Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prace na stronie Eleven Sports Network trwają nadal - tym razem pojawiły się regulaminy, tzw. Terms & Conditions oraz Privacy Policy:

http://11sport.pl/terms-conditions

http://elevensportsnetwork.com/privacy-policy

Dzięki temu poznaliśmy już adresy siedzib ESN również w pozostałych krajach, czyli w Malezji i Singapurze, a oto one:

Eleven Sports Network SDN Bhd., 7-1, Jalan 109F, Plaza Danau 2, Taman Danau Desa, 58100 Kuala Lumpur, Malaysia

Eleven Sports Network PTE. LTD., 21 Media Circle, #09-05/10 Infinite Studios, Singapore 138562 :)

 

Nastąpiły też drobne zmiany w podstronie z programem:

http://elevensportsnetwork.com/wp-content...

http://11sport.pl/programming

Ciekawe czy z tym NBA to jest jakiś znak 8)

 

Wprowadzono też kilka zmian graficznych, np. animacje z Serie A i Ligue 1 z nałożoną tą czerwoną "szybą" :wink:

A ten puchar świata półfinał pomiędzy Anglią i Polską to chyba chodzi o szachy czy wyścig ślimaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad, z którego prawie nic nie wynika. Jedynie wiadomo, jakie prawa Eleven dostał. Jest ich trochę i na pewno stacje znajdą swoje miejsce na rynku.

Głównie autor skoncentrował się rozmowie o Ekstraklasie.

Gdzie są na stronie Eleven animacje z Ligue 1 i Serie A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiadomo, kto dokładnie stoi za tymi kanałami, gdzie będą dostępne i za ile.

 

Otóż to. Nie wiem, skąd nagle u wielu z Was pojawiła się taka pewność, że Eleveny będą dostępne w nc+ lub Cyfrowym Polsacie lub Orange. Póki co, żaden z operatorów satelitarnych tego nie potwierdził. Nie zapominajcie, że oba kanały mają nadawać w HD, więc trzeba znaleźć dla nich odpowiednie miejsce na transponderach. Na pewno kanały te będą w sieciach kablowych. Co do satelity, nie jestem taki pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno nazwisko o niczym nie stanowi. reszta to kompletnie nieznani ludzie.

Tak Mirosławski kompletnie nieznany. Wrzucany był link z telekabla, tam były wymienione osoby i gdzie pracowały wcześniej. My ich nie musimy znać. Bo dla as to istotni komentatorzy,a oni nie są decydujący przy takim projekcie biznesowym. Naprawdę niektórzy tu są głusi na fakty tylko dalej twierdzą,że kanał to jakaś nieistniejąca fatamorgana. Chciało by się zapytać- ile Wam NC+ czy CP płaci za ten czarny PR,ale Wy tak zapewne sami z siebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace na stronie Eleven Sports Network trwają nadal - tym razem pojawiły się regulaminy, tzw. Terms & Conditions oraz Privacy Policy:

http://11sport.pl/terms-conditions

http://elevensportsnetwork.com/privacy-policy

Dzięki temu poznaliśmy już adresy siedzib ESN również w pozostałych krajach, czyli w Malezji i Singapurze, a oto one:

Eleven Sports Network SDN Bhd., 7-1, Jalan 109F, Plaza Danau 2, Taman Danau Desa, 58100 Kuala Lumpur, Malaysia

Eleven Sports Network PTE. LTD., 21 Media Circle, #09-05/10 Infinite Studios, Singapore 138562 :)

 

Nastąpiły też drobne zmiany w podstronie z programem:

http://elevensportsnetwork.com/wp-content...

http://11sport.pl/programming

Ciekawe czy z tym NBA to jest jakiś znak 8)

 

Wprowadzono też kilka zmian graficznych, np. animacje z Serie A i Ligue 1 z nałożoną tą czerwoną "szybą" :wink:

Stare logo Interu, bardzo stare, bo od tamtego czasu Inter zdążył już dwa razy je zmienić.

 

Nie ukrywam, że zajechało trochę TVP vol. 2 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiadomo, kto dokładnie stoi za tymi kanałami, gdzie będą dostępne i za ile.

 

Otóż to. Nie wiem, skąd nagle u wielu z Was pojawiła się taka pewność, że Eleveny będą dostępne w nc+ lub Cyfrowym Polsacie lub Orange. Póki co, żaden z operatorów satelitarnych tego nie potwierdził. Nie zapominajcie, że oba kanały mają nadawać w HD, więc trzeba znaleźć dla nich odpowiednie miejsce na transponderach. Na pewno kanały te będą w sieciach kablowych. Co do satelity, nie jestem taki pewien.

 

Nadawcy potwierdzają obecność kanałów komunikatem zazwyczaj w DNIU pojawienia się w ofercie Operatora. Miejsce na satelicie nie oznacza obecności na tr. CP lub nc+ ale np. na neutralnym jak choćby na tr. Telespazio (włoskiego Operatora)

 

 

A przy okazji tego wywiadu - to wcale nie wynika z niego, że ELEVEN NIE JEST zainteresowany ligą hiszpańską...

Czym jeszcze telewizja Eleven jest zainteresowana z oferty, jaką proponujecie?

 

Roberto Dalmiglio: Na przykład ligą belgijską i szkocką. Jeżeli chodzi o piłkę, to mniej więcej na tym się kończy.

 

Zdaje się, że MP & Silva nie posiada praw do ligi hiszpańskiej na nasz kraj a pytanie dotyczyło ICH oferty praw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika człowieka.

 

Też nie wierzę w dużą dostępność w TV w dniu startu. Może w jednej z platform cyfrowych jedynie i w Vectrze/UPC. Albo nawet mniej. Cały sygnał za free (lub za niewielką opłatą) będzie dostępny online by zachęcić widzów i zaprezentować produkt. Przynajmniej do 22.08, kiedy ruszy 2. kanał. Nieprzypadkowo w każdej prasówce od Eleven można przeczytać, że kanał będzie można oglądać też w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiscie w tym kanale interesuje tylko i wyłącznie Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych, których rozgrywki na początku bardzo szumnie krzyknęli ,a teraz nagle usiłują się powoli z tego szumnego hasła wycofać.

WIęc uderzam z pytaniem do tego goscia, którego pozycja w firmie, jak sam się określił jest trochę wyżej, aniżeli klawisz na bramie wjazdowej, czy LM ręcznych zostanie w canal+ czy będzie u Was?

 

BTW: na mojego operatora nie liczę, aby wrzucił te cudo telewizyjne do portfolio, więc liczę, że w internecie zrobicie jakąś godziwą alternatywę z oficjalnym źródłem, a jak nie to stremerzy Wam pokażą jak to się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiadomo, kto dokładnie stoi za tymi kanałami, gdzie będą dostępne i za ile.

 

Otóż to. Nie wiem, skąd nagle u wielu z Was pojawiła się taka pewność, że Eleveny będą dostępne w nc+ lub Cyfrowym Polsacie lub Orange. Póki co, żaden z operatorów satelitarnych tego nie potwierdził. Nie zapominajcie, że oba kanały mają nadawać w HD, więc trzeba znaleźć dla nich odpowiednie miejsce na transponderach. Na pewno kanały te będą w sieciach kablowych. Co do satelity, nie jestem taki pewien.

 

Nadawcy potwierdzają obecność kanałów komunikatem zazwyczaj w DNIU pojawienia się w ofercie Operatora. Miejsce na satelicie nie oznacza obecności na tr. CP lub nc+ ale np. na neutralnym jak choćby na tr. Telespazio (włoskiego Operatora)

 

 

A przy okazji tego wywiadu - to wcale nie wynika z niego, że ELEVEN NIE JEST zainteresowany ligą hiszpańską...

Czym jeszcze telewizja Eleven jest zainteresowana z oferty, jaką proponujecie?

 

Roberto Dalmiglio: Na przykład ligą belgijską i szkocką. Jeżeli chodzi o piłkę, to mniej więcej na tym się kończy.

 

Zdaje się, że MP & Silva nie posiada praw do ligi hiszpańskiej na nasz kraj a pytanie dotyczyło ICH oferty praw

 

No właśnie to samo pisałem, skąd mp&silva ma wiedzieć że nie chcą Ligi hiszpańskiej skoro jej u nas nie sprzedają. ;-)?

Mirosławski mówił ze chcą najlepszy kontent i uśmiechnął się przy okazji La Ligi. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d107: ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś się właśnie Canal+ zapytał o to czy będą mieli te rozgrywki? Nie wiedzą? ojej, jakie to nieprofesjonalne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nic nie wiedza. Wiedzą tylko wtedy jak trzeba cos dokupić czytaj wlozyc im pieniądze do kieszeni. Francuziki [beep]ne. Ze by byka jasnosc. Nie mam wykupionego Canal plus i nie zamierzam po tym jaka cenę wolala za ich tzw kontent premium. Ludzia wymawiają na każdym kroku brednie marketingowe. Ciekawe jest czy eleven tez podążać zacznie ta droga.

Tego typu rozdrabnianie praw sportowych, filmowych etc jest największą glupota, a co za tym idzie szkoda dla odbiorcy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ,przyjdzie 2.08 i wszystko sie wyjaśni. :)

Nawet jak nie będzie od początku w NC+ czy CP, to chyba jakoś to przeżyjemy....nie zachowujmy sie jakby na tym elevenie się TV kończyła.

Ja osobiście bardziej martwiłbym się o jakość komentarza, żeby tego nie spartolili i nie zatrudnili jakiś żenujących komentatorów i po pierwszej kolejce serie A będziemy prosili o możliwość wyłączenia komentarza :)

Ja osobiście jakoś nie wyczekuje tego kanału jak czegoś nadzwyczajnego,jeżeli chodzi o ofertę..Z kolei mam nadzieję na jakieś nowe spojrzenie,jakieś nowości w sensie przekazu,transmisji.

Z całego contentu w jakimś stopniu interesuje mnie serieA i FA cup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...