Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzieje, kiedy mecz Realu komentują jego kibice? Właśnie to, czego dziś możemy doświadczyć. Każde dobre zagranie piłkarza w bieli to zachwyty, a świetne akcje i wyprowadzenie piłki przez gości przemilczane. Bardzo dobra sytuacja Las Palmas, niesłusznie przerwana gwizdkiem sygnalizującym spalonego i... cisza. Jeszcze na dodatek te zapewnienia, że już już za chwilkę Real zacznie cisnąć przyjezdnych nie mając litości. Nawet autobus się w ustach komentatorów pojawił i antyfutbol. :D Ośmieszają się... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma statystyk, ile osób ogląda takie mecze w Eleven przez internet. Myślę, że w przypadku powrotu RK oglądalność może być większa, ale niewiele. Może na kilku pierwszych wyścigach będzie hype, później części się znudzi. 

 

Jednego można być pewnym. Jeśli RK wróci, to na pierwszy wyścig będziemy mieli otwarte okno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że Eleven transmituje kwalifikacje FA Cup, dzisiaj mecz Chorley-Fleetwood... Która to klasa rozgrywkowa? Piąta? Szósta?  :mrgreen:

 

Jak już wspomniał @kunkore. To już jest 1. runda Emirates FA Cup. Od tej rundy przystępują już kluby zawodowe (konkretnie z 3. i 4. klasy rozrywkowej Sky Bet EFL czyli League One i League Two). Fleetwood jest właśnie klubem 3. klasy rozgrywkowej. Chorley to 6. klasa rozgrywkowa (Vanarama National League North). W piątek np. mieliśmy transmisję meczu z udziałem klubu z 8. klasy rozgrywkowej (Hyde).

 

Kluby z dwóch najwyższych klas rozgrywkowych tj. Premier League oraz Championship przystępują od 3. rundy. Runda ta odbywa się tradycyjnie w pierwszy weekend po Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko? To jest doskonały wynik. Zważając na to, że podobną oglądalność (250-300k) mają najlepsze mecze ekstraklasy w C+ można się spodziewać, że Eleven jest już blisko nich pod względem liczby płacących abo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej tych meczów w Eleven tym bardziej widać ich jakość. Dla mnie jedyną ich wartościową ligą jest obecnie hiszpańska. Bayern TV średnio mnie kręci. Wiadomo, że chce się też obejrzeć hity z pozostałych lig, ale te zdarzają się tak rzadko, że kupowanie dla nich pakietu nie ma sensu. Jeśli ktoś sobie lubi popatrzeć jak się samochody ścigają (bądźmy poważni, przecież nie kierowcy) to jeszcze ma F1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej tych meczów w Eleven tym bardziej widać ich jakość. Dla mnie jedyną ich wartościową ligą jest obecnie hiszpańska. Bayern TV średnio mnie kręci. Wiadomo, że chce się też obejrzeć hity z pozostałych lig, ale te zdarzają się tak rzadko, że kupowanie dla nich pakietu nie ma sensu. Jeśli ktoś sobie lubi popatrzeć jak się samochody ścigają (bądźmy poważni, przecież nie kierowcy) to jeszcze ma F1. 

Tak, tak. A jak chce popatrzeć jak się potykają o własne nogi to odpala ekstraklasę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...