Skocz do zawartości

Akcja wymiany dekoderów SD na HD na platformie CANAL+


flatron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nie badą przypisywać uprawnień do karty wg mniemania kto jaki ma dekoder a plansza została wrzucona zamiast kanału 4funTV który był FTA i przeszedł na MPEG4 S2 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Zadzwonili do mnie dzisiaj z NC+ i w nagrodę ( nie wiem za co:-) chcą mi dac dekoder HD sagem bez zadnych dodatkowych oplat, ale nawet nie wiem jaki. Podejrzewajac, ze cos sciemniaja odmowilem. Posiadam karty calmeleon po C+ , druga karte dobralem w maju podczas migracji i dostalem tez pace pvr 500Gb. Co prawda drugi dekoder mam sd ktory uzywaja rodzice dlatego ten dekoder by sie przydal.

Stad moje pytanie do Was!

Co moge stracic dobierajac ten dekoder od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo posiadacze 87 /83 sagemcomów oraz wifibox i wifibox+ dostaną nowe CAYMAN karty i sparowane będą z tymi boxami( goła nagra/conax - conax będzie tunelem dla pozostałego towaru po Nce ale to dużo póżniej będzie rozssyłane na początek tylko pudła po c+ )Po akcji wymiany kart sagemcomowcom , dla pozostałych klientów z samą kartą zostanie aktywowany licznik dla 0100...Obecnie sagemcomy plują problemy stąd między innymi wstrzymanie odpalenia licznika...Uporają się z nowymi kartami dadzą 0100 z licznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wymianie kart na karty CAYMAN z czystą nagrą pisałem już ponad miesiąc temu ale jechali po mnie, że co to za bzdury, że firma sobie nie pozwoli itd. :D Więc uważaj bo dostaniesz ekskomunikę na tym forum :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to rybka ;) przekazuję co wiem.Dlatego jednym z powodów dla których odmowilem przyjęcia dekoderów bylo właśnie to....Na umowie w rodzinie oddałem sagemcoma właśnie dlatego by nie dali nowej karty;)Niech sobie odpalają licznik na 0100 ale będzie dalej własny sprzęt...A gdyby przysłali nową kartę to juz bym miał po własnych dekoderach:)Musieli rozwiązać problemy z sagemcomem 83 i 87;) no to 1884 będzie:P będzie parowanie takie jak w HD+ czyli jedne dane w każdym boxie...( mniej więcej...I karta w gołej Nagra wiec nie ruszy tymczasowo pod linuxem..)

 

Co zrobią z posiadaczami własnych sagemcomów? już ci mówię.Jeśli nie masz w systemie a jestem pewny że nie to śpisz spokojnie...( u mnie za 49zł kupiłem daaawno temu a w innym temacie podalem że w systemie wiszą u mnie 1 karta + box sd;) i druga karta bez boxa...I do takich klientów wysyłają boxy ;)by potem dosłać Caymana)

 

Karty te będzie można wkładac do dowolnego boxa sagemcom i będą dekodowac ale nie polecą w uniwersalnym sprzęcie.

 

Od Września myślę że będzie ciekawie w tematach na forach.Ja informuję o czym wiem pośrednio a co wy zrobicie to już nie moja broszka;)Ja mowiłem od początku że będzie płacz po przyjęciu darmowego boxa hd:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tych, którzy mają pakiet Start+ czyli odpowiednik oferty na kartę reszta idzie pod wymianę bo ma już zawarte w regulaminach że pakiety Comfort+ i wyższe są skierowane tylko do posiadaczy dekoderów operatora :D

 

Ta cała dyskusja staje się pompowaniem balonika, bedą chcieli to wymienią i żadne narzekania, płacze nic nie zmienią, było już kilka wymian kart w C+ dla wszyskich Klientów i świat przez to nie przestał istnieć 8)

 

Czy przypadkiem karty 0100 nie zostaną tylko dla kablówek? Zostawią te kilka tysięcy starych kart a resztę wyłączą i zaproszą abonent po odbiór sprzętu lub mu go doślą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę. 19 stron wałkowanych jest o jednym i tym samym, dzisiaj wpada na wątek lukass10 i pyta co to za darmocha od nc+. Zaraz się pojawia temat odgrzewanych kotletów w postaci parowania itp. Przecież to jest deczko nudne. Wszystkowiedzący kaspian0007 od razu pisze, że: "co wiem chwilowo posiadacze gołych kart śpią spokojnie". To chwilowo trwa już od początku cameleonów. I tak w kółko ... Masakra. Jeszcze cyfra.tv podgrzewa kotleta i odpowiada przedmówcy: "Na tak szczegółowe pytania nikt Ci nie da odpowiedzi na publicznym forum". Co w tym pytaniu kolegi było takiego tajemniczego. Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic po prostu firma poinformuje o wszystkich szczegółach gdy proces wymiany ruszy :smile: A reszta domniemań to rzeczywiście taki kotlet :wink:

 

Ja pierniczę. 19 stron wałkowanych jest o jednym i tym samym, dzisiaj wpada na wątek lukass10 i pyta co to za darmocha od nc+. Zaraz się pojawia temat odgrzewanych kotletów w postaci parowania itp. Przecież to jest deczko nudne. Wszystkowiedzący kaspian0007 od razu pisze, że: "co wiem chwilowo posiadacze gołych kart śpią spokojnie". To chwilowo trwa już od początku cameleonów. I tak w kółko ... Masakra. Jeszcze cyfra.tv podgrzewa kotleta i odpowiada przedmówcy: "Na tak szczegółowe pytania nikt Ci nie da odpowiedzi na publicznym forum". Co w tym pytaniu kolegi było takiego tajemniczego. Nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam domniemywać, że mnie lubią :wink:

 

Oczywiście Bogdanie, ciebie jak ciebie, ale pieniążki za abonamencik.

 

Wracając do tematu. Ja wymieniałem dekoder Philips na Sagemcoma za 0 zł i przy okazji abonament zmniejszyłem o połowę w grudniu, umowa w marcu się kończyła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv

Jak na publicznym nikt nie da mi odpowiedzi na to to gdzie mam uzyskać taką informację?

Dopiero co kupiłem własny dekoder z dyskiem bym mógł sobie zgrywać nagrania i naprawdę to nie są grosze i nie wiem czy nie lepiej będzie jak oddam tego Sagemcoma do Multiroomu i jako główny zostawię Pace'a PVR a Multiroom sama karta.

Proszę Cię jednak o odpowiedź i radę czy lepiej tego sagemcoma do multiroomu oddać a zostawić do mulltiroomu na umowie samą karte cameleon?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając w najmie 1 Pace HD PVR od nc+ i podczas przedłużaniu umowy ponad tydzień temu chciałem dobrać drugiego Pace HD PVR z dyskiem, to konsultantka poinformowała mnie że do MR nie ma takiej opcji, można tylko nająć za 20 zł/m-c.

Wtedy to mila pani powiedziała że taniej dla mnie będzie jak kupie sobie na własność inny dekoder z PVR niż najmować.

Na koniec rozmowy po zapytaniu czy można od nich dobrać inny bez dysku dekoder HD, dostałem odpowiedź że bezproblemowo w dowolnym czasie najem za 0 zł w autoryzowanych punktach nc+.

Jak tu te wszystkie informacje i dyskusje interpretować - oto jest pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając w najmie 1 Pace HD PVR od nc+ i podczas przedłużaniu umowy ponad tydzień temu chciałem dobrać drugiego Pace HD PVR z dyskiem,........

Jak tu te wszystkie informacje i dyskusje interpretować - oto jest pytanie?

 

Jak posiadasz dekodery SD to przy wymianie możesz dobrać. Ale piszesz w nie właściwym wątku że posiadasz dekoder HD :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...