Skocz do zawartości

Jakie seriale obecnie oglądacie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ale wysypało nowościami ostatnio. Normalnie nie wiem od czego zacząć. Na już mam 4 seriale do obejrzenia.

 

Dom z Papieru sezon 5 część 1

Osaczony

Rysa 2 Układ

Cień

 

Polsat pozytywnie zaskoczył. Trzy nowe seriale premium,udostępnione w całości. Od razu można obejrzeć wszystko. Cień to będzie największe zaskoczenie.Czytając opis wychodzi polska wersja Dextera.

 

Następne w kolejce - Skazana , nowa Chyłka a także Dexter i Gomorra. Do tego powrót Chicago Fire i nowy sezon Survivor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Aktualnie oglądam

- The Boys (kończę pierwszy sezon)

- Fear The Walking Dead (sezon 2)

- The Expanse (wbrew pozorom, porządny serial sci-fi)

- Star Trek: Lower Decks

Oraz po raz pierwszy amerykańskie "Biuro" (sezon pierwszy), tak jak komedie ze Stevem Carellem są mi obojętne, tak tu uważam, że jego gra aktorska jest po prostu genialna.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Spirala" na CANAL+Online 

Serial o paryskich policjantach z wątkami kryminalnymi i obyczajowymi. Całkiem dobry serial. Chyba jeden z nielicznych seriali CANAL+, który został zauważony i doceniony poza Francją. Aktualnie w serwisie są tylko dwa sezony - 6 i 7. Co ciekawe serial jest kręcony z przerwami już od 2005 roku. W Polsce przeszedł praktycznie bez echa. Nakręcono już 8. serię nawet. I widzieli ją widzowie brytyjskiego BBC. Mimo to polscy widzowie C+ jeszcze nie mieli okazji jej zobaczyć i nie wiadomo czy zobaczą. Co ciekawe - pomimo że to produkcja własna to serial znika z serwisu C+ już jutro. Dziwne. Myślałem, że będą tę bazę powiększać, a nie odwrotnie. 

 

Chociaż z drugiej strony czy powinno mnie to dziwić? Pierwszy, wspólny serial CANAL+ i Netflix - "On The Verge" też zapewnili sobie prawo emisji tylko na Francję. Na Polskę już nie... I możemy go zobaczyć na Netflix. 

 

No cóż. Ale już się nie raz przekonaliśmy, że model działania tej firmy jest chwilami przynajmniej - "zaskakujący".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...