Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym tweecie jest mowa o LaLiga. Być może chodzi o sublicencję na pokazywanie ligi hiszpańskiej, a nie o pojawienie się kanałów Eleven w NC+. 

Taa, na pewno oddadzą im swoją główną kartę przetargową.

Sublicencje to mogą dostać co najwyżej na mecze n-wyboru i to pod warunkiem, że Eleven zostanie dołączony.

Tylko co na to klieni canal+, że oglądają klasyki z Las Palmas i resztą drużyn z strefy spadkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po rozmowie z konsultantem nc+. Potwierdził że rozmowy trwają i nie są w powijakach.

 

Zakomunikował że bzdurą jest mówienie o jakimś konflikcie na linii nc+-eleven.

Czegoś takiego nie ma i nie było.

Mówił też że są dwie opcje.

Ta mniej prawdopodobna zakłada wykupienie sublicencji na najważniejsze mecze z tych 3 lig które utracili( w jednym pakiecie) od eleven.Ta opcja jest brana pod uwagę jakby nie wypaliła druga.

Druga opcja( bardziej prawdopodobna) zakłada dołączenie kanałów eleven do któregoś z pakietów bezpośrednio.Taki jest plan docelowy.

 

Wspominał także że w przetargach nie mają szans z nimi bo tamci mają nieograniczone środki. Zdają sobie sprawę że sporo stracili ale jaki mieli walczyć.

Przy wymienianiu lig wspomniał że jeszcze rok mają Angielską co świadczy o tym że nie mają szans by ją utrzymać.

 

W ogóle opisywał że przyszłe przetargi na LM,LE czy ligę Polską też tak się skończą i c+ może całkowicie zrezygnować ze sportu i zostać opcją wyłącznie filmową(nawet zaryzykował stwierdzenie że co jak co ale najnowsze i najlepsze filmy zawsze będą u nich i to jest niezagrożone).
Wiem że to tylko konsultant ale sporo wiedział i brzmiał wiarygodnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że wszystko idzie o te pakiety, NC+ walczy o to żeby Eleven'y wrzucić do najwyższych pakietów co Eleven się NIE ZGADZA, oni chcą być w podstawowych pakietach co NC+ się NIE ZGADZA bo ludzie nie będą kupować premium i będą zabierać im widownię dla Eleven... i tu obaj szukają złotego środka. Ktoś pisał że już praktycznie dogadani są, być może ciągle są problemy z umieszczeniem ich na satelitach, być może ze strony Eleven bo oni mają wejść na satelitę ze swoich funduszy? a NC+ czeka na nich i dlatego nie mogą wydać komunikatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim zachwytem chodzi o to, że dają nam wybór. Mogę być wielbicielem hiszpańskiej może bym meczu słabych teamów nie zobaczył, ale idę do pracy na 20, a o 18 jest mecz słabeuszy...no to mogę przynajmniej to zobaczyć.

 

Ponadto to światowy trend teraz, dawać dużo spotkań (patrz BeIN). To co robiła nc+ było dobre 10 lat temu, to faktycznie ilość spotkań dzisiejsze byłaby ok, ale na dzisiejsze czasy to już widz wymaga jak nie całej kolejki to przynajmniej 6-8 spotkań....chociażby po to żeby się delektować ligą, a nie dwoma wybranymi spotkaniami dwóch najlepszych klubów itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tymczasem mam pewne pytanie a mianowicie czy są jeszcze jakieś szanse aby Eleveny zasiły ofertę Cyfrowego Polsatu? Mam nadzieje że jednak nie będzie jak z Sportklubem który to tej pory czeka na zajęcie miejsca na liście słonecznego operatora satelitarnego.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam   to wrzesień ma być ostatnim miesiącem   jeżeli chodzi o darmowe oglądanie  tego kanału  w takiej formie jak jest obecnie.Tak podawały źródła.

 

Jakby trafiło to Polsatu  to ja już widze  ~500 tyś więcej abo bo kablówki są głownie w miastach   nie wiem po 20-30 tyś  mieszkańców chyba minimum i głownie blokowiska.

 

SportKlub to w ogóle może przestac istnieć . Większość praw z tego kanału także poszło do 11.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas mija i mija. I chyba wszystko tłumaczy dlaczego Eleven nie chce ani nc+ ani CP.

nc+ i CP boją się, że wyhodują tygrysa, który w późniejszych przetargach może im wszystko zabrać.

 

Gdyby Eleven pojawił się w CP lub nc+ wówczas to jest promocja, zyski stacji, oglądalnośc, wyrobienie marki, poprzez co hodowla wielkiego tygrysa.

Obecnie zaś Eleven jest taką małą płotką, nikt ich nie chce, nikt nie chce wyhodować potwora, który później by zgarnął im prawa.

 

Zastanawiające jest tylko jedno. Dlaczego Multimedia, UPC i Vectra nie dodadzą Eleven? Oni mają gdzieś prawa sportowe, oni nie kupują praw, mają Polsaty Sport i Canal+, więc co im szkodzi dodać Eleven?

 

Jeżeli ktoś z w/w piątki nadawców doda Eleven to będzie karmienie tygrysa i parcie na szkło reszty operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny hit ligi hiszpańskiej będzie tylko w necie. Jeśli tak im zależy na dotarciu do widzów niech puszczą mecz Atletico- Barcelona w telewizji, bo to nie jest wina kibiców, że są dostępni tylko dla promila odbiorców. Beznadziejne kanały- mieli tyle czasu na dogadanie się z największymi kablówkami i operatorami satelitarnymi i jak zwykle to kibic jest poszkodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli chodzi o CP to jest dalej pat, 11 chce być w niskich pakietach CP się nie zgadza i negocjacje nie posunęły się nawet o krok.

2. Patryk Mirosławski nie ma żadnego wpływu na negocjację z platformami, mało tego nie wolno nikomu z 11 tego w żaden sposób komentować poza zwykłymi "pracujemy nad tym"

3. Jeżeli chodzi o konsultantów nc+ to ŻADEN nie ma wiedzy co do 11. Polecenie jest że mają opowiadać lakonicznie o ligach które stracili i że pracują nad ich powrotem ale ABSOLUTNIE ŻADNYCH obietnic (dziś każdy może sobie nagrać rozmowę i w grę wchodzi np. nieuczciwa konkurencja.

 

Co do wszystkich bajkopisarzy i rozmów z konsultantami prosiłbym aby takie rozmowy nagrać i wtedy możemy zweryfikować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie.

 

Temat z Canal+ Sport i Sport 2 został założony 14 sierpnia 2006 roku i liczy 338 stron, Polsat Sport i Polsat Sport Extra założony został 14 sierpnia 2006r i liczy 675 stron.

Eleven zaś 12 czerwca 2015 i liczy już więcej niż Canal+ Sport bo aż 359 stron!

 

Propaganda? Czy ludzie naprawdę tak porzadają Eleven, bardziej niż Canal+ Sport?

 

Eleven to fenomen :) Kanał widmo a tyle stron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven zapowiada się na sporo tańszy, niż Canal+ Sport. W dodatku ma sporo ulubionej u nas piłki, więc nie powinno dziwić zainteresowanie. Ruszyli beton i zrobili na naszym rynku małą rewolucję. To ludzi ciekawi, co widać po obserwujących ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam eleven w swojej kablówce.Obraz jest świetny i wydaje mi sie że operator musi mieć chęć wlaczenia tych kanałów.Jak tylko pojawiła się informacja w przegladzie sportowym o nowych kanalach to juz dzwonilem do kablowki by wsadzili te kanaly.Negocjacie dlugo trwaly ale zakonczyly sie powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...