Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęsny zagra od początku, szkoda, że akurat Eleven nie ma jak to pokazać. I jeszcze tłumaczenie że Juventus jest co tydzień, a Citizens od święta...

A Kapica w Bundeslidze niech sobie zostanie. Ogólnie tzw ''ekspertow'' od Calcio to mają przeciętnych. Kapica najlepiej się kiedyś sam podusmował '' Ja nie wiem co mam więcej powiedzieć (o Milanie). Jego gadanie mnie nudzi. Czachowski irytuje. Więc najlepszym wyborem jest Dumanowski/Kowalski/Guziak/Chabiniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miroslawski sugeruje ze Eleven nie ma juz prawa do ligi szkockiej  https://twitter.com/P_Miroslawski/status/910226651996459009

Tymczasem wg strony Eleven https://www.elevensports.pl/faq maja prawa do ligi szkockiej ale nie ma nic o prawach do ligi belgijskiej, ktora sporadycznie pokazywali w tym sezonie. Niewykluczone ze jest na odwrot, maja prawa do belgijskiej a stracili do szkockiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko, żeby była popularna. Celtic dominuje i rozbija każdego, Rangersi niby wrócili, ale to nie ta jakość co dawniej. Inne drużyny też wielkiego poziomu nie prezentują, o czym najlepiej świadczą ich wyniki w Lidze Europejskiej. Układ terminarza też zresztą nie sprzyja wielkiemu zainteresowaniu tymi rozgrywkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają, dlatego dzisiaj widziałem spot promujący ligę szkocką na którymś z kanałów Eleven. :lol2: Ta stacja, to coraz większy kabaret. Praw "nakupili", sianka brakuje na kolejny kanał... Wygra na tym wszystkim Krok za pewien okres czasu... :-P

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sianka brakuje, na pewno rychło zbankrutują  :mrgreen:  Większość postów w tym temacie to bełkot, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Same przypuszczenia do których dorabiana jest jakaś teoria, jedynie słuszna. Eleven ma się całkiem dobrze w przeciwieństwie do swojej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sianka brakuje, na pewno rychło zbankrutują :mrgreen: Większość postów w tym temacie to bełkot, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Same przypuszczenia do których dorabiana jest jakaś teoria, jedynie słuszna. Eleven ma się całkiem dobrze w przeciwieństwie do swojej konkurencji.

To, że C+ się stacza równie pochyłą to nie ulega wątpliwości chyba dla nikogo... Jeszcze chwila i zgon, ale to ze po wielkim bum Eleven i zapowiedziach, że będzie jak jeszcze nie było widać już oszczędności... Brak transmisji, gdy były możliwe, zero zainteresowania wprowadzeniem dodatkowego kanału gdyż transmisję się nie mieszczą, słaba jakość na sat, jeżeli chodzi o kanały premium, co w kanałach sportowych jest podstawą. Szumne zapowiedzi... Nic poza tym. Po co Mirosławski opowiadał takie bzdety? Kupiona praktycznie tylko Bundesliga, reszta praw na dziwnych zasadach... Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają, dlatego dzisiaj widziałem spot promujący ligę szkocką na którymś z kanałów Eleven. :lol2: Ta stacja, to coraz większy kabaret. Praw "nakupili", sianka brakuje na kolejny kanał... Wygra na tym wszystkim Krok za pewien okres czasu... :razz:

Oni nie chcą kolejnego kanału, chyba ze będą chcieli Ekstraklasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą, a zapowiadali "Zachód". Poza początkowym stanem ilości transmisji, jakiej u nas nie pokazywała żadna TV, widać już ograniczenia... Przez rok czy tam dwa przyzwyczaili Was do większości transmisji z lig, które mieli, to teraz nie ja podnoszę larum, że Interu nie ma, że Juve nie było... Na forum to czytam. Jeżeli zdecydowali się na taki target, to po pozyskaniu Bundes, Wypadało otworzyć nowy kanał.No przecież kasy jest w brud, tak tu piszą. Studio miało być jakiego w Pl jeszcze nie było. Jest jakie jest, nie przeszkadza mi zasadniczo ta kitka, ale po co były te opowieści. Duża zasługa w tym jakie mam zdanie, to opinia wykreowana na podstawie zapowiedzi Mirosławskiego, który mówił, co mówił. Miałem prawo oczekiwać czegoś "wow", a wyszedł Sportklub/OrangeSport z większą ilością transmisji.

Nawet Zdzicha nie ma, którego zapowiedział... :razz::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...