Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakość ? Średniawa. Tak jak niektórzy wspomnieli można odszukać lepszą na meczyki.pl.

 

Kolejny element o którym nie wspomnieliście to magazyny.

Ja od jakiegoś czasu byłem przyzwyczajony że można sobie nagrać i oglądnąć go wtedy kiedy mi pasuje.Teraz to jest niemożliwe.Czyli tak naprawdę cofamy się w rozwoju.

Nie można ani na milimetr ustępować w ciśnięciu ich o brak dostępności

To jest absolutna podstawa podstaw. Dopiero potem można wszystko inne oceniać.Każdy kolejny dzień to kolejna kropla goryczy i kompromitacji.

 

Kolejna sprawa. Coś się tu nie zgadza skoro Mirosławski mówi że oni są otwarci i chcą być jak najszerzej dostępni.Ale z drugiej strony jeśli kością niezgody jest to w jakim pakiecie mają być to jest to nieporozumienie.Jak eleven może narzucać nc+ gdzie ich ma wstawić ?

To jest trochę przesada. To operator wstawia kanał i wie gdzie go umieścić by to mu się opłacało. Koniec dyskusji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107:

Nie, to jest zawsze za porozumieniem stron. Eleven ma dobry towar, więc nie musi zgadzać się na łaskę operatorów. :P W końcu się dogadają, cierpliwości. Idzie powoli, ale idzie. ;)

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wrzucą do najwyższego pakietu.

Wtedy mogą powiedzieć żeby mieć pretensje do operatora że tam wrzucił. Wtedy będziemy cisnąć gromy w operatorów.

Proste. Byleby byli już gdziekolwiek.

Byleby byli bo kolejka za kolejką mija. Rozuemiecie to ? Czas gra na niekorzyść eleven. I coraz bliżej do końca sezonu.Czyli do momentu kiedy nikomu eleven będzie niepotrzebny bo zacznie się hejt na polsat (słuszny) że w otwartym kanale nie puszcza wszystkich meczów euro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież właśnie to robią. :roll: Ostatnie kablówki to do jakich pakietów ich wrzuciły, hę? :P O to cała sprawa się rozchodzi. Jakieś kompromisy oczywiście możliwe.

@Mr. Orbita.
Nic mi się nie wydaje. To analiza sytuacji podparta faktami:
 - East & West, City-Net i Gawex dodały Eleveny do pakietów postawowych (https://satkurier.pl/news/119500/kanaly-eleven-w-kolejnych-sieciach-kablowych.html).
 - Danny Menken w wywiadzie dla Wirtualnychmediów 27.08 powiedział:
 

Dążymy do tego, żeby nasze kanały były w podstawowych pakietach (...)

Jeżeli za analizę chcesz rozdawać bany, to śmiało.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Źródło? Po raz kolejny ostrzegam, że to że coś Ci się wydaje nie jest tożsame z tym, że tak jest. To nadal Twój domysł i tak to proszę oznaczać, bo BAN jest w zawieszeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie robią bo platforma nie jest ich własnością. Mogą najwyżej negocjować.

 

Netia nie wrzuciła ich do najtańszego pakietu (startowego ) tylko do racjonalnego pakietu sport który do podstawy się nie zalicza  :wink:

 

W nc+ nie ma zbyt dużego pola manewru.Pakiet extra lub man pack wchodzą w grę. W ogóle nie ma już czaegoś takiego jak najdroższy pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym się cieszył z polityki, że chcą być w niższych pakietach - oczywiście wiadomo, że nie chodzi o te najniższe, ale jakaś średnia wielkość i będzie ok. Już widzę ten lament jakby kazali sobie dodatkowo płacić po 20 PLN dodatkowo. Hejt się leje na darmowy stream, więc strach pomyśleć, co by się wtedy działo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@pius

 

Na ekstraklapę dali 140 mln zł a nie euro o ile mnie pamięć nie myli. Ale to i tak o 140 mln zł ZA DUŻO. Powinni to rozdawać za darmo.

 

140 mln zł za sezon a ja pisałem ile dali za 4 sezony. Za 4 sezony dali 560 mln zł, czyli 140 mln euro.

Eleven 14 razy taniej kupiła 14 razy lepszy produkt

Edytowane przez pius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netia ma jeden pakiet podstawowy, reszta jest dobierana wedle tematycznych preferencji. Więc, robią inaczej, niż większość operatorów. Dlatego argument nietrafiony.

 

Platforma NC+ oczywiście nie jest własnością Eleven. Jest partnerem w interesach. Trick polega na tym, żeby ich interesy się spotkały w wspólnym punkcie. Wszystko trwa, bo widać Eleven nie da sobie nic narzucać. Upiera się na dostępności. Powinieneś się cieszyć, bo to dla widza lepsze rozwiązanie, niż ekstra płatny Canal+. Oczywiście w przypadku NC+ będzie musiał być kompromis. Platforma nigdy nie zgodzi się na zbytnie osłabienie pozycji własnych kanałów sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie widzę powodów żeby się cieszyć. Dla widza najlepszym rozwiązaniem jest jeśli w ogóle ma szansę zobaczyć.A tu pewności nie ma absolutnie żadnej. 

 

Przewrotnie powiem żebym się cieszył gdyby taki bein albo eleven kupił nc+. To byłby powód do radości dla mnie.

 

Faktem jest że dopłacają w tej chwili gigantyczną kasę za byt w takiej formie.To jest akurat pewne.

Ich podejście jest dziwne.Mówią że mają treści premium ale chcą by każdy ich miał półdarmo. 

Poza tym śmieszą mnie te ich posty na FB. Jakieś konkursy i zabawy.Powinni na razie się z tym wstrzymać.

 

Zaczynam mieć duże wątpliwości czy upierają się na dostępności.Jeśli by tak było to byśmy oglądali normalnie wszystko w TV.

 

Hejtu nie ma na darmowy stream.

Hejt jest na to że są właściwie tylko jest dostępni poprzez stream. 

Z resztą to żadna łaska. Nikt poważny nie zdecyduje się na opłatę za kanał w necie bo streamy w lepszej jakości są z innych zródeł.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tak warunkiem aby móc płacić to trzeba będzie najpierw związać się z T-Mobile. Ci co nie mają telefonów wcale lub od innych operatorów nie będą mogli zapłacić za ten stream. Musisz być z TMobile i jeszcze płacić.

Edytowane przez pius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na bieżąco, ale nie widziałem żadnej informacji o jakichkolwiek rozmowach nc+ z Eleven.

Mijają tygodnie i kolejne kolejki, a polski kibic może oglądać La Ligę i Serie A w często kiepskiej jakości zacinającej się transmisji internetowej.

Kiedy te 2 śmieszne kanały wejdą na satelitę?

Gdyby było porozumienie pomiędzy nc+ i Eleven to można byłoby umieścić te kanały na HotBirdzie czy będzie trzeba czekać na koncesje?

A może jest jakieś porozumienie i czekamy tylko aż kanał trafi na orbitę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą tak zrobić, bo wyższe pakiety ma mniej ludzi. To bardzo ogranicza dostępność. A Eleven na niej zależy.

Z tego co pamiętam to: "Nie będziemy narzucać formy dystrybucji operatorom, o tym będą decydować sami". Wszystko się więc kupy nie trzyma. Ktoś skłamał. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrektor ESN to dokładnie powiedział (http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dyrektor-eleven-sports-network-rozmawiamy-ze-wszystkimi-operatorami-kolejne-umowy-w-ciagu-miesiaca):
 

Dążymy do tego, żeby nasze kanały były w podstawowych pakietach, ale ostatecznie to od operatorów zależy, w jakich pakietach chcą umieścić nasze kanały.
Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...