Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo w TV publicznej pracują "specjaliści" którzy oprócz własnego nosa o konta bankowego nic więcej nie widzą. No własnie. Tak przez niektórych wysmiewany Polsat- zwłaszcza za przekaz TVP1 i TVP 2 w swojej platformie ściągniętych z nadajników naziemnych- umie nadawać swój program Polsat Info. Aż się chce ogladać.

A ja któregoś dnia będąc z centrum Warszawy wstąpię do redakcji TVP Info i zapytam dlaczego tak nadają. Może się czegoś dowiem -jeśli mnie wpuszczą.Nie omieszkam się informacjami tam uzyskanymi z Wami podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo na czarnym pasku, gdy obraz jest panoramiczny mnie osobiście dziwi i nie rozumiem dlaczego tak jest. Daleko szukać: mecz o Superpuchar Europy w TVP 2. Dostają obraz panoramiczny a logo i stan meczu na czarnym pasku u góry. TVP Sport podobnie. Jak jest panoramiczna transmisja to nawet jeśli logo nie jest na czarnym pasku to są na dole informacje. Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat też stosuje takie praktyki na głównym kanale, np. podczas Top Trendy logo z zegarem wychodziło na czarne pasy, a pozdrowienia od widzów leciały poniżej ekranu. Ale rozmawiamy o TVP Info, więc... zdaje mi się że brakuje im czyjejś decyzji o podjęciu nadawania w 16:9. Tylko dlaczego na ten czas nie nadawać w 4:3. To jak z tym Dniem Otwartym TVP, wybiera się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie również, ale zdecydowanie rzadziej. W sporcie nie robią takiej lipy. TVP Sport niech bierze przykład z Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra w kwestii 16:9.

 

Tam za specjalnie nie ma co oglądać. Jak ktoś nie był to polecam jednak drugi raz się nie wybierze. Chyba, że dla gwiazd. Byłem kilka razy w TVP bez specjalnej okazji to zobaczyłem tylko syf i brud. Na schodach stała kawa z umoczonymi dziesiątkami papierosów. Studio TVP 2 to kawałek kartonu na ścianie. TVP 1 też nie za specjalnie, ładnie to tylko w kadrze. Poza nim pełno śmieci, trzeba patrzeć by się nie potknąć o jakieś połamane krzesła. Ten żwirek w studiu TVP 1 to w rzeczywistości taki jak na torach kolejowych leży, a na ekranie taki piękny. Specjalnych doznań zapachowych też nie ma bo śmierdzi stęchlizną.

 

Warto zobaczyć to na własne oczy więc polecam. W dniu otwartym to wszystko pewnie posprzątają i pokażą tylko to co chcą pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich kłamliwych napisów "Tylko w TVP" było już mnóstwo i to nie tylko na TVP Info. Ostatnie mistrzostwa świata/Europy (nie pamiętam) w pływaniu. Był napis "Tylko w TVP" a identyczna transmisja leciała w Eurosporcie. Tak samo z Ligą Mistrzów i Pucharem UEFA - transmisja w TVP 2 i nSporcie a tu sru z kłamliwym napisem. I niech mi ktoś powie, że telewizja nie kłamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec września dalszy ciąg rewolucji w ośrodkach - po Poznaniu,Rzeszowie,Olsztynie ( a wcześniej jeszcze kilu ośrodkach) przyjdzie czas na zmiany w Kronice z Krakowa

Jeżeli studio ma wyglądać tak jak rzeszowskie, to na waszym miejscu bym się nie spieszył. :lol: Szczerze, wolałem stare. Obecne wygląda jak próba upodobnienia się do Polsat News. Najlepsze było dwie zmiany wcześniej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec września dalszy ciąg rewolucji w ośrodkach - po Poznaniu,Rzeszowie,Olsztynie ( a wcześniej jeszcze kilu ośrodkach) przyjdzie czas na zmiany w Kronice z Krakowa

Jeżeli studio ma wyglądać tak jak rzeszowskie, to na waszym miejscu bym się nie spieszył. :lol: Szczerze, wolałem stare. Obecne wygląda jak próba upodobnienia się do Polsat News. Najlepsze było dwie zmiany wcześniej. :wink:

Z tego co mogę się domyślić studio wystartuje w najbliższy poniedziałek lub we wtorek (wtedy startuje jesienna ramówka a wraz nią wraca Kronika o 7:45 i wchodzi 5 minutowa Kronika Sportowa). Według mnie fajnie wygląda patrząc na fotki jakie są w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...