Skocz do zawartości

Lifetime


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, patryszq napisał:

Na szczęście większość jak nie wszyscy mają ten kanał niegwarantowany w PB i C+ w umowach, więc powstrzymajcie się później z setkami pytań że rozwiązujecie umowę 😂🍀 bez kary :) . Rzekłem że rzekłem 

Ja na pewno nie żyje okazjami na wypowiedzenie umowy. :-)Może to być koniec tylko obecności tego kanału w ofercie Polsat Box a C+ i Orange TV i kablówkach dalej zostaje. Wtedy pewnie będę musieli się z nim wynieść z tp PB i C+ może go przygarnie na swój tp dalej ale skąd miejsca wolnego? Chyba że nadawca szykuje rebranding kanału w coś innego nowego? :-)

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomina trochę sytuację z 2010 roku kiedy to wtedy relacja na linii CP i BBC się popsuła, co poskutkowało brakiem dostępu do BBC HD w CP w dniu startu stacji w Polsce, gdzie kanał z marszu dołączyły platformy Cyfra+ i n. CP wtedy, jako jedna platforma satelitarna miała na wyłączność 4 kanały BBC. Potem pamiętam, że w wakacje 2010, BBC Lifestyle wyleciało też na odległą pozycję w dekoderach CP, tj. 246 (umówmy się, że w 2010 roku była to odległa pozycja w dekoderach operatora, w dodatku między zagranicznymi stacjami). Natomiast miejsce po BBC Lifestyle zajęło wtedy Discovery Travel & Living (dzisiejsze TLC), które CP dołączył do oferty. Widać było, że CP w tamtym czasie próbowało na BBC wymusić swoje warunki (w końcu niebawem kończyła się umowa). Jednak nic z tego nie wyszło i z dniem 31 stycznia 2011 roku paczka 4xBBC wyleciały z CP, zaś dołączyły do n-ki i Cyfry+ (do Cyfry+ dołączył poza BBC HD wtedy też BBC Entertainment i BBC Knowledge, a n-ka wzięła wszystkie kanały, uruchamiając przy tym BBC Knowledge HD). Nie jest wykluczone, że w przypadku Lifetime może być sytuacja podobna jak kilka lat temu z paczką BBC.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzucenie kanału na koniec listy na pewno nic dobrego nie wróży. W Wielkej Brytanii i Irlandii kanał został zamknięty z powodu niskiej oglądalności, jak i trudnej sytuacji z prawami do programów udostępniając w Stanach i w Europie, które w UK były wykorzystywane przez inne podmioty tworząc lokalne wersję programów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2021 o 14:53, Mati06 napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia)Proszę cię skończ już z twoimi fantazjami na temat tych rebradingow 😂🤣😃

Disney XD na 100% zostanie zamknięty po wprowadzeniu D+ na Polski rynek tak jak w innych krajach posiadających platformę. W Azji Disney+ ma pojawić się wraz z końcem 2021, także Marvel HQ (w który to przemienił się Disney XD India) w najbliższym czasie również zostanie zlikwidowany. Z Vice jest zupełnie inaczej ich strona posiada polską wersję językową, więc rebranding Lifetime jest pod tym względem jak całkiem możliwy ;)

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
23 godziny temu, Mtv napisał:

Szkoda, jeden z częściej oglądanych przeze mnie kanałów. Na żadnym innym kanale nie ma takich filmów jak na tym. Dużo ciekawych programów rozrywkowych i dokumentalnych. Teraz zostanie mi tylko kanał E! i CBS Reality.

Są jeszce Sundance, TLC i Red Carpet

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 8.11.2021 o 15:51, Mtv napisał:

Szkoda, jeden z częściej oglądanych przeze mnie kanałów. Na żadnym innym kanale nie ma takich filmów jak na tym. Dużo ciekawych programów rozrywkowych i dokumentalnych. Teraz zostanie mi tylko kanał E! i CBS Reality.

Ja też będę tęsknić w sumie trochę za tymi filmami, chociaż to wielce arcydzieła nie są

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...