Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.10.2018 o 14:01, kacy napisał:

Kończy mi się jutro umowa z dwoma cameleonami. W związku z tym, że nie chcieli mi ich wymienić na jednego caymana z modułem, kupiłem tenże moduł w sklepie. Chcę go aktywować 1-go listopada. Pakiet będzie działał do 1-go grudnia  włącznie rozumiem. Potem chcę przejść na abonament. Kiedy najlepiej? Czy gdy zrobię to 1-go to do końca grudnia będzie za darmo? Cz np. lepiej 2-go? Czy nie ma to znaczenia?

Pakiet będziesz miał przez 30 dni więc do 30 listopada. 

 

Podpisując umowę 1 grudnia masz za grudzień płatność, podpisując 2 grudnia będziesz miał pierwsza płatność w styczniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia są pobierane na jeden miesiąc więc to raczej nie możliwe żebyś widział daty styczniowe.

Na pewno 2019? Może styczeń ale 2018 :D

Karta działa przez 31 dni a nie 30. A do styczna to jeszcze będzie działać pakiet darmowy, jeśli masz odpowiednią karte, ale to uprawnienia spłyną od 1.12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Jestem zainteresowany TV na karte. Pakiet ten za 19.99. Jakie sa teraz warunki umowy? Mam np. kupic dekoder w Mediaexpert z doladowaniem gratis 1 miesiac, a potem co miesiac 19.99 zeta? Sorki, moze pytanie glupie, ale jestem laik w tych sprawach. Z gory dzieki za info.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Niechlujna pisownia w poście, liczne literówki. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

jestem użytkownikiem nc+ na kartę z pakietem Start+. Powiedzcie mi proszę, bo zgłupiałem. Rozważam przejść na okres zimowy na pakiet Comfort+. Oczywiście wiem jak to zrobić. Nie wiem jednak, jak potem wrócić do pakietu Start+. I teraz najważniejsze - zapytałem o to w dwóch źródłach:

 

  • na forum nc+ przedstawiciel nc+ (przynajmniej tak podpisany) napisał mi, że przejście na pakiet Comfort+ jest nieodwracalne (źródło). 
  • przed momentem na infolinii usłyszałem jednak od konsultanta, że można wrócić z Comfort+ na pakiet Start+, ale nie ma to innego sposobu jak tylko telefoniczny kontakt z BOK. W każdym bądź razie się da.

To jak to jest? Można? Nie można? :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę na kartę z abonamentu. Chcę przejść do Comfort+ przepraszam, KOMFORT+ na kartę i potem w drugą stronę - z Comfort+ KOMFORT+, na kartę do Start+ na kartę :) Chyba stąd całe zamieszanie, że literkę pomyliłem?

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak w ogóle nie wiem, czy zostało to odnotowane, ale nc+ podniosła ceny abonamentów obowiązujących przy przejściu z oferty na kartę. Teraz wybierając umowę na 12 miesięcy trzeba doliczyć do poprzednich cen 5 zł. Czyli Opłaca się przejść dopiero na pakiet Komfort+ ale oszczędzamy ledwo 5 zł. Ze strony zniknęła czytelna i przejrzysta oferta, podpięte są wyłącznie same regulaminy, w których trzeba szukać nowych cen. 

 

https://sklep.ncplus.pl/landing-page/mix

 

Aby korzystać z poprzednich cen, trzeba na własnym sprzęcie zdecydować się na umowę na 24 -mce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Z regulaminu:

 

 *Niniejsza kwota uwzględnia obniżenie Opłaty, zgodnie z ust. 8 powyżej. Jeżeli Abonent nie wyrazi zgód opisanych w ust. 8, miesięczna Opłata za Pakiet będzie wyższa o 5 zł. 

 

czyli:

 

8. Zgody marketingowe: Klient/Abonent przed skorzystaniem z Promocji/w trakcie trwania Okresu obowiązywania Umowy może wyrazić zgody na działania marketingowe, których zakres wskazany jest w Umowie. W przypadku wyrażenia tych zgód, Opłaty miesięczne obowiązujące Abonenta w trakcie okresu oznaczonego zostaną obniżone o 5 zł, tj. Abonent, z tytułu korzystania z Pakietu, uiszczać będzie kwoty wskazane w Tabeli promocyjnej 1. Obniżenie Opłat nastąpi w przypadku wyrażenia wszystkich zgód marketingowych zawartych w Umowie. W przypadku wycofania przez Abonenta którejkolwiek z tych zgód, suma Opłat miesięcznych może zostać podwyższona o 5 zł. Po ponownym wyrażeniu uprzednio wycofanych zgód lub po uzupełnieniu wszystkich wskazanych w Umowie zgód marketingowych, Opłaty miesięczne będą naliczane zgodnie z Tabelą promocyjną 1 tak długo, jak długo obowiązywać będą wszystkie wskazane w Umowie zgody marketingowe.

 

Podnieśli ceny dla umów 12-miesięcznych. Teraz Start+ lepiej mieć bez umowy, gdyż po wpłacie 100 zł pakiet jest za 19,99 zł/mc. 

7 minut temu, marrak napisał:

Nie chce mi się czytać całego regulaminu

Regulamin ma dwie strony ;)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronach połowa linków jest niedziałająca albo prowadzi do złych stron. Może masz rację ale jak trafisz na kumatego konsultanta i podasz mu link do oferty na stronie z ceną 19,99 to masz dużą szansę na taką cenę, ew jakąś rekompensatę w postaci zniżki na jakieś dodatkowe pakiety etc. :)

 

P.S. 2 stycznia będę aktywował nowy zestaw, to się zapytam ile mi zaproponują za przejście na abo :P

Edytowane przez marrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na regulamin, który obowiązuje od 6 listopada 2018 roku. 

 

O ten:

 

https://sklep.ncplus.pl/__data/assets/pdf_file/0017/11357/WP_Nowy_Start_2499_MIX_12m_06112018.pdf

 

A tu masz na umowę 24 miesiące: 

 

https://sklep.ncplus.pl/__data/assets/pdf_file/0016/11356/WP_Nowy_Start_1999_MIX_24m_06112018.pdf

 

Chyba nie chcesz powiedzieć, że w umowie na 24 miesiące Start+ po zgodach marketingowych jest za 15 zł? :)

6 minut temu, marrak napisał:

link do oferty na stronie z ceną 19,99

Ale link nie kłamie. Pakiet jest za 19,99 zł. Nie ma tam nic o długości umowy. No i jest za tyle, w umowie na 24 miesiące.

Zmieniłem treść, zalinkowałem zły regulamin. Teraz jest ok.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dla Start+ to już sam nie wiem może zawsze tak było że na 24m, ale zobacz np tutaj:

https://ncplus.pl/telewizja-na-karte

[...]
- lub dedykowane oferty z umową od 29,99zł miesięcznie(2)
[...]
(2) [...]Abonament w kwocie 29,99 zł/mies. w przypadku skorzystania z promocji „Comfort+ 29,99 zł – dekoder własny 12m (10/17)” ważnej na dzień 01.03.2018 r. 

Czyli Comfort+ można mieć bez tych 5 zł na 12m :)

Wg mnie mają po prostu bajzel i jak zadzwonisz to od Ciebie zależy jaką masz siłę perswazji tyle dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...