Skocz do zawartości

Jakie seriale obecnie oglądacie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lukimann masz na myśli ten islandzki serial (najdroższa produkcja tego kraju) znana u nas jako "W pułapce"? Jakiś czas temu serial był pokazywany w Ale Kino+ i według mnie bardzo dobry - szczególnie pierwszy sezon. 

 

Ja natomiast dzisiaj skończyłem oglądać emitowany w Ale Kino+ duńsko-francuski serial "DNA". Serial rozpoczyna się od zaginięcia córki detektywa Rolfa Larsena. Pięć lat później, gdy policja odnajduje wadę w bazach danych DNA, pojawia się nowy ślad, który prowadzi do międzynarodowej organizacji handlującej dziećmi. W roli głównej Anders W. Berthelsen (znany z "Włoskiego dla początkujących") oraz Charlotte Rampling (wiele ról, ostatnio m.in. "Czerwona jaskółka", "45 lat"). Część akcji rozgrywa się również w Polsce - stąd też na ekranie sporo polskich aktorów: Zofia Wichłacz, Maciej Musiał, Wojciech Błach, Piotr Polk, Hanna Konarowska, Maria Konarowska, Maciej Robakiewicz, Maja Barełkowska, Olga Bołądź, Hanna Dunowska. Za serialem stoją współtwórcy słynnego "The Killing". Serial jest dostępny w nc+go oraz w usłudze OTT CANAL+.

Moja ocena: 8/10. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, " W pułapce".

1 sezon świetny, a drugi też zapowiada się dobrze.

*Pomijając fabułę, widzę , że ktoś się przyłożył " przy okazji" do sfilmowania  islandzkich  pejzaży , coś pięknego:-) i fajnie wplata się to w całość -w opowiadaną  historię kryminalną.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

" Znaki" na Netflixie.

Oglądam pierwsze odcinki.

Nie rozumiem , jak można tak nakręcić serial , że czasami trzeba się wsłuchiwać( a nawet domyślać) co aktorzy mamroczą pod nosem?

Ogólnie jest klimat, tajemnica , na razie całkiem fajny, polski  serial.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...