Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marmac1989

Jak to nie? Komunikat z 12 czerwca, link: https://satkurier.pl/news/116493/eleven- ... olsce.html

 

Cytat:

"ELEVEN SPORTS NETWORK będzie pokazywać polskim widzom na żywo i w najwyższej jakości największe wydarzenia sportowe. Nowa na naszym rynku międzynarodowa grupa medialna będzie transmitować mecze m.in. z takich piłkarskich lig jak włoska Serie A, francuska Ligue 1 czy szkocka SPFL. Oprócz tego w ELEVEN SPORTS NETWORK zobaczymy także Formułę 1, Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych, włoską ligę siatkówki, NFL i wiele innych wspaniałych wydarzeń sportowych, transmitowanych na żywo w telewizji jak i internecie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do działu utrzymania mojej kablówki (Inea), konsultanci z utrzymaniówki są na ogół lepiej zorientowani w temacie od tych z typowej infolinii. Oto, czego się dowiedziałem:

 

1. Negocjacje z Eleven trwają.

2. Wielu klientów pyta o te kanały.

3. Jeśli Eleveny wejdą do Inea - to zostaną włączone do najwyższego pakietu (SUPER HD), bez żadnych oddzielnych opłat.

4. Abonenci Inei masowo rezygnują z paczki Canal Plus.

 

Moje wnioski:

 

Przedłużające się negocjacje mogą mieć związek z konfliktem założeń Eleven (który chce być szeroko i tanio dostępny), a interesem ekonomicznym poszczególnych operatorów.

 

Canal Plus traci abonentów, stąd decyzja o odkodowaniu (na wrzesień) C+ Sport i C+ Sport 2 w wielu kablówkach.

 

To jednak może im nic nie dać. Niewykluczone, że w okolicach Gwiazdki (czas promocji) - będą zmuszeni obniżyć cenę za swoje paczki (przedział 25-35 zł., zamiast obecnego 50-60 zł.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do działu utrzymania mojej kablówki (Inea), konsultanci z utrzymaniówki są na ogół lepiej zorientowani w temacie od tych z typowej infolinii. Oto, czego się dowiedziałem:

 

1. Negocjacje z Eleven trwają.

2. Wielu klientów pyta o te kanały.

3. Jeśli Eleveny wejdą do Inea - to zostaną włączone do najwyższego pakietu (SUPER HD), bez żadnych oddzielnych opłat.

4. Abonenci Inei masowo rezygnują z paczki Canal Plus.

 

W takie bajki to ja niewierze.

Jaki konsultant z działu utrzymania powie ci o masowej

rezygnacji z jakiegoś pakietu na którym mają prowizje

nawet gdyby to była prawda.

Ściemniaj dalej :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przerwę na forum, być może wiele osób przegapiło poszerzenie dostępności kanałów Eleven. Kablówki East & West, City-net i Gawex dodały oba do podstawowych pakietów.

 

Czyli moje źródła nie myliły się (tylko data zaliczyła obsów).:P

Edytowane przez Mr.Chiquita
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też wspomnieć, że w weekend na antenie zadebiutują trzy nowe osoby: Mariusz Hawryszczuk, Dawid Płaczkiewicz i Marcin Gazda. Pojawi się także Roman Kosecki, który wraz z Mateuszem Święcickim skomentuje starcie Atletico - Barcelona. Nie znam nikogo z tych nowych komentatorów, jedynie wiem, że Marcin Gazda pracuje w Przeglądzie Sportowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przerwę na forum, być może wiele osób przegapiło poszerzenie dostępności kanałów Eleven. Kablówki East & West, City-net i Gawex dodały oba do podstawowych pakietów.

 

Czyli moje źródła nie myliły się (tylko data zaliczyła obsów). :P

 

Czyli a kablówką East&West user @car82 nie wpuszczał nieprawdziwego info ;) Coś zniknął a miał za to otrzymać bana :P

To tak btw...

Edytowane przez Mr. Orbita
Nikt nie dostał BAN-a, bo poczekałem, ale co do źródeł i ich jakości to ja tam swoje wiem ;)
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje stronka Elevena w weekend 18-20 września w głównej stacji mecze:

 

18.09 20:30 Getafe - Malaga

19.09 16:00 Real Madryt - Granada

19.09 18:15 Valencia - Betis

19.09 20:30 Eibar - Atletico

20.09 12:00 Sevilla - Celta Vigo (jakby ktoś pytał skąd to wziąłem jak jeszcze nie ma w ramówce, to odpowiadam, ktoś popełnił gafę i wstawił ten mecz na pt 18.09 :))

20.09 15:00 Genoa - Juventus

20.09 18:00 Carpi - Fiorentina??? (kolejna gafa wstawiony znowu mecz Genoa - Juventus, więc pewności nie mam)

20.09 20:30 Barcelona - Levante

 

Ramówki na Eleven Sports jeszcze nie ma, ale tu włodarze mogą mieć niezły ból głowy, bo w opisywany tu weekend dochodzą finały Eurobasketu i faza grupowa LM piłkarzy ręcznych :)

 

A i jeszcze jedno, w komunikacie prasowym Elevena o tym weekendzie wspomniane jest, że w zależności od tego, kiedy Polacy będą grać mecz 1/8 finału na Eurobaskecie ramówka może się zmienić, tak więc mecz jest ustalony na sobotę o 18:30, w takim razie transmisja spotkania Fiorentina - Genoa jest troszkę zagrożona...

Edytowane przez bart18
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrócić uwagę - na fakt- pakiety podstawowe tych kablówek. Więc włodarze Eleven zapewniający o intencjach szerokiej dostępności są wiarygodni. Muszą mieć poteżny kapitał- wykupując kontent premium i nadawać w podstawowych pakietach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może te kablówki dla nadawcy w ogóle się nie liczą finansowo? I są traktowane jako rodzaj reklamy i zachęty dla innych? Potencjalnym klientom pokazują, że są otwarci. Ale moim zdaniem,Eleven za dużo chce od największych, dlatego ciągle nie widać porozumień. Ta sytuacja może się jeszcze ciągnąć miesiącami, nim będą szeroko dostępni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten typ sam sobie zaprzecza, najpierw pisze że są już dogadani a po chwili: "nie wiem. Okaze sie czy wgl bedzie"

 

W tym tweecie jest mowa o LaLiga. Być może chodzi o sublicencję na pokazywanie ligi hiszpańskiej, a nie o pojawienie się kanałów Eleven w NC+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...