Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze istnieje możliwość powrotu do samego Start+, czy to z Komfort+, czy z czegokolwiek z dodatkiem Multi Man Pack. Na forum krążą plotki o tym, że np. z Komfort+ nie można do Start+, ale to wynika z nieumiejętności czytania ze zrozumieniem regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Nie można jedynie powrócić do pakietu Start+ w "starej" wersji. Ten różnił się chyba tylko tym, że już przy doładowaniu za 3 m-ce płaciło się 19,99 zł/mc. Teraz trzeba zasilić za 5 miesięcy z góry, inaczej 24,95 zł/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. To działa wszystko tak, że na koncie są jakieś tam wolne środki i opłaty naliczane są za każdy dzień oglądania, ich wysokość zależy od pakietu. Jak włączysz wyższy pakiet po prostu skróci Ci się czas ważności konta. Gdy zrezygnujesz - wydłuży się. I nie trzeba właczać czegoś na cały miesiąc, można nawet na kilka dni. Jednak rezygnacja wymaga niestety telefonicznego kontaktu z konsultantem, co czasami jest trudne (długi czas oczekiwania). 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jaszek napisał:

...opłaty naliczane są za każdy dzień oglądania, ich wysokość zależy od pakietu. Jak włączysz wyższy pakiet po prostu skróci Ci się czas ważności konta. Gdy zrezygnujesz - wydłuży się. I nie trzeba właczać czegoś na cały miesiąc, można nawet na kilka dni.

Czy Kolega jest pewien, ze tak to działa?  I sam to sprawdził?

Użytkowanie pakietu przez kilka dni????

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie tak działa. NC+ ma 31 dni czasu  na deaktywacje pakietu. A minimalny czas na jaki włączony może zostać pakiet to 26dni, na koncie trzeba mieć środki na pakiet podstawowy i dodatkowy na minimum 26dni. Ale w praktyce można oglądać kilka dni. Wystarczy zgłosić włączenie np. 15 danego miesiaca, do dwóch dni włączają. 20 tego samego miesiąca zgłosić wyłączenie. Kanały zostaną wyłączone na koniec miesiąca i zapłacisz za 15 dni użytkowania. Za telefon zapłacisz tyle co za tygodnie które zaoszczędzisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam. Ponieważ od dzisiaj jestem nowym użytkownikiem tego forum, to chciałbym się dowiedzieć jaki dekoder wybrać do telewizji nc+ na kartę? Planuję kupić nc+ na kartę mamie na boże narodzenie. Czytałem na pewnym forum że Pace hds 7241 jest awaryjnym dekoderem, ja sam początkowo chciałem takowy kupić ale później się rozmyśliłem. Ja od kwietnia br. mam dekoder ITI 5800SX który działa do dzisiaj bez zarzutów 

Jaki dekoder wybrać i który jest mniej awaryjny? PS: Jak coś źle napisałem to mnie poinformujcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego oczekujesz? Bo jeśli nie nagrywania jednego kanału i jednoczesnego oglądania drugiego, to najlepsze (i najtańsze, bo kosztują 99 zł :D) będą chyba mydelniczki ITI 2849/50/51.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popularne "mydelniczki" czyli ADB 2849 - 2850 - 2851 całkiem sensowne rozwiązanie jak dla starszej osoby.

Nagrywanie działa jak się podłączy dysk na usb powyżej 120 GB w obudowie.

Mniejsze od dwóch pozostałych.

Na pewno trwalsze od ADB5800S/ ADB5800SX.

Szybsze w działaniu od Pace PVR HD 7241.

 

Dodatkowo popularne "mydelniczki" mają wbudowany także tuner DVB-T.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, można kupic

wifiboxy ale je wycofali tylko w wybranych sklepach jeśli zalegają 

 

2851 tylko w umowach nie ma w prepaid

 

w prepaid maja się pojawić turbo box z dyskami 500 GB po platformie N 

 

w hurtowniach zalegają jeszcze Philipsy PVR HD miały być na karte w prepaid ale od prawie 2 lat zalegają w wybranych hurtowniach i nc+

z nimi nic nie robi. Karty maja cameleon z logo cyfry+ reszta jest odświeżona z logo nc+ jak w pace

Edytowane przez michall1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, michall1234 napisał:

Tak, można kupic

wifiboxy ale je wycofali tylko w wybranych sklepach jeśli zalegają 

 

2851 tylko w umowach nie ma w prepaid

 

w prepaid maja się pojawić turbo box z dyskami 500 GB po platformie N 

 

w hurtowniach zalegają jeszcze Philipsy PVR HD miały być na karte w prepaid ale od prawie 2 lat zalegają w wybranych hurtowniach i nc+

z nimi nic nie robi. Karty maja cameleon z logo cyfry+ reszta jest odświeżona z logo nc+ jak w pace

Czy jest możliwość wykupienia dekodera z hurtowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2019 o 19:32, michall1234 napisał:

Tak, można kupic

wifiboxy ale je wycofali tylko w wybranych sklepach jeśli zalegają 

 

2851 tylko w umowach nie ma w prepaid

 

w prepaid maja się pojawić turbo box z dyskami 500 GB po platformie N 

 

w hurtowniach zalegają jeszcze Philipsy PVR HD miały być na karte w prepaid ale od prawie 2 lat zalegają w wybranych hurtowniach i nc+

z nimi nic nie robi. Karty maja cameleon z logo cyfry+ reszta jest odświeżona z logo nc+ jak w pace

Czy też w dekoderze Pace HDS 7241 jest karta Cameleon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...