Skocz do zawartości

TBN Polska


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po co te komentarze typu "kolejny zbędny kanał na sat." itd.? Ludzie kto wam karze ogladać ten kanał. Skoro ich na to stać to ich sprawa że nadają i dla kogo. Zamiast się cieszyć że startuje kolejny nowy kanał FTA po polsku to jest negatywne komentarze. Nie odpowiada Ci kanał nie oglądaj i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negatywne bo brak HD. P Niech się wreszcie nauczą, że pod koniec 2016 roku kanały startujące na satelicie mogłyby wreszcie spełniać podstawowe wymogi niezbędne wg mnie do tego, aby w jakikolwiek sposób zainteresować ludzi do oglądania tego kanału. Ja rozumiem, że HD kosztuje itd. ale skoro chcą ruszyć na poważnie z kanałem, to niech spełniają chociaż jakieś podstawowe warunki techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj im kasę na HD to na pewno ruszą od zaraz. Myślisz że to takie tanie jest? Wykupienie pasma na tp sat. pod HD to duży koszt w porównaniu do SD a co z utrzymaniem kanału itd. Twoje podstawowe warunki techniczne a rzeczywistość to niestety 2 różne światy. Trzeba realnie patrzeć na możliwości a nie żądać "bo ja chcę i koniec". Widzę że jakbyś sam miał startować ze swoim kanałem i to od razu w HD to splajtował byś w kilka miesięcy.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiem dlatego napisałem że jak chcą na poważnie się liczyć to powinni ruszyć z HD. Inaczej szans nie mają według mnie zbyt wielkich. A powiedz mi co przeciętnego widza interesuje to ile kosztuje miejsce na SAT na kanał HD? Mamy prawie 2017 rok, gdzie ludzie kupują telewizory Ultra HD, a my nadal jesteśmy zasypywani jakimiś kanałami, które nie mają racji bytu. Super, że są FTA. Pewnie ktoś ich będzie oglądać, to jest ich jedyna szansa. Niczym innym jednak według mnie nie przekonują siebie, a brak HD już na początku ich skreśla. Realnie to według mnie ten kanał długo nie przetrwa i to jest moje zdanie. Mogę też chyba wyrazić swoje niezadowolenie z tego, że kolejny świeży kanał nadawany jest w słabej jakości? Po to chyba jest to forum, prawda? Nie podoba mi się, to i nie zamierzam chwalić firmy które chcą wejść na rynek, satelitę z kanałami SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś przegapił, to wrzuciłem wideo do newsa na portalu. Jakoś wyczułem, że może zagrać wcześniej jakimś wstępem i zacząłem rejestrować za 10, więc mam całość od planszy przez promo po start programu ;)

BTW: To niezłe poświęcenie, bo jestem na nogach od ponad 30 godzin, gdyż przy okazji nałożyło się oddanie magazynu do druku. Ledwo co widzę na oczy, ale doczekałem do startu i nagrałem :)

 

Co ciekawe - choć kanał ruszył, to jednym z elementów była plansza wskazująca start na styczeń 2017, więc może na razie ten etap będzie w jakiejś formie testem? Albo promo zrobili wcześniej, a start się przyśpieszył ;)

 

W sumie to zabawna sprawa, bo sam kanał TBN, wtedy jeszcze pod pełną nazwą Trinity Broadcasting Network pamiętam jak startował w analogu na 13°E lata temu, chyba w grudniu 1999, do połowy maja 2004 szli analogowo, następnie przeszli na emisję cyfrową z tego samego transpondera i byli na nim aż do listopada 2015. I w życiu bym się nie spodziewał, że ten kanał kiedyś będzie po polsku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie TBN Polska (przy okazji mogliby dać ID właśnie jako TBN Polska, a nie TBN Poland :/) już się zadomowił na własnej liście kanałów, pod numerkiem 150. (za kanałami muzycznymi u mnie, a w kategorii kanałów tzw. innych/pozostałych, w których są także kolejno TBN Europe, Mango 24, NTL, TVS, TVP Polonia, Tele 5 oraz Polonia 1). :-)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem niniejszego wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jedna ze stron poświęconych tematyce medialnej potwierdza infornacje, która to dotyczy kanału TBN Polska: http://polskieplatformy.pl/2017/01/02/zmiany-i-nowosci-w-ofercie-nc/

Stacja TBN Polska teź potwierdza,na Facebooku te informacje (przy filmiku na temat wyszukania stacji w Cyfrowym Polsacie - filmik ten został wstawiony 3 stycznia o 17:00) zaznaczając że, trwają prace nad udostępnieniem stacji w nc+ ale termin uruchomienia tam nadawania nie jest jeszcze znany.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...