Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trwa ''Serwis Info'' i nie ma żadnej informacji o WOŚP. Była Bugała o KOD-zie, Kaczyński, zima. Przypomnę, że Jacek Kurski zapewniał Owsiaka że ''TVP nie uchyli się od informowania o przebiegu i rezultacie corocznej zbiórki Orkiestry''. Jak widać, Kurski okłamał Owsiaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą.  Zresztą też bym polemizował czy największa bo Szlachetna Paczka oscyluje w podobnych kwotach przy znacznie mniejszych kosztach własnych. A bardzo dobrze, że jest wybór i TVP Info pokazuje coś innego bo niektórzy chcą jednak posłuchać co innego się dzieje w Polsce/Świecie. Jak chcesz słuchać o tym włącz TVN24 i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywizm TVP się kłania. Potrzeba dużo złej woli, żeby nie puścić nawet wzmianki o akcji, którą widać wszędzie w Polsce. TVP nie jest telewizją prywatną, żeby sobie decydowała kogo pominie. Dla mnie to zwykła zawiść prezesa Kurskiego. Człowiek o ograniczonych horyzontach, pokazuje nam niepełny świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywizm TVP się kłania. Potrzeba dużo złej woli, żeby nie puścić nawet wzmianki o akcji, którą widać wszędzie w Polsce. TVP nie jest telewizją prywatną, żeby sobie decydowała kogo pominie. Dla mnie to zwykła zawiść prezesa Kurskiego. Człowiek o ograniczonych horyzontach, pokazuje nam niepełny świat.

Akcja Owsiaka nie jest akcją publiczną i nikt nie musi o niej informować. TVP nie ma obowiązku pokazywać prywatnych akcji. Po zatem akcja ma swoje media i kto chce obejrzy a kto nie chce i chce posłuchać o czymś innym włączy sobie TVP Info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to się w rok stało, że nagle temat WOŚP nie istnieje? Czy TVP przez ten czas zamieniło się w prywatną stację i już nie jest finansowane z abonamentu? Coś przegapiłem? Udawanie, ze dzisiaj nic się nie dzieje, w sytuacji kiedy przez kilkadziesiąt lat robiło się porządne relacje, może jedynie śmieszyć, pokazując jednocześnie "klasę" obecnych władz TVP. Szczególnie, że akcja ma potężny zasięg a przy jej organizacji uczestniczą dziesiątki tysięcy ludzi w całej Polsce. Panowie i Panie, choć byście bardzo chcieli, nie da się tego obronić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to jednak akcja, w którą zaangażowane jest wiele tysięcy Polaków jako wolontariuszy, bardzo duża część Polaków także się w to angażuje wrzucając datki. To ważne wydarzenie społeczne w Polsce,a TVP jako nadawca publiczny ma moim zdaniem obowiązek o takich zdarzeniach informować.  Dziwny jest fakt,że przez lata temat WOŚP był nr 1,a teraz go wcale nie ma.  Zupełnie inaczej na marginesie zachowuje się Polskie Radio. Na marginesie dla mnie to po prostu śmieszne zachowanie. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci powtórka ''Woronicza 17'' i co ciekawe, jeszcze bardziej pokazano głowę Marcina Kierwińskiego, Adama Struzika i Pawła Rabieja, by nie pokazać naklejki WOŚP-u na ich klapie.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TVN jest nadawcą WOŚP, to dlaczego ma pokazywać TVP INFO? Nie wiem czy jak TVP samodzielnie pokazywała finały WOŚP to światełka do nieba pokazywały komercyjne kanały informacyjne? Brak informacji o WOŚP to już się wypowiedziałem, jednak nie można było się spodziewać transmisji jak nie są nadawcą, wiadomo było,że TVP nie zaangażuje się jak po inne lata, serduszka, licytacje itp. Może było by lepiej gdyby w istocie tak było, gdyby może Owsiak nie budził kontrowersji by tak było jak jest w przypadku "Szlachetnej Paczki". 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...