Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stanek(konsultant nc+) podaje,że nc+ nie chce ich dla wszystkich tylko w ofercie sportowej. Eleven chce byc dla wszystkich. Głupi głupszemu nie ustąpi i lipa.

I jest pat na linii nc+ - Eleven.

Może lawina wypowiedzeń umów pomogłaby.

Edytowane przez figos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanek(konsultant nc+) podaje,że nc+ nie chce ich dla wszystkich tylko w ofercie sportowej. Eleven chce byc dla wszystkich. Głupi głupszemu nie ustąpi i lipa.

I jest pat na linii nc+ - Eleven.

Może lawina wypowiedzeń umów pomogłaby.

Chcą do pakietu sportowego bo jest płatny a darmowy sport to zagłada dla kanałów płatnych a na to nie pójdzie nc+ ani CP a i zapewne wszystkie wielkie kablówki

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@milka spróbuj na player - ja nie oglądam na www od końca sierpnia. Ten mecz teraz w ogóle mi się nie przycina...Barca dwa tygodnie temu na player zacięła mi się raz...

Powiedz mi chłopie, czy oni ci coś płacą za tą reklamę czy ty tak sam z siebie? Włączyłem sobie dzisiaj z ciekawości to "coś" na chwilę. Przecież większość streamów na "meczykach"wygląda lepiej. I przynajmniej nie zacina. A ty od kilku tygodni próbujesz nam wmówić, że super że Eleven puszcza mecze, że jakość jest całkiem niezła i tego typu [beep]oły. Gratuluję poczucia humoru i pamiętaj jedno. Przez takich "zadowolonych" jak ty, oni mają i będą mieć w [beep]ie resztę klientów, których interesuje przede wszystkim JAKOŚĆ.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem jeden z tych kanałów pierwszy raz od meczu jak dobrze pamiętam Roma-Juve.Oglądałem ok 2 minuty jakieś 3-4 przycinki po tym czasie transmisja stanęła i już nie ruszyła.Ale jak widzę według niektórych mam się cieszyć bo za darmo.Żeby było jasne net 4-5 mega nowy laptop ma ok 3 tygodnie z całkiem przyzwoitymi parametrami.Zwykły Eleven po ok 30 sekundach transmisja się zatrzymała.Kolejna próba przez kilkanaście sekund 2 przycinki i za chwilę koniec transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yahu

 

Tu akurat wpełni zgodze się z przedmówcą brak emocji w komentarzu,a doproszenie wice prezesa PZPN pana Koseckiego to jakieś nieporozumienie monotonia w jego komentarzu i zero emocji,wstyd jak na taki hit kolejki,ale niestety na tą chwile jest za Free jest co jest,na dodatek przez SMART TV i przegladarke przy necie 20MB można zauważyć zatrzymania obrazu.

Edytowane przez franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...