Skocz do zawartości

Akcja wymiany dekoderów SD na HD na platformie CANAL+


flatron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Delikatnie offtop grozić to mogą...Twoje dekodery wspierają standard dvbs2 więc śpisz spokojnie problem mozesz mieć jedynie jak dadzą licznik na 2-4 na raz dekodowane kanały...moga ustawić sztywno na 2+3ci kanał i będzie cieło;)

Ja jak będzie naprawdę źle to poprotu dotrwam na ich pudłach do końca umowy i tyle.Jest wiele alternatyw nawet na linuxie.W rodzinie jest podobnie 3-4umowy a to z mr a to na splitterach a to bez (lanem np) i to samo uznali że nawet te 2-3 tv na raz starczą.Ja w domu na 8 tv moge płakać ale nie samą NC+ człowiek zyje.Smart HD na większości a jak będzie coś ciekawego to można zawsze karty przekładac;)

 

Ich dekodera nie przyjmę ani ja ani rodzina.Opisałem rodzinie wszystko co knują i kategorycznie będą odmowy.Póki się da.Wiem i licze się ze to nie potrwa wiecznie.Ale póki się da to ich dekoder nie będzie przyjęty...Sky De też robi podobne myki by urwac ludzi z kartami w Nagrze zdaje się;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychu1989. Twoje dekodery spełniają wymogi i będą odbierać, a konsulowi nastepnym razem możesz powiedzieć, że dysponujesz odpowiednim sprzetem.. Możesz spać spokojnie do czasu musowej wymiany kart, która w Twoim przypadku nie będzie szybka, bo nie masz wifiboxa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie się zgodziłem :evil: można jakoś teraz zrezygnować lub nie odebrać od kuriera?

Dopiero co zacząłem czytać wątek i wpuściłem się w maliny.

Uważam, ze nawet mając ich dekoder już w domu, to dokąd nie zostanie sparowana twoja karta Camelleon z tym dekoderem, to można go zawsze oddać w dowolnym puncie i czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś poprzednie kilkanascie stron tego tematu??EOT/

 

 

Podpiołem sobie własnie sagemcoma 87 i powiem wam ze dobrze że na tej umowie co jest na mnie nie mam ani jednego sprzetu od nich i że nie wydzwaniają...

 

Ps nie będzie żadnego parowania kart:) będą tylko karty w Nagrze caid 1884 która bedzie natywna tzn nie ruszy w wolnym sprzecie taka karta lecz jedynie w ich cudach.(wifibox sagemcom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychu1989. Twoje dekodery spełniają wymogi i będą odbierać, a konsulowi nastepnym razem możesz powiedzieć, że dysponujesz odpowiednim sprzetem.. Możesz spać spokojnie do czasu musowej wymiany kart, która w Twoim przypadku nie będzie szybka, bo nie masz wifiboxa....

 

Super bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, tunera nie będziemy odbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrać od kuriera go odbiorę bo i tak wyląduje on albo u sąsiada albo mi przyśla aviso a kurierowi przecież nie powiem weź go Pan odeślij tam skąd przyszedł.

 

A potem oddam go w tym samym APSie w którym jestem zarejestrowany już i tyle. Chyba że radzisz co innego? Jakieś skutki tego będą jeśli oddam? mój priorytet to unikać złomu od NC+ oraz to by w moim ICA nie widniał żaden dekoder. Czy jak oddam mogą znowu wydzwaniać i znowu wysyłać jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może SK zapyta nc+ jak to będzie wyglądało bo oni się trudzą by wydać ludziom dekodery a ludzie później ich nie przyjmują albo zwracają. Niepotrzebne koszty, strata czasu. Niech nc+ określi czy karty będą parowane z dekoderami. Jeśli tak to z jakimi. Czy będzie wymiana kart. Czy karty będą działały we własnych dekoderach a jeśli nie to czy będą wydawane moduły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie przecież kurier dostanie za kasę nawet jak nie odbierzecie dekoderów ale wczoraj byłem w nc+ ,bo mój suer pace znowu sie troszę zawiesza przzy zmianie kanalów i dowiedziałem się że sorry ale Pace PRV to już nie ma i nie będzie........

i od razu propozycja WIFI box premium za 99 zl + 10 zl m-c .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...