Skocz do zawartości

TBN Polska


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kanał wydaje się być ciekawy, oczywiście dla ludzi wierzących. Ale jakość fatalna.

Raczej nie bardzo bo ta sekta to nie ma zbytnio zbyt dużo wspólnego z kościołem katolickim. Taki amerykański sposób na robienie kasy. 

W Polsce nie ma nawet 1000 osób wywczasów tego kościoła.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie bardzo bo ta sekta to nie ma zbytnio zbyt dużo wspólnego z kościołem katolickim. Taki amerykański sposób na robienie kasy. 

W Polsce nie ma nawet 1000 osób wywczasów tego kościoła.

 

Jeszcze nie oglądałem tam nic przez dłuższą chwilę, ale kanał chyba raczej pozytywny?

Gdzie coś więcej przeczytam o tym kanale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie oglądałem tam nic przez dłuższą chwilę, ale kanał chyba raczej pozytywny?

Gdzie coś więcej przeczytam o tym kanale?

To są wyznawcy ruchu wiary albo kościoła wiary jak sami się nazywają są bardzo krytykowani nie tylko przez Kościół Rzymskokatolicki a także różnego rodzaju kościoły ewangelickie.  W polskim internecie znajdziesz niewiele ale jak znasz angielski to znajdziesz dużo o ich działalności w USA, kręcą znacznie grubszym hajsem niż Kościół jaki znamy. Kenneth i Gloria Copeland, Benny Hinn, Kenneth Haign czy E.W Kenyon to najbardziej znane postacie np. taka gloria opowiadała kiedyś jak przegoniła w chmury kiedyś tornado.

 

@Emil.1603 wszystkie odłamy religijne głoszące teologie sukcesu czyli im więcej dasz datków tym lepiej cie zbawi to są sekty.

 

Widać rozszerzają się na nowe rynki, raczej sukcesu im nie wróżę. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał jet raczej skierowany do wiernych zrzeszonych z zborach protestanckich. Ja odbieram uruchomienie takiego kanału jako duży plus, pomimo że jestem katolikiem. Szkoda że zaprzestano kontynuacji Religia TV, nawet jeśli z braku kasy kanał miał być odsprzedany innemu nadawcy. Oba kanały nie konkurowałyby by ze sobą, ale uzupełniałyby się.  Każdy kanał z czasem ewoluuje ze słabości "wieku dziecięcego", TV Trwam z czasem poprawiła się. Z tej stacji oglądam głównie filmy z godz 22:40, a były filmy z tego gatunku Christian Movie i na Religia TV. 

Edytowane przez M_Osinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich treści  bezpośrednich nawołujących do płacenia tam nie znajdziesz.  Co do treści to muzyka i różnego rodzaju programy od filmów po bajki, dokumenty aż do wykładów. Wszystkie oczywiście z przesłaniem ich zasad.

 

Na pewno zupełnie coś innego co było i jest oferowane na naszych kanałach religijnych.

 

https://www.tbnpolska.tv/nasze-programy

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie, to to samo. Ten sam typ religijności. Tylko przekazywane w lekko odmienny sposób (różniący się szczególnymi uwarunkowaniami kulturowymi). Zwolennicy Toruńskich mediów albo tego nie widzą, albo celowo przekłamują - w końcu to konkurencja.

 

TBN ma jednak jedną zaletę - nie musimy ich utrzymywać z publicznych pieniędzy. W przeciwieństwie do Toruńskiej konkurencji.

 

Pisanie o toruńskim biedaku, to też nadużycie. Tamte media operują milionami (koncesje NTC nie są tanie, tylko największych w PL na nie stać), mają też dotacje państwowe. W Polsce TBN nie ma szans i to jest fakt.

 

Z dwojga złego, lepsze TBN.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Pomijając świetną miejscówkę w nc+, oglądalność zerowa murowana. Właściwie, to nawet nie ma na czym oka zawiesić. Do tego jakość techniczna na poziomie lat 70-tych oraz te przecudowne klatkowanie obrazu. Aż oczy bolą od patrzenia a uszy od słuchania. Ciekawe dla kogo jest tworzony ten twór? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...