Jump to content

Jakie seriale obecnie oglądacie?

Recommended Posts

Przypominam sobie serial "Z Archiwum X" na FOX PLAY, obecnie jestem pod koniec drugiego sezonu. A z nowszych seriali to oglądam "The Walking Dead" na FOX.

"Narcos:  Meksyk" (Netflix)

"Better Call Saul" (Netflix)

"Genialna przyjaciółka" (HBO GO)

"Hunters" (Amazon Prime Video)

Wcześniej obejrzałem "Nowego papieża" w HBO GO i jak na razie to mój numer jeden, jeśli chodzi o seriale w tym roku.

Jestem po obejrzeniu całego sezonu "Outsider". Co tu dużo mówić, klimat serialu świetny. Trzymał w napięciu. Chociaż kilka końcowych scen wyobrażałem sobie inaczej. Co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś się zastanawia nad obejrzeniem... To nie ma na co czekać, niż odpalać HBO GO.

W 10 odc. - Po napisach końcowych. Była zapowiedź 2 sezonu ? W bardzo dosadny sposób zostało ukazane zadrapanie serialowej Holly na prawej ręce. Ci co oglądali, wiedzą czym to się wiąże. ;) 

Edited by andrzejgratis
  • 1 month later...

Skoro już o krótkich serialach mowa, to polecam miniserial Years and Years (Rok za rokiem) na HBO GO. Trochę w stylu Black Mirror, ale 6 odcinkowy miniserial opowiada jedną historię. Ostatnie około 10 minut finałowego odcinka niestety trochę psuje odbiór, bo twórcy wyraźnie przesadzili, ale równie dobrze można przyjąć że serial kończy się te kilka minut wcześniej gdzie zaczynają pokazywać kolejne lata. Opis może trochę niezrozumiały ale chciałem uniknąć spoilerów.

• 2 weeks later...

Polecam amerykańskie "Biuro". Serial ma już kilkanaście lat, jest wysoko w rankingach, ale w Polsce wydaje się mało znany, a to serial ze świetnymi rolami i niesamowitymi scenami, kręcony też w specyficzny sposób. W TV emituje go FOX Comedy, jest też dostępny w Prime Video.

Edited by fan tv
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
W dniu 15.06.2020 o 10:00, andrzejgratis napisał:

"W głębi lasu" na Netflix. Jestem po obejrzeniu trzech odcinków. Serial wciąga... 

Nudny, za bardzo rozwleczony.