Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz, za dużo zainwestowali w ten nowy newsroom i nowe studio. Za same ekrany bezszwowe musieli zapłacić bagatelka 1 478 640 zł :) No ale mam nadzieję, że wreszcie TVP Info będzie kanałem informacyjnym z wyglądu a nie tylko z nazwy.

BTW. Elementy nowej ramówki już 7 lipca, natomiast od 14 lipca ruszają serwisy informacyjne również o pełnych godzinach (ramówka na dzień 14.07.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wszystko na to wskazuje że wystartują jak już wspomniałem wyżej 1 sierpnia.

Ty jak zwykle swoje. Wszystko wskazuje na to, że jeśli zobaczę tego typu post na forum M2 to dostaniesz bana. Tutaj Cię jeszcze tolerują. Znawca się znalazł co "Pressa" będzie przekrzykiwać.

 

Eeee, a nie lepiej dać mu banana? :lol: Za aktywność ;) /RafiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bana dał Jamesowi_b :lol: za prowokowanie do powtarzania tego samego w kółko. Już któryś raz daje dowód że nie potrafi czytać ze zrozumieniem. :read:

Oczywiście potraktujcie tę wypowiedź z przymrużeniem oka :wink:

Za donosy na innych użytkowników stosujemy kary cielesne. /RafiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była już dyskusja o tym jak ciężko stworzyć telewizję informacyjną w HD, mając do wyboru np. muzyczną lub sportową tańszym kosztem. Wymiana sprzętu we wszystkich ośrodkach regionalnych byłaby kolosalnym przedsięwzięciem, bo z tego co wiem materiały nadal powstają u nich na analogowym BETACAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie czasem wraz z początkiem Olimpiady?

Nie. Zobacz sobie na ramówkę dla prasy to się przekonasz. Na czas Olimpiady pojawią się drobne modyfikacje tylko. Zapomniałem dodać że studio i ramówka (z nowymi programami) to część zmian. Będą jeszcze zmiany w grafice. Więc słowa Wirtualnychmediów które kiedyś o tym pisały się spełniają. Poza tym wspominano coś o tym na konferencji TVP w sprawie Igrzysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam jaka jest miara, ocena, programu informacyjnego; myślę jednak że są jakieś kryteria - kryteria szacunku, dobrego wychowania, szacunku do ludzi i do samego siebie; włączam tv po 22.z minutami... superstacja o tragicznej śmierci wielkiego Polaka, tvn24 o tragicznej śmierci wielkiego Polaka, PN o tragicznej śmierci wielkiego Polaka, tvp info o globalnym ociepleniu; nic nie komentuję, bo po co; czy to [beep]o pt. tv publiczna kiedyś zdechnie? dla mnie już zdechło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie gadał, że to stanie się akurat w ten dzień i że to pewniak! Tzn. ja się pytałem czy to może w ten dzień, ale dzięki za info, przyda się :)

Nie ma sprawy musisz wierzyć innym a nie tak jak inni gadają ze rusza 8 sierpnia chyba logiczne to jest ze jak nowa ramówka jest 1 sierpnia to i nowe studio też bedzie wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasma lokalne zostaną tak jak są wiec o nie się nie martw. Z tego co się dowiedziałem (są to informacje niepotwierdzone) to prawdopodobnie 1.08 zacznie się tygodniowy proces ewolucyjny TVP INFO. Proces ten zakończy się zmianą studia i oprawy 8.08. Więc już chyba wszystko jest wiadome no chyba że jednak zdecydują na "rewolucje" 1.08 tak jak mówił ktosiek2900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...