Skocz do zawartości

Akcja wymiany dekoderów SD na HD na platformie CANAL+


flatron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy przedłużaniu umowy nie będzie możliwości zachowania aktualnej konfiguracji MR (dodatkowa karta kameleon w Opticum jak dek. MR).

Więc się mylisz. Nie jeden aneksuje z jedną samą kartą i swoim sprzętem, lub dwiema w tym jeden dekoder operatora i jeden prywatny.

 

Ale jeżeli zdecyduję się na zwrot pace i zostawię MR standard tak jak obecnie: 1 kameleon w opticumie i 1 kameleon w sagemcomie, to powinno dalej działać?

 

Na dzień dzisiejszy tak. Nic się jeszcze nie zmieniło. Zdajesz tylko Pejs, a kartę wkładasz od Opticuma. Lepszym rozwiązaniem było nie branie tego Sagema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej z tego co mi wiadomo osoby z własnym sprzętem i kartą Cameleon po Cyfrze Plus i nawet te ze starym MR z dwiema kartami Cameleon nic na razie się nie zmienia. Jeśli zaczną wymieniać karty na nowe to tylko na razie tym co mają sprzęt od nich typu Sagemcom czy WifiBox. Pace, Philips HD oraz własny sprzęt zostaje jak jest. Włączą ograniczenia dla utrudnienia korzystania ze splitterów i tyle :-) Podobno testy które mają się odbyć 11 marca będą ostatnimi i od kwietnia właczą na stałe licznik ECM choć w to nie wierzę skoro Sagemcomy się dławią przez te zabezpieczenia. Chyba że to poprawili i nie będzie problemu z Sagemcomami? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo dobrze mowisz ja już jakiś czas temu wspomniałem co jest za * przy wymianie sd na hd...Z tego co ja słyszę to od Września licznik..Nic nie wiadomo mi na temat 11 marca;)Poki co sagemcomy się dławią i będą dławić...do czasu otrzymania przez nie caymanów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie dobrze to wróży na przyszłość.Jak przedłużałem umowe i zdawałem Philipsa PVR aby nie płacić wynajmu to konsultant sam mnie namawiał abym coś kupił na własną reke. I teraz co wydałem na Fergusona 300zł i co bede mógł z nim zrobić ?? Oglądać kanały FTA?? Strasznie kombinują tylko żeby im się to czkawką nie odbiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wciskają po woli swój sprzęt,pod pretekstem wymiany SD na HD. I o to właśnie im chodzi. Abonenci, którzy są w temacie nie pozwolą sobie na wciśnięcie tak szybko ich sprzętu. Niech leży i się kurzy, a najlepiej go oddać jeśli można. Po co brać dobrowolnie jak ma leżeć w szafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebranie od NC+ dekodera Sagemcom dedykowane do dotychczasowej usługi (sama karta kameleon) rozwiązuje problem wywiązania się operatora z jej dostarczenia. Po wprowadzeniu parowania kart, operator jako rozwiązanie problemu z odbiorem oferty wskaże Sagemcom do którego należy włożyć posiadaną dotychczas kartę, koniec niezależnych dekoderów w ofercie dawnej C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz dalej oglądał. Dla posiadaczy własnego sprzętu nic się nie zmieni. Przynajmniej jeszcze; )

Ale jak długo ?

I czy w tej sytuacji warto inwestowac we własny sprzęt ? Mam do konca marca umowe i przy przedłużaniu nie wiem co robic.Zostawic co mam z cameleonem i kupic sobie na wolnym rynku czy brac od nich nowego wifipremiumboxa - z wszelkimi jego zaletami i wadami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjmą, tylko razem z kartą bo jest przypisany do danej umowy.

Nie koniecznie. Dekoder nie był wydany wraz z kartą. Ja mam 2 Pejsy i w każdej chwili mogę zdać ten przypisany do MR, a kartę mogę zostawić. W ten sposób mogę obniżyć swój abonament o 2 dychy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu mała niespodzianka dekoder dziś kuzyn oddał sagemcom 83...i przyjeli bez problemu...Nie będzie żadnego parowania kart!!Siejecie zamęt i to ogromny...Testy testy ale bez caymanów sagemcomy mają takie jazdy że tego nie ograniczą!!wiec z góry mozecie znać wyniki...Sagemcom nie przejdzie tak samo philips pvr...

 

Licznik będzie aktywny w chwili gdy już wymienią karty dla posiadaczy Wifibox oraz Sagemcom...

 

Po to dają sagemcomy by uwalić klientów którym doślą karty cayman...Z tego co wiem Wysyłki już są przygotowane. :brawo:

 

Każdy mający w systemie ich sprzęt otrzyma kartę nową..za jakiś czas dostaną posiadacze kart conax....Ale to na szaryym końcu...

Majac kartę 0100 dostaniecie licznik na 3-4 ecm na raz...Ile dokładnie? stawiam na 4 jak u żabojadów.

 

Nowe karty są w NMA i mają taki sam klucz w wifibox/sagemcom...I tunel dla pozostałosci po N czyli conax...Dokładnie nie znam rozwiązania ale co mnie to obchodzi??

Karty jak było wspomniane będą działać i będzie je można przekładać między boxami operatora.( taka sama zasada jak w hd+ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszlym tygodniu też oddałem sagema bo kupiłem swojego cryptoboxa. Pani w punkcie się pytała czy powód zwrotu to koniec umowy a ja na to że potrzebuję tunera z modułem na Polsat Cyfrowy. Odałem, podpisałem karteczkę zdania sprzetu i tyle, żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...