Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.12.2021 o 18:34, G2000 napisał:

Od jakichś 10 minut na Warner TV obraz jest przesunięty względem dźwięku o jakieś 2-3 minuty. Kto odpowiada za słanie tego kanału na satelitę? Przypuszczam że osoba nadzorująca ten kanał nie jest fanem Star Treka bo by zauważyła taką awarię. :)

Z tego co wiem Polsat Box

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie że Warner tv zrobił złotą kolekcje Cartoon Network. 

W dniu 1.01.2022 o 14:49, Michu_97 napisał:

Od 23 stycznia do pasma z kreskówkami Cartoon Network dołączą "Mroczne przygody Billy'ego i Mandy". Pojedyncze odcinki klasycznych kreskówek będą leciały także w tygodniu w okolicy 6.00 rano.

Flinstonowie, Jetsonowie albo Ed, Edd Eddie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

 

Oglądalność stacji może się nieco podnieść. Coś czego brakowało, ma być od marca. Pozostaje czekać, jakie będzie opóźnienie. Emisja czwartek/piątek 20 wydaje się być realna. Równo z amerykańska - idealna. Dialogi można zostawić w orginale.

Edytowane przez MartinFC
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu padła informacja jakoby programy federacji All Elite Wrestling - Dynamite i Rampage miały trafić do polskiej TV. Teraz już wiemy, że od marca będą emitowane w Warner TV z polskim komentarzem, w osobach Arka Paterka oraz Łukasza "Balika" Balińskiego, czyli duetu, którzy są komentatorami polskiej federacji Prime Time Wrestling. Szczerze? Nie spodziewałem się, że to właśnie w tej stacji ujrzymy AEW, no ale w sumie to federacja poniekąd należy do TimeWarnera, no i sam kanał jest oczywiście powiązany z Warnerem. Także w Warner TV ujrzymy nie tylko filmy i seriale, ale również wrestling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, neo_patryk napisał:

Po raz pierwszy cieszę się, że w ramówce Warner TV pojawi się coś innego, niż film

Ciekawe czy byś się tak cieszył jakby na kanale sportowym zamiast meczu puścili ci film. Jestem zbulwersowany taką wiadomością. Jeden z ciekawszych moim zdaniem kanałów filmowych (oczywiście starszych produkcji) a będzie w nim najbardziej [beep] sport na świecie.:-D

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, neo_patryk napisał:

Po raz pierwszy cieszę się, że w ramówce Warner TV pojawi się coś innego, niż film.

@MartinFC nie zapominaj, że w USA jest inna strefa czasowa, więc równoległa emisja jest raczej wykluczona.

 

To wiem, są też różne emisje premierowego odcinka. Ale nikt się nie obrazi za premierę w oryginalnym komentarzu, a nastepnego dnia premiera.  Większą trudnością od komentarza wrestlingu są tłumaczenia dialogów.

 

55 minut temu, djclassic napisał:

Ciekawe czy byś się tak cieszył jakby na kanale sportowym zamiast meczu puścili ci film. Jestem zbulwersowany taką wiadomością. Jeden z ciekawszych moim zdaniem kanałów filmowych (oczywiście starszych produkcji) a będzie w nim najbardziej [beep] sport na świecie.:-D

 

Widowisko, rozrywka sportowa, mająca cechy sportu z scenariuszem i przebiegiem. To tak gwoli ścisłości. Możesz to potraktować jako serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, djclassic napisał:

Ciekawe czy byś się tak cieszył jakby na kanale sportowym zamiast meczu puścili ci film. Jestem zbulwersowany taką wiadomością. Jeden z ciekawszych moim zdaniem kanałów filmowych (oczywiście starszych produkcji) a będzie w nim najbardziej [beep] sport na świecie.:-D

W Niemczech AEW leci na Warner TV Serie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cichu liczyłem na AEW w Warner TV (nawet do nich pisałem w tej sprawie), więc super, że się udało :D

 

W gwoli wytłumaczenia mniej zaznajomionym w temacie wrestlingu, AEW to obecnie druga największa federacja wrestlingu na świecie i konkurent dla WWE. Patrząc obiektywnie, produkt jaki serwuje All Elite Wrestling (AEW) jest zdecydowanie najlepszym. W ostatnim czasie zrobiło się dużo transferów z WWE do AEW. Występują tam wielkie nazwiska takie jak Chris Jericho, Jon Moxley, Bryan Danielson, CM Punk, Cody Rhodes, Christian Cage, Sting, czy Matt Hardy - a niebawem dołączy do niego brat, Jeff.

 

Od samego początku, czyli od października 2019 programy AEW nadawane są w Stanach na kanale TNT (od nowego roku na TBS). W każdym razie, ich telewizyjne show wywodzi się z Warner Media, więc szanse na emisje gal AEW w Polsce, właśnie na kanale Warner TV, były dość duże.

 

W Niemczech również AEW emitowane jest na Warner TV, bodajże z 2-dniowym opóźnieniem w stosunku do emisji w USA.

 

Sama federacja All Elite Wrestling ma już spore grono fanów w Polsce, więc oglądalność powinna być zadowalająca, choć w pewnym sensie, będzie to eksperyment z tego względu iż, Warner TV to głównie kanał z filmami i serialami. Mam jednak nadzieję, że projekt wypali i AEW stanie się pewnym punktem Warner TV, tak jak WWE stało się pewnym punktem Extreme. Osobiście będę oglądał.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mandziula napisał:

 

 

Tam ponoć oglądalność była dobra, ale zmienili się właściciele, którzy trochę namieszali. Tak przynajmniej tłumaczył to Paweł Borkowski.

 

AEW na Warner TV ma o tyle ułatwione zadanie, że jest to właśnie Warner, czyli dom All Elite Wrestling w Stanach Zjednoczonych. Oni tam się świetnie dogadują i myślę, że jeśli nic się nie zepsuje w ich relacji, to AEW może mieć zapewnioną stałą pozycję w Polsce. No chyba, że wyniki oglądalności będą tragiczne, ale mam nadzieję, że wręcz przeciwnie :D 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę sobie w program na marzec bo kończy się Star Trek TNG i myślałem że puszczą jakąś inną serię ST a tu guzik. W porze emisji ST TNG będą filmy. Pewnie oglądalność była słaba.

 

Wspominane wcześniej ALL ELITE WRESTLING: DYNAMITE w sobotę 26 marca od ok. 22. ALL ELITE WRESTLING: RAMPAGE 29 marca też od ok. 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...