Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Są też zestawy bez CANAL+ na miesiąc, z aktywnym przez rok pakietem Start+. Dodam jeszcze, że w przypadku telefonicznej decyzji o przejściu na abonament, kanały z wybranego przez klienta pakietu włączają w ciągu 2h, potem kurier i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Były - są dostępne oferty z TNK HD - 12 miesięcy za darmo - pakiet bez opłat czyli podstawowe kanały po ostatnim doładowaniu - takie jak w naziemnej.

N na Kartę to to samo co TNK HD tylko w N na Kartę pakiet bez opłat działa 1 miesiąc za darmo po ostatnim doładowaniu.

 

Świat HD - NC+ Telewizja na kartę i nowsze pochodne pakiet bez opłat działa 1 miesiąc za darmo po ostatnim doładowaniu.

 

Niektóre dekodery np ADB 2850ST umożliwiają odbiór naziemnych kanałów nawet jak karta nie doładowana jest.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace o ile się nie mylę działają bez doładowania bez problemu (działały na pewno przed aktywacją, a po wygaśnięciu karty o ile pamiętam też).

Mydelniczki powinny działać bez doładowania, ale trzeba uważać, żeby nie zrobić reset-u do ustawień fabrycznych - po takiej akcji bez doładowania się nie odblokują.

Duże nBox-y i nRecordery chyba musiały mieć aktywną kartę - ale pewny tego nie jestem, bo przerobiłem na Enigmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, tomkep napisał:

Mydelniczki powinny działać bez doładowania, ale trzeba uważać, żeby nie zrobić reset-u do ustawień fabrycznych - po takiej akcji bez doładowania się nie odblokują.

 

Ja ostatnio zresetowałem "mydelniczkę" do ustawień fabrycznych i się nie odblokował. Wpadłem na pomysł aby wysłać SMSa z numerem karty na numer telefonu 725 72 72 72. Otrzymałem zwrotny SMS i pisało tam do kiedy był ważny pakiet i było napisane, że "Odnowiono sygnał". Po tej operacji dekoder aktywował się ponownie i po chwili pojawila się zakładka o doładowaniach.

 

Czy u Was to zadziała to nie wiem. Jeśli zechce ktoś tak spróbować to moi drodzy robicie to na własne ryzyko. U mnie zadziałało, ale nie mam pewności czy u kogoś innego to zadziała.

 

PS. Dekoder ktory resetowałem był bez opłacanego już dość długo pakietu i wykorzystywałem go do oglądania FTA z satelity i do DVB-T. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, MediaPodkarpacia napisał:

23:35 i nie posiadam uprawnień do Canal+ HD

W trakcie meczu i studia miałem odkodowany Canal+ (nc+ na kartę z pakietem Start+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.06.2019 o 22:28, tomkep napisał:

Na allegro pojawiły się zestawy mydelniczka (ITI-2849) z opłaconym na 12 miesięcy pakietem Start+. Moim zdaniem lepszy wybór od ITI-5800 o ile komuś pasuje oferta.

 

W pewnym sklepie na "d" pojawiły się te zestawy po 199 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nabyłem zestaw z modułem CAM CI+. Na pudełku informacja, że ważność oferty upływa 31.X.2019. Na stronie https://ncplus.pl/telewizja-na-karte informacja, że ważność oferty zostanie przedłużona do 31.X.2020. Wysłałem zapytanie do nc+, czekam już kilka dni na odpowiedź. Faktycznie mogę czekać z aktywacją zestawu do X.2020?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...