Skocz do zawartości

Akcja wymiany dekoderów SD na HD na platformie CANAL+


flatron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dopóki mam Sagem 87 to nie grozi mi wymiana kart.

Ale po co łączy się dekodery kablem skoro mają one swoje karty?

Myślałem że ich nowy multiroom polega na tym że stawiasz ten lepszy dekoder, w nim jest karta i z niego wychodzą kable tel do dekoderów gorszych (od 1 do 6 szt.) i te dekodery nie mają już kart tylko ciągną uprawnienia z dekodera matki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z prawem tak.

Wielu usługodawców jeśli coś zmienia (w dotychczasowym świadczeniu usługi) przysyła taką informację i daje możliwość i czas na wypowiedzenie umowy.

Np. tak postępowały MultiMedia. Ale co zrobi nc+ trudno powiedzieć. :?::?::?:

 

Ale taka możliwość jest w Regulaminie świadczenia usług: Rozdział V Usługi, punkt 16. Co prawda tam jest głownie mowa, że jest to możliwe w przypadku zmiany, wycofania nadawania programu z przyczyn np. technicznych. Aczkolwiek tą sytuację można tu też podciągnąć. Należałoby przeczytać cały regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jeden problem w regulaminie jest zapisane że ma się opcję multiroom standard lecz nie jest zapisane w jakiej formie - jaki sprzęt jest do tego udostępniany ;)

 

Proponuję poczytac regulamin swiadczenia usług i załącznik dotyczący kanałow BBC. Ja mam umowę z sierpnia 2014 roku są w wykazie kanałow gwarantowanych a 10.03.2015 dostałem pismo że niby są niegwarantowane - tak też twierdzą na infolinii. Wyszło przypadkiem poszło więc wypowiedzenie umowy - zobaczymy co odpiszą. Zmienili kanały gwarantowane na niegwarantowane ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 marca do mnie dzwonili, wiadomo wymiana dekodera + do tego usługi VOD+ SERIALE+ za darmo do końca maja(opcje już aktywne w ICA). Dekoder wraz z aneksem miał zostać dostarczony mnie w ciągu 3 dni roboczych kurierem, jak się domyślacie jeszcze go nie ma. Zgłosiłem wszystko do NC+ i z racji tego, że nie pamiętam na 100% jaki dekoder mi kobieta proponowała moje zgłoszenie to reklamacja i odp na nie w ciągu 30 dni. Jak widać mają tam niezły bałagan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MR standard, 2 camele, Pace i przysłanego w ramach "promocji" sagemcoma 93. Ponieważ korzystam na 1 camelu ze swojego sprzętu, dzisiaj wypowiadając umowę chciałem zdać Pace bo nie korzystam z niego (głośny jest straszliwie), a pewnie przy ewentualnym przedłużeniu umowy będą chcieli wcisną płatny najem. Okazało się, że system blokuje w tej chwili do czasu rozwiązania umowy zwrot jakiegokolwiek sprzętu. Ciekawe, czy i jaki będzie to miało wpływ na przebieg negocjacji utrzymaniowych. :> Dziwi mnie tylko to, że niektórzy koledzy z forum zwracali dodatkowy sprzęt bez problemu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego się też obawiam, że za wciśniętego na siłę używanego sagema (sam go wziąłem - mea culpa :/ )jeszcze czynsz bądą chcieli sciągać. W takim przypadku jeżeli zwrot się nie uda to pozostanie mi negocjować wymianę sagema na wifiboxa, zawsze to coś nowszego. Tak czy inaczej potwierdzam to co pisali wcześniej koledzy z forum, jeżeli ktoś jeszcze nie wziął "w ramach akcji wymiany" dekodera i ma własny sprzęt, to niech się nie daje nabrać. To podstęp :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawcio29

Radziłbym Ci zwrócić tylko dekoder Sagemcom inaczej obejmie Cię szybko wymiana kart na Cayman i stracisz możliwość odbioru na własnym sprzęcie telewizji.

Mając na kontrakcie 2 karty Cameleon i jeden dekoder Pace to będziesz bezpieczny jak na razie.

Punkt ma obowiązek od Ciebie przyjąć zwrot tego Sagemcoma.

Jeśli masz konto na Facebooku wejdź na profil nc+ i wejdź tam w zakładkę aplikacji e-obsługa i spytaj opisz nawet swoją sytuacje na czacie z konsultantem i Ci potwierdzą, że jest to obowiązkiem punktu. W razie problemów powiedz żeby zainterweniowali bo punkt odmawia definitywnie zwrotu.

nc+ musi jak coś wtedy im odblokować możliwość zwrotu w systemie, ale Sagemcoma powinieneś zwrócić bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Jeśli tak będzie, to wymiana PVR na PVR i na pewno nie dostanie wtedy Sagema 83/87, tylko WiFi box. I jeśli już do tego dojdzie, a wcale nie jest powiedziane, że dojdzie to będzie w ostatnim etapie wymiany abonentom sprzętu. Kilka lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady. Spróbuję tego manewru z FB. Chociaż mam teraz zgryz, bo tak naprawdę to Pace mimo że teoretycznie lepszy od sagema 83, to akurat mój egzemplarz jest tak głośny, że nie da się go używać, a z tego co pytałem to nowych nie ma i z wymianą w serwisie na używany też ciężko. Dlatego chcę go zwrócić. A z wymianą kart to jak z wróżeniem z fusów kiedy, co i jak. Dla mnie ryzyko jest tylko jedno, jak wymienią na sprzęt parowany to będą mogli dyktować ceny za najem wg własnego uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...