Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli będzie wybór Bundesliga/Serie A to pokażą mecz tej pierwszej. 

Zależy jaki to będzie mecz.  

Żużel ma wiernych kibiców w Polsce. Na stadionach bardzo często są komplety, a na spotkania derbowe pojemność stadionu jest zawsze za mała. I liga czarnego sportu moim zdaniem przebije oglądalnością np. spotkania Serie A. Eleven wbrew opiniom niektórych może na żużlu sporo zyskać na rozpoznawalności marki i w kwestii udziału w rynku. 

Prawda jest taka, że żużel pobije oglądalnością większość meczów nie tylko z Serie A, ale też z pozostałych lig. 

 

Pamiętamy przecież wyniki oglądalności wrzucane przez usera STARS.TV dotyczące meczów La Liga chociażby, gdzie po niektóre mecze hiszpańskiej sięgały dosłownie jednostki. 

 

Nie wiem czy większego zainteresowania nie wzbudziłby pojedynek szachistów. W końcu byłaby to jakaś nowość i myślę, że wiele osób z ciekawości zerknęłoby jak to wygląda (patrz: kanał Golf Channel). 

Pewnie będą jednak brali pod uwagę wyniki oglądalności i jeśli się okaże(a to jest bardzo prawdopodobne), że mecze "ogórków" w Serie A, ligach hiszpańskiej czy francuskiej przyciągają tylko garstkę widzów, to ich nie będzie. Mnie jest rybka, bo i tak oglądam tylko najciekawsze mecze La Ligi i może w przyszłym sezonie kilka spotkań w Bundeslidze. Reszta mnie nie interesuje. Nadal żałuję, że tylko dzięki wspaniałomyślności @STARSA mamy dostęp do wyników oglądalności poszczególnych spotkań i innych dyscyplin. Szkoda.

Ja mimo wszystko wolę mecze ogórków i jeśli żużel czy inny sport, który mnie nie interesuje wyprze (z trzech anten!) tego typu mecze to stracę sens w opłacanie tego całego Eleven. 

 

Niedługo kończy mi się umowa z CP więc... (a jak dobrze wiecie nie jestem uzależniony od telewizji Francuzów, Mirosławkiego czy innego Kmity, bo (uwaga metafora!) czasem/często mam nawyk picia wody prosto ze źródła, a nie z butelki  :wink: ). 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inauguracja sezonu NICE 1. Ligi Żużlowej w Eleven Sports! Zapraszamy w piątek o 17:30 na mecz Stal Rzeszów v Euro Finannce Polonia Piła!

https://twitter.com/P_Miroslawski/status/849661517402435584

Miło mi poinformować, że do ekipy @ElevenSportsPL dołączył wieloletni komentator żużla Piotr Olkowicz :cool: @pan_olo

 

dlaczego Eleven nie pokazuje meczu Metz -Lyon mecz Ligi Francuskiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w studiu Eleven admini portalu realmadryt.pl. 

jestem fanem Realu i czytam tą stronę więc w związku z tym powiem krótko jaka stacja taka redakcja i tacy goście

Jednak Stanowski dobrze prawi że dobry program(studio) to dobrzy goście... Nikt ze znanych ludzi z prasy nie chce tam przychodzić czy co ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na Sportklubie goscmi w studio byli redaktorzy polskich stron o zagranicznych klubach pilkarskich. O ile taki redaktor potrafi sie wyslowic to jest to bardzo dobry pomysl, bo wiedza o danym klubie  zazwyczaj zdecydowanie goruje nad  prowadzacym studio.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie ciężko o wygraną Eleven. Polsat mógłby wreszcie zainwestować, ale nie wierzę w ich walkę o te prawa. Pewnie biorą udział dla zasady. Będę bardzo zaskoczony jeśli NC+ z Eurosportem nie wygrają. 
Eleven potrzebuje LM? Będą się poważnie starać o te rozgrywki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w studiu Eleven admini portalu realmadryt.pl. 

jestem fanem Realu i czytam tą stronę więc w związku z tym powiem krótko jaka stacja taka redakcja i tacy goście

Jednak Stanowski dobrze prawi że dobry program(studio) to dobrzy goście... Nikt ze znanych ludzi z prasy nie chce tam przychodzić czy co ? 

Wczoraj był Paweł Wilkowicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w studiu Eleven admini portalu realmadryt.pl.

jestem fanem Realu i czytam tą stronę więc w związku z tym powiem krótko jaka stacja taka redakcja i tacy goście

Jednak Stanowski dobrze prawi że dobry program(studio) to dobrzy goście... Nikt ze znanych ludzi z prasy nie chce tam przychodzić czy co ?

Znanych gości masz w Polsacie a ZERO CIEKAWEGO MAJĄ DO POWIEDZENIA!!!

 

Tacy ludzie jak ten z realmadryt.pl czy w poniedziałek Michal Borkowski maja więcej ciekawych treści do przekazania niz wspomniani ludzie z nazwiskiem. Polsat twgo najlepszym przykładem, zresztą w C+ też masz Kosowskiego czy kogoś tam by sie jeszcze znalazło, albo w Eurosport co z tego ze Zurawski ma nazwisko? Skoro wiedza na poziomie ZERO! Pasji tez brak.

 

Rudzki ostatnio nawet w swoim felietonie English Breakfast napisał ze ludzie z pasją kibicuja klubom i wiedza więcej niz dziennikarz. Sto procent racji. Ile to ja razy widze podstawowe błędy dziennikarzy, masakra. A to sprawy tak proste że az wstud dla nich!

Edytowane przez robsonUnitedxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież Mirosławski od dawna zapowiadał, że stawia na młodą krew.

Akurat zapraszanie do studia młodych pasjonatów to jest dobry pomysł, bo programy zyskują świeżość.

Nudziarzy macie w magazynach na TVP Sport i Polsat Sport i ostatnio w Canal+ Sport. Nic nowego, mało polotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żurawski-  taki gracz to człowiek bez pasji? Daj spokój. Żurawski ma rodzinę, dzieci, obowiązki i nie będzie wszystkiego tak śledził jak jakiś młody facet bez zobowiązań, który może ma wiedzę,ale teoretyczną,a nie praktyczną. Faktycznie lepiej w studiu wypada teoretyk zazwyczaj, który  całe życie to Real Madryt .. itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Eleven finansowo to studnia kasy bez dna, a to dlatego że mają chiński kapitał a tam kasa chyba nigdy się nie kończy. Fakt,że Discovery plus Nc+ to sie uzbierze spora kasa, ale czuje że chińska kasa wygra, nawet jak konkurencja coś podbije, bo Polsatu w tej walce wykluczam. Pewnie Bundesliga odsali po jakieś tam walce, ale nie specjalnie zacieklej, bo trzymali kasiore na LM, a i to może być nie wystarczające.

Co to żużla Nice 1 ligi, ktos napisał, ze zadebiutowała w programie ES, ja tam nic nie widzę żeby w piątek coś było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...