Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A na jakiej podstawie twierdzisz że wypadła słabo?

Bo moim zdaniem wypadła bardzo dobrze, a Nice PLŻ pewnie jeszcze lepiej.

 

Czy masz może w zwyczaju krytykowanie platformy, której jak podejrzewam nie jesteś abonentem?

 

Polsat to stacja z ponad 20 letnim stażem na rynku, więc ja od nich wymagam pełnego profesjonalizmu i transmisji na najwyższym poziomie. Eleven to stacja młodziutka i dziś miała  pierwszą relację, którą robiła samodzielnie od A do Z. Nie wypadła źle, ale jeszcze mają sporo pracy przed sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Eleven mają jakość obrazu HD na poziomie słabych Polsat Sport, Sport Extra, Sport News czy Fight.

Jeśli kto wykupił dostęp do Eleven na ich stronie czy w player.pl to dopiero kiepska jakość obrazu nawet przy łączu światłowodowym symetrycznym 200 Mb/s

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo mowy o tym, ze TVP skladalo oferte, a teraz nagle okazuje sie ze zlozyli powazna oferte? Jakos to dziwne mi sie wydaje. Zreszta jak to czytam, to mnie smiech ogarnia. TVP zadluzone na kilkaset mln zlotych walczy o LM haha.

800mln zł kredytu to będzie z czego kupić, do tego Stanowski raczej by nie pisał głupot, w temacie praw UEFA to zawsze wiedział wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej podstawie twierdzisz że wypadła słabo?

Bo moim zdaniem wypadła bardzo dobrze, a Nice PLŻ pewnie jeszcze lepiej.

 

Czy masz może w zwyczaju krytykowanie platformy, której jak podejrzewam nie jesteś abonentem?

To nie tylko moja opinia tylko takie jest zdanie większości osób. Artykuły są na ten temat w sieci, nawet tu był link wrzucany.

A ty nadal nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie dlaczego tak dobrze niby.

 

Ja nie krytykuje CP ciągle, nawet teraz to nie jest jakieś specjalne krytykowanie, żeby ich hejtować. Podzieliłem zdanie innych osób w sprawie transmisji żużla w Polsacie. 

 

Jak trzeba coś skrytykować czy po prostu ocenić negatywnie to dlaczego nie mam prawa tego napisać, mam pisać coś kompletnie odwrotnego, co nie jest prawdą, a co tobie będzie się podobać? I to dotyczy każdego operatora.

 

Odnoszę wrażenie (zresztą nie tylko ja) , że ty masz jakiś problem gdy pojawia się negatywny komentarz na temat CP, przynajmniej na temat kanałów sportowych. Ty jedynie ciągle ich wychwalasz nie ważne co zrobią, a nawet gdy jeszcze nie zrobią to i tak uważasz, że na pewno będzie super a inny racji nie mają. Do błędów też nie potrafisz się przyznać.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech poprawią jakość obrazu, aby była na poziomie HD - teraz to SD.

Jaki masz TV? 65 cali? Jaka platforma? U mnie na 50 w CP nie wyglądało to tak słabo żeby transmisję nazywać SD. 

@fan tv daj spokój. @Piotrek87 nie przyjmie żadnej, choćby jak najbardziej uzasadnionej krytyki kanałów sportowych CP bądź polityki platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13 kamerach akurat pisaly sportowefakty czyli najbardziej fachowa strona w tym temacie.

Ja akurat byłem na tym spotkaniu, z tego co udało Mi się zauważyć, to jedna kamera była umiejscowiona na zwyżce, druga na wysokości pierwszego łuku na rusztowaniu, trzecia na wysięgniku koło parku maszyn, czwarta obok nowej trybuny na wysokości drugiego łuku (na rusztowaniu), piąta nad parkiem maszyn (studio), szósta mobilna  (pokazywała m.in prezentacje i par maszyn), siódma (do wywiadów). Tyle zdążyłem zauważyć, gdzie była reszta kamer tego z trybun nie zauważyłem, o realizacji tego spotkania nie mogę się wypowiedzieć bo go w tv nie widziałem, pod względem sportowym było raczej przeciętne, żeby nie powiedzieć słabe, bardzo mało mijanek, dodatkowo zestresowany sędzia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie chce mówić ale większości krajów w których rząd ma władzę nad tv jest pełny pakiet LM. Kurski skapował że sport to jedyna szansa na dobrą oglądalność. Może tu chodzi poszerzony pakiet otwarty, czyli po jednym spotkaniu w każdy dzień meczowy.

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczorajsze spotaknie Nice 1. Liga żużlowa i nawet to jakoś wypadło. Widać, że brakuje im doświadczenia ale jakoś to ogarneli.. przynajmniej lepiej od spotkania Polska - Reszta Świata w Polsat Sport. Co do samego Polsatu to wątpię aby MultiProduction robił dla nich sygnał z prostego powodu.. na portalu ''Sportowe Fakty'' można było znależć artykuł gdzie było napisane mniej więcej: ''Siatkówkę i KSW robimy najlepiej a do żużla musimy nabrać doświadczenia'' była nawet mowa o samych kamerzystach, że muszą nabrać wprawy do pokazywania tegoż sportu i będzie zdecydowanie lepiej niż przy spotkaniu towarzyskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...