Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacja.Sportowa sobota na Eleven.Normalnie patrzę i nie mogę uwierzyć że można tak świetnie opakować ligi zagraniczne.

 

W tym momencie samo pojawia się pytanie dlaczego C+ nie zrobi magazynu o Premier League? Mają do tego wszystko oprócz chęci niestety.

100% poparcia, naprawdę dobra robota, brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja.Sportowa sobota na Eleven.Normalnie patrzę i nie mogę uwierzyć że można tak świetnie opakować ligi zagraniczne.

 

W tym momencie samo pojawia się pytanie dlaczego C+ nie zrobi magazynu o Premier League? Mają do tego wszystko oprócz chęci niestety.

Właśnie to była taka Sportowa Sobota, która pamietam z dzieciństwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu za tydzień brak Marsylii w eleven :( tym razem nie ma jednak wytłumaczenia, bowiem kanał extra jest wolny (calutki dzień) i nie pokazują francuskiej ani o 19:00 ani o 20:45, szkoda wielka, bo akurat mecz Lille - OM dosyć ciekawie się zapowiada  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nic nie zrobi, bo zacznie się gadanie że kopiują od Eleven więc na stały hastag czy Saturday Night Premie League bym nie liczył :P

Programu wieczornego nie oglądałem, ale jeśli Arkon chwali to znaczy, że warto obejrzeć.

 

Drażniący jest dla mnie komentarz Piotra Czachowskiego, jakoś nie potrafię słuchać jego ''oczywistości'' . Brzmi jak kanapowy kibic, kopiujący słowa komentatora, okraszając prostymi stwierdzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 7-1 :P Szkoda, że go nie pokazali....

Ja tam oglądałem do bramki na 6:1, potem przełączyłem na Eleven, załapałem się na bramkę na 2:0 i przełączyłem sobie na Diretta Gol :wink:  

 

Szkoda, że STARS nie wrzuca już tych wyników oglądalności, bo chętnie zobaczyłbym wyniki oglądalności meczów Napoli. 

 

Wydaje mi się, że nie są duże, bo to też nie jest "Polonia Dortmund". Przez większość sezonu Milik był kontuzjowany, a Zieliński wciąż nie ma pewnego miejsca w pierwszej jedenastce. Nie ma tu więc efektu "Trójki z Dortmundu", więc nie wierzę tu też w jakąś znaczącą oglądalność. 

 

Moim zdaniem to błąd, że nie pokazano spotkania Interu z Atalantą, tak samo jak wtedy gdy nie pokazano meczu Valencii bodaj z Atheltikiem. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

Poniedziałek, 13.03:

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Torino FC
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Manchester United FC (+ studio od 20:00)
20:40 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - SD Eibar
22:45 ES ELEVEN GOL LIVE

Wtorek, 14.03:

21:00 ES #ELEVENF1

Piątek, 17.03:

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Las Palmas - Villarreal CF
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Bristol City - Huddersfield Town

Sobota, 18.03:

12:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - RCD Espanyol
13:55 EE PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Nottingham Forrest FC - Derby County FC
16:10 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atheltic Bilbao - Real Madryt CF (+ studio od 15:30 i 18:10)
16:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: FC Nantes - OGC Nice
17:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - Inter Mediolan
18:25 ES PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Leeds United AFC - Brighton & Hove Albion FC
19:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Girondins Bordeaux - Montpellier HSC
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Genoa CFC (+ studio od 20:20)
20:55 E   SPORTY WALKI: Gala Enfusion Live 47 w Nijmegen (do 23:00)
22:45 ES ELEVEN GOL LIVE SOBOTA

Niedziela, 19.03:

11:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Malaga CF
12:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Empoli FC - SSC Napoli
14:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Juventus FC
14:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: SM Caen - AS Monaco
16:10 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Sevilla FC (+ studio od 15:30 i 18:10)
17:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - US Palermo
18:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Deportivo La Coruna - Celta Vigo
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Valencia CF (+ studio od 20:25)
20:40 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - US Sassuolo Calcio
20:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - Olympique Lyon
22:40 EE PIŁKA NOŻNA: Campeonato Paulista - mecz: Santos FC - SE Palmeiras (od ok. 10 minuty)
22:45 ES ELEVEN GOL LIVE NIEDZIELA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę sama piłka prawie, ale już niedługo będzie więcej urozmaicenia, bo za 2 tygodnia rusza sezon F1,później od 1.03 rusza angielska Elite League i od 8.03 żużlowa Nice 1liga (prawdopodobne kupili), a 14-15 mecze hokeja na trawie hockey euroleague(nowe prawa). Także będzie nie tylko piłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wypowiedzą się teraz ci, którzy ostatnio zarzucali, że na C+ nic w sobotę nie ma. Stosując tę samą prymitywną retoryka zapytam właśnie te osoby, co proponujecie na kanałach Eleven we wtorek i środę?

Pytanie retoryczne, nie musicie odpowiadać, ale czasami zastanówcie się jakich argumentów używacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się nieco pobawię i dodam alternatywną ramówkę eleven na weekend :)

 

Piątek, 17.03:

19:00 EE   PIŁKA NOŻNA: Liga francuska  - mecz: Metz - Bastia
20:45 EE   PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Lille - Marsylia (od 10 minuty - mniej więcej) - PS: takiego meczu nie umieścić w ramówce mając wolną antenę ??

 

Sobota, 18.03:

 

13:15 ES PIŁKA NOŻNA: szkocka Premiership - mecz: Aberdeen - Hearts

15:55 E   PIŁKA NOŻNA: szkocka Premiership - mecz: Rangers - Hamilton lub PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Birmingham - Newcastle

22:25 EE PIŁKA NOŻNA: Campeonato Paulista - mecz: Ponte Preta - Novorizonte

 

Niedziela, 19.03:

 

prosty myk zmiana kanału nadawania:

 

12:25  EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Empoli FC - SSC Napoli

13:25: ES PIŁKA NOŻNA: szkocka Premieship - mecz: Dundee FC - Celtic

16:55: EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Dijon - St. Etienne

 

 

Jak widać można nawet 7 meczów więcej zmieścić w ramówce Eleven, wystarczy tylko chcieć :/ wystarczy tylko chcieć, ponadto widać niekonsekwencje, bo skoro angielska championship jest popularniejsza od francuskiej czy szkockiej to mając wolną ramówkę w sobotę o 16:00 w Eleven nie pokazują nic a mogą pokazać pewnie jednej z bardziej oglądanych drużyn tej ligi tj. Newcastle. Dodatkowo przy odrobinie chęci również fani szkockich klubów byliby ukontentowani bowiem można pokazać i Rangersów i Celtic. Przypomnę również, że nie ma meczów w Belgii w tej kolejce, więc kto wie może by można nawet więcej upchać a już na pewno jeden z meczów by zmieścił się w ramówce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...