Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z pokrywaniem się z futbolem może być problem w fazie grupowej rozgrywek 13 i 19 (drugiego z tych dni zwłaszcza) grudnia kiedy odpowiednio Rosa i Stelmet grają mecze o 20. Choć myślę że futbol pewnie wygra i może doczekamy się już 4tego kanału. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem przewrażliwiony, ale nic mnie tak nie denerwuje, nie obchodzi mnie czy jest bitrate 13, czy 6, ale komentarz za szybki - to kompletnie niszczy emocje.

Dlatego nie rozumiem tego podjarania, jak ogłaszają, że mecz będzie komentowany ze stadionu. Frajda jest dla komentatorów, dla abonentów jest w najlepszym wypadku bez różnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieję w Formuła 1 skoro chc0e uruchomić własną platformę streamingową

 

https://hdtvpolska.com/formula-1-uruchomi-wlasna-platforme-streamingowa/

Jeśli to by istniało równolegle do transmisji w TV, to ok. W innym przypadku nie jest to dobre dla widzów, dochodzi kolejny abonament.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz Grzywacza też bardzo słaby. Za tydzień słynny der Klassiker i liczę, że się ogarną. 

Nie musi, bo Dortmund-Bayern robi Patryk Mirosławski z T. Ćwiąkała. Aż nie chce się przypominać jak Mirosławski mówił,że nie będzie brał najlepszych kąsków i krytykował szefów sportu, którzy wykorzystują w ten sposób swoją pozycję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Mirosławski to nieco irytująca postać. Chce na siłę być smieszny w duecie z Ćwiąkałą. Chce żeby uchodzili za duet kultowy na miarę tych które znamy. W ten sposób tego nie da się zrobić.

O tyle dobrze, że odpuścił trochę komentowanie La Ligi z czego się cieszę bo te rozgrywki oglądam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie transmitują 2 bundesligę. Nawet La Ligowe ogórki, ale dlaczego Eleven Gol Live (wersja poniedziałkowa) nie może mieć stałej godziny emisji?! np zawsze 21.  To już niech zrobią zawsze 22.30 ale przynajmniej będzie to pewniak.

Aby podsumować kolejkę musi się ona zakończyć, dodatkowo Eleven to taki cudowny byt q którym trnsmisj LIVE ma priorytet przed paplaniną gadających głów a wczorajszy mecz Werona - Inter miał swoją historię a Las Palmas  i Deportivo gra tak radosny futbol że zawsze warto oko zawiesić  :D:D:D

22:30 niby ok ale jak da się wcześniej to wrto bo oglądalność rośnie wszak kiedyś iść trzeba spać

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna wada Eleven to właśnie nieogarnięty program TV. Wkurza mnie najbardziej, że nie dają danego dnia powtórek meczów. Np 20:45 w niedzielę zawsze są trzy super spotkania. A o 23:00 dają jakieś mecze sprzed tygodnia w powtórkach, zamiast pozamieniać kanałami i na krzyż dać coś, co leciało na innym kanale przed chwilą. Wtedy by się obejrzało z chęcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...