Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć, powiedzcie mi proszę, jaki jest czas oczekiwania na wznowienie sygnału. Wczoraj opłaciłem start na 5 miesięcy przelewem, ale do dzisiaj pakiet nie aktywował się. Puściłem sms-ową aktywację, ale z informacji zwrotnej wynika tylko, że karta aktywowana z dostępem do 31 maja 2019 oraz, że odświeżono sygnał. Próbowałem reaktywować w BOK, ale dzisiaj dodzwonić się, to jak liczyć na cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłeś przelew ze swojego konta w banku na numer konta przypisany do karty to czas oczekiwania +/- 2 do 3 dni. System NC+ musi przetrawić wpłatę i wysłać uprawnienia.

Na alledrogo masz sprzedawców co mają autoryzację NC+ na doładowania kart TNK HD - N na Kartę - NC+ na Kartę i po zakupie konto masz doładowane w ciągu 1 godziny od zapłaty przez PayU.

Drożnej o 2 - 4 zł ale masz uprawnienia w ciągu 1 godziny.

W wiadomości dla sprzedającego piszesz numer karty i to wszystko.

Edytowane przez tweed77
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To  kompromitacja ich systemów transakcyjnych, że sygnał nie włącza się automatycznie po - przecież automatycznym - zaksięgowaniu kasy na indywidualnym koncie abonenta.

Widać jakie głomby tam pracują albo pracowały ...

?

Kolejna kompromitacja to brak promocji dla "karciarzy" z okazji zmiany nazwy na bardziej proeuropejską.

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie inwestują w nowe systemy do księgowania, używają starych, stworzonych kilkanaście lat temu. Oferty "na kartę" są olewane, traktowane po macoszemu itp itd. Nie to, że tam idioci pracują, którzy czegoś nie ogarniają, to po prostu celowe działanie. Liczy się tylko klient abonamentowy.

 

Doładowania przelewem działają ostatnio i tak nieźle. Dziś przelewam, jutro ważność się przedłuża (czyli ok. 1 dzień roboczy).

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...