Skocz do zawartości

Akcja wymiany dekoderów SD na HD na platformie CANAL+


flatron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przysłali wifi-boxa. Sagem DSI87 poszedł do szafy.

Cameleon działa w wi-fi boksie, drugi działa we własnym dekoderze.

Tylko nadal nie wiem czy tym przyjęciem dekodera nie narobiłem sobie kłopotów i czy nie będą chcieli mi zabrać Cameleonów.

Mam nadzieję że ta akcja to z powodu przejścia na MPEG-4.

Może jak ktoś ma multiroom z Cameleonami i w systemie jest wpisany tylko 1 tuner w użytkowaniu to myślą, że ktoś jako drugi dekoder ma jakiś stary SD i muszą temu komuś dać możliwość odbierania kanałów po przejściu na MPEG-4, bo skoro ktoś płaci za multiroom to musi mieć taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przedłużyłem umowę na 2 lata (tydzień temu). Zależy mi na 2 kartach (nie chce kabli ani po wifi).

Mam pace prv 500gb i arive 250 combo.

Dziś dziwny telefon z propozycja przejścia na HD oraz dzierżawą dekodera wifi box za 0 zł.

Chcą mi wysłać kurierem dekoder w związku z tym czy jest jakiś kruczek?

czy nie stracę 2 karty? :evil: może się zgodzić i zobaczyć czy podczas doręczanie niema kruczku przy odbiorze proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Wlasnie. Dlatego ja osobiscie przemyslalem sprawe majac dwa Pace za 0 zl i zamierzam korzystac z nich jak najdluzej. Choc juz mi glowe zawracaja z przedluzeniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy opłaci im się wojna z abonentami.

Jest masa ludzi, którzy wiedzą co to Cameleon i jakie możliwości daje.

Część ludzi ma w jednym tunerze nc+ (CA) i Cyfrowy Polsat (CI) i jest to duża wygoda, a taką wygodę daje tylko Cameleon.

Jeśli zabiorą Cameleony i jednocześnie nie dadzą modułów nc+ to będzie niezła burza.

 

Ale wg mnie wciskanie tych boxów to wiąże się teraz z przejściem na MPEG-4.

Muszą dużo wcześniej zacząć, bo to trwa takie przejście.

Tym co mają Cameleony proponują Wifi-Boxy bo tylko te działają z tym rodzajem karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan Czytałeś może informacje @Cyfra.tv odnośnie tymaczasowego wydawania cameli do umów z wifibox oraz sagemcom?Oficjalnie napisał ze do Września.;) to tak gwoli terminu nowych kart Cayman.

 

 

Napewno akcja tej wymiany ma ukryte dno;)Ale zgodnie z moją obietnicą usunę swoje konto jeśli będzie inaczej;)

 

To że teraz wysyłają same dekodery to nic nie znaczy;)

1. Przyjmiesz /masz ich dekoder= 99% że dostaniesz Cayman kwestia tylko jak szybko zaczną wysyłkę nowych kart.

2.Masz swój sprzęt nie przyjmuj darmowego dekodera bo potem wyślą karte..

3. Masz swoje gole karty? dostaniesz licznik ktory skutecznie uwali sharing na więcej niż 4tv.

4. Masz ich philips hd /pace hd to nie dostaniesz nowej karty.

5. Masz multiroom 2x 0100 bez ich sprzętu dalej śpisz spokojnie.Zaś mając ich sprzęt bedziesz miał mr ala N kable/wifi....z nowymi kartami.

 

Wiecej nie będę wyjaśniał bo Wszystko wielokrotnie pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było to można to uznać za uczciwe podejście, licznik na cameleonach dla uczciwych abonentów nie robi im różnicy.

Aczkolwiek, pewnie będzie tak, że:

6. przy przedłużaniu umowy (jesli masz gołe karty / mr na gołych kartach) trzeba będzie zgodzić się na wymianę sprzętu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie będzie ciekawie bo ja mam 1 przypadek ze sagemcom 87 jest po Cyfre+ za 49zl kupiony nie ma go w ich systemie ciekawi mnie czy idąc do aps dostane karte cayman ktorą mi dopiszą do konta a starą 0100 zdam:)

 

Mniejsza o to gdzie @ bogdan był czy jest w 2 tematach byly wyjaśnienia.

 

Jak słyszę będą moduły CI+ z gołą nagrą z kartami Cayman.Ale kiedy to już nie chcą ćwierkać dojscia...Możliwe ze przejsciowo będą dawać camy po Nce??

 

Camy CI+ zapewne będą w trybie Legacy.Jak u konkurencji bo gole ci+ za malo sprzętu wspiera...Nawet kupiony tv z lutego br roku miałzezwejscie Ci//bez plusa ale pisało w instrukcji że wspiera ci+ w trybie legacy.

 

 

Nie sądze by im zależało na takim kroku patrz do dzis sa co 6h karty aktywowane w obiegu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie prześledziłem cały wątek i mam jednak do was jedno pytanie. Do mnie również dzwonili nawiedzeni panowie z NC+ i próbowali wcisnąć dekoder, powiedziałem, że odbiorę w punkcie i dali mi spokój. Ciągle jednak myślę o co w tym wszystkich chodzi, obecnie mamy w domu splitter i wszystkie dekodery Fergusona, HD120,HD103 i HD250. Wszystkie są zgodne z MPEG-4 i DVB-S2, czyli jak zmienią sposób nadawania, to będę nadal odbierać normalnie telewizję, mam rację tak? Ale teraz pytanie czy jechać odebrać od nich ten WifiBox czy lepiej niech sobie on tam siedzi ? Zagrożono mi, że jak się nie zgodzę na tuner od nich, to w przypadku problemów z odbiorem nie będę mógł rozwiązać umowy... Ale boję się tego parowania, albo tego co może później być. Co doradzacie? Dużo jest głosów na forum, bo były osoby, którym karty przestały działać... Nie odbierać tego tunera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...