Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopóki nie powrócą reklamy w trakcie meczu to niech sobie puszczają kilkuminutowe bloki w przerwach. 90+doliczony to mnie interesuje. Kanały Eleven mam po to żeby nie musieć się męczyć na streamach bo 15zł to jednak jest cena, którą jestem w stanie zapłacić żeby oglądać mecze w przyzwoitej jakości. Zauważyłem, że problemy są naprawiane. Narzekałem na przycinki dźwięku jakiś czas temu na przykład i problemu od jakiegoś czasu nie ma, także plus ode mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość kanałów na elevensports.pl to jakiś ponury żart. Jeżeli chcą rywalizować z pirackimi serwisami to wypadałoby nadawać w 1080p i zrezygnować z badziewnego playera wykorzystującego Flasha. Polska to nie trzeci świat, żeby zadowolić widza taką fuszerką.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość kanałów na elevensports.pl to jakiś ponury żart. Jeżeli chcą rywalizować z pirackimi serwisami to wypadałoby nadawać w 1080p i zrezygnować z badziewnego playera wykorzystującego Flasha. Polska to nie trzeci świat, żeby zadowolić widza taką fuszerką.

Zgadzam się. Mam tam wykupiony dostęp i czasami jest tak jakby obraz trochę przycinał a mam dobry sprzęt. I nie jest to wina przeglądarki bo sprawdzałem na Firefoxie, Chrome i Operze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wieszał na Chromie, ale na Firefoxie nie mam problemów. Więc może jakiejś wtyczki brakuje?

Nie jest to takie zacinanie że staje obraz ale jakby tak delikatnie klatkowalo. Wydaje mi się ze problem jest z ich strony. Faktycznie mogliby zainwestować w jakiś inny player bo te 15zl to jest żaden pieniądz i tak się tego nie odczuje a nie trzeba szukać streamów

 

Wysłane z Xiaomi Mi5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przed pierwszym meczem żużlowym:

 

– Podjąłem decyzję, że podczas najbliższej transmisji nie będzie żadnych reklam. Nie mogę jednak obiecać, że na naszych kanałach w ogóle nie będzie reklam. Możemy jednak obiecać, że będą one jak najmniej uciążliwe i nie będą wpływały na atrakcyjność transmisji – deklaruje dyrektor zarządzający kanału Eleven, Krzysztof Świergiel. Tym razem więc na pewno nie zabraknie czasu na dyskusje w trakcie przerw i wypowiedzi ekspertów w studio. Te mają być bardzo ważnym punktem w planie Eleven. – Studio jest elementem obowiązkowym, a my będziemy robili wszystko by nasze studio jak najczęściej pojawiało się na torze. Tak będzie w przypadku inauguracyjnego meczu w Rzeszowie. Eleven Sports słynie z tego, że nasze transmisje robimy na najwyższym poziomie.Najlepiej potwierdza to wiara władz Bundesligi, które podpisały z nami umowę na transmisję przez kolejne cztery lata. Mogę zagwarantować, że do żużla podejdziemy z dokładnie taką samą pieczałowitością – wyjaśnia Krzysztof Świergiel. .

 

 PS. Czuję że  mogą lepiej pokazywać  niż Polsat

Edytowane przez darekgrochowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed pierwszym meczem żużlowym:

 

– Podjąłem decyzję, że podczas najbliższej transmisji nie będzie żadnych reklam. Nie mogę jednak obiecać, że na naszych kanałach w ogóle nie będzie reklam. Możemy jednak obiecać, że będą one jak najmniej uciążliwe i nie będą wpływały na atrakcyjność transmisji – deklaruje dyrektor zarządzający kanału Eleven, Krzysztof Świergiel. Tym razem więc na pewno nie zabraknie czasu na dyskusje w trakcie przerw i wypowiedzi ekspertów w studio. Te mają być bardzo ważnym punktem w planie Eleven. – Studio jest elementem obowiązkowym, a my będziemy robili wszystko by nasze studio jak najczęściej pojawiało się na torze. Tak będzie w przypadku inauguracyjnego meczu w Rzeszowie. Eleven Sports słynie z tego, że nasze transmisje robimy na najwyższym poziomie.Najlepiej potwierdza to wiara władz Bundesligi, które podpisały z nami umowę na transmisję przez kolejne cztery lata. Mogę zagwarantować, że do żużla podejdziemy z dokładnie taką samą pieczałowitością – wyjaśnia Krzysztof Świergiel. .

 

PS. Czuję że mogą lepiej pokazywać niż Polsat

Z czego to cytat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...