Sports, są w podobnej sytuacji jak C+ u nas, tyle, że mają 10 kanałów, które albo pokazują powtórki, albo się dublują. A taki "main event", w założeniu najważniejszy kanał pozapychany jest gadającymi głowami.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do numerowania - jestem tego samego zdania. EuroSport 1 - ta nazwa, to dla mnie porażka.

 

A co do nowych wersji nazw poszczególnych kanałów - nie prościej byłoby tak:

1. Eleven - Eleven (tylko piłka nożna)

2. Eleven Sports - Eleven Sports

3. Eleven Extra - Eleven Sports 2

Wówczas nowy kanał mógłby otrzymać nazwę Eleven Sports 3.

Ja dałem celowo Eleven Extra. Eleven Sports 2 można jeszcze przeżyć ale 3 to już przesada. Widziałem ramówkę Eleven Sports na weekend transmisji live jest po byku fest dokładnie 3 transmisje live sobota, 4 w niedziele, Eleven Extra 2 w sobotę. Wiec stad mówię że lepiej stworzyć kanał dla pakietów podstawowych. Kanały premium to 2 który puszczą Bayern, Barcelonę, Real, PSG, Juventus. Piiłkę ręczną koduje Canal+ przejęła cześć Eleven Sports i tez koduje :D to już lepiej nSport mogło to puscic

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mecz Mistrzostw Europy co do siatkówki. Lepiej stworzyć 4 kanały sportowe numerowane i powtarzać na wszystkich to samo a transmisje live tej samej ligi porozrzucać po wszystkich 4. Jeszcze był chyba C+ Futbol. Polecam zajrzeć jak to ma Sky Sports porobione

 

Ale numeracja nie wykluczałyby, żeby dany kanał w weekend skupiał się na danej lidze. Skupienie konkretnej ligi w jednym kanale pozwala teoretycznie zmaksymalizować ilość transmisji meczów (każda liga ma inaczej dopasowane godziny rozgrywania spotkań). Ale jak słyszę, żeby na jednym kanale była włoska Serie A TIM oraz Ligue 1 Conforama, gdzie właśnie w prawie każdej porze nakładają się mecze z obu lig (a już szczególnie w następnym sezonie, gdzie włoska liga będzie wzorowała się na hiszpańskiej La Liga Santander czy choćby polskie LOTTO Ekstraklasy). Ale takie sztywne trzymanie się danego kanału jest złe, jeśli masz więcej praw niż kanałów (a wtedy najlepiej ramówkę tak dopasować względem godzin trwania transmisji, żeby jak najwięcej się zmieściło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...