Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Globus, Liga Belgijska została z praw na stronie Eleven usunięta więc albo nie mają już praw albo mają niezły bajzel, i zasadniczo jedne pytanie, czy oni na pewno pokazali 11 sierpnia ten jedyny mecz Zulte-Club Brugge który mieli pokazać w tym sezonie.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pokazali Superpuchar Belgii ale ten mecz mógł wchodzic w pakiet praw na te 2 poprzednie sezony ktore transmitowali. Zadajcie pytanie o prawa do ligi belgijskiej https://twitter.com/sebchabiniak1 ktory komentowal jej mecze. Im wiecej osob sie go spyta tym wieksza szansa ze odpowie.

 

http://www.proleague.be/fr/nouvelles/article.html?Article_ID=794699 to by sporo wyjasnialo

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio brak wam belgijskiej ?Macie wszystkie ligi to szukacie belgijskiej i robicie afery?Kto by to oglądał no kto ?Znając życie byłoby 6 kanałów wszystko live to ktoś i to by płakał,że przecież 3 angielską jeszcze mają i tez nie pokazują ludzie wyluzujcie.

Ale nie o to chodzi,chodzi o to że po co w swoich spotach promocyjnych trzymają ligi których już nie mają?

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy finał I ligi żużlowej pozostawiał wiele do życzenia. W porównaniu do pierwszego finału, którzy był dobrze zrealizowany dzisiaj panował jakiś chaos w transmisji:

- Ogromne problemy z dźwiękiem - nie potrafili dobrze zbalansować dźwięku komentatorów i dźwięku ze stadionu, często występowały problemy przy wyścigach, kiedy dźwięk motocykli był o wiele głośniejszy od komentarza

- Problemy z realizacją - często zamiast pokazywać akcje tego co się dzieje na torze pokazywali stadion z kamery z oddali, najgorszym momentem było brak pokazania przez pewnie okres czasu wręczania medali itp

- Realizatorzy często też dzisiaj nie ogarniali swojej pracy, zdarzało się że pokazywali wywiady, które realizował Polsat z Tomaszem Lorkiem, nie potrafili dzisiaj równo wejść z nagranym przywitaniem, lecz pokazali przez pewien czas tylko stadion, z czasem przypomnieli sobie o rozpoczęciu transmisji

- Brak studia, które w pierwszym meczu prowadziła Anita Mazur

- Brak klipu, który zawsze kończył transmisje

 

Nie wiem skąd dzisiaj taka ilość błędów w tej transmisji, ale w porównaniu do całego sezonu Eleven o wiele lepiej realizował wszystkie spotkania od Polsatu ( Nie wiem jak wyglądała dzisiaj ta transmisja w Polsacie). Być może wspólna realizacja finału wraz z Polsatem negatywnie wpłynęła na jakość transmisji, bo czułem jakby to Eleven było ograniczane przez Polsat ze względu na to, że wykorzystywali wspólną infrastrukturę do realizacji transmisji. Porównując wszystkie transmisje, które Eleven realizował w ciągu całego roku nie było takiej ilość problemów jak dzisiaj, a większość meczy była ciekawie zrealizowana i fajne opakowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawid6237

 

Myślę, że było dokładnie tak, jak piszesz - Polsat ograniczał w pewien sposób Eleven, bo wczorajsza relacja nijak się miała do wcześniejszych produkcji Eleven z 1. ligi żużlowej, które mi się bardzo podobały, zarówno realizacyjnie, jak i treściowo.

Na Polsacie oglądałem wczoraj jeden bieg, znów komentował Feddek i Dolomisiewicz, czyli znów tragedia. Po jednym biegu miałem dość i wróciłem na 11.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie wklejał, więc informuję, że do 31.10 ma się rozstrzygnąć przetarg na Serie A na lata 2018-2021:

 

https://twitter.com/rafa_lebiedz24/status/911532992035803136

 

I to jest dla mnie kluczowa informacja.

Najlepiej jakby Serie A została w Eleven, bo świetnie to opakowują (oprócz wpadki z brakiem meczów w środku tygodnia oczywiście).

Zostanie w Eleven lub przejmie Polsat Sport - zmiana na CP.

Przejmie Canal+ - przedłużam nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 meczów Seria A na żywo w ten weekend.

https://twitter.com/matiswiecicki/status/912326285258625026

Filip Kapica w ten weekend w Malezji.

https://twitter.com/zbozien_kamil/status/912340313133469696

 

Jakby co, w kolejny weekend też go nie będzie, bo będzie z Mirosławskim w Japonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przetarg na LaLigę jeszcze się przecież nawet nie zaczął. Prawa mają na trzy lata, więc okres ten kończy się w przyszłym roku. Także dopiero wtedy będzie można oczekiwać wyników.

Już raczej trwa, bo Eleven ma prawa do tego sezonu. 2017/18 to ostatnia kampania aktualnego kontraktu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie Calcio w innej stacji, niż Eleven, więc muszą przedłużyć umowę!

Nie dla Polsatu i C+ z Calcio. Nie mam ochoty słuchać marnych gości przy tej lidze, pasjonaci z Eleven najlepsi i robią atmosferę i pozwalają słuchać trybuny, hymny i w ogóle maja wiedzę, śledzą to na bieżąco. ;)

W ten weekend znowu sześć transmisji będzie z włoskiej. Super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...