Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem tę informację na TVP Info na pasku. Zatem tylko się cieszyć bo ani TVP Sport, ani Eurosportu 2 nie mam.

 

Też tą informację widziałem, a nawet słyszałem z ust prezenterki TVP INFO, ale... czy to aby nie pomyłka? Na stronach TVP nie ma tego w programie TVP INFO, ani w artykule o transmisji z zakopanego (jest TVP Sport i Sport.tvp.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w TVP znaleźli sposób na zapobieżenie dalszemu spadkowi oglądalności TVP INFO - więcej sportu. Ostatnio były skoki, później piłka ręczna (nie wiem, czy całość, bo ja wróciłem na końcówkę Polska-Białoruś dopiero do domu i leciało to samo na TVP INFO i na TVP 2) i myślę, że to nie koniec. Może niektore transmisje z IO dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał TVP INFO już całkowicie stoczył się na dno. Usunąłem go nawet z listy kanałów w DVB-T (obok TVP Rozrywka, ATM Rozrywka, TVN i TVP Polonia).

 

Dlaczego? Dlatego, że zamiast informować, to... dezinformują! Nareszcie co raz więcej osób przejrzało na oczy i przestało oglądać ten kanał - stąd ta niska oglądalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał TVP INFO już całkowicie stoczył się na dno. Usunąłem go nawet z listy kanałów w DVB-T (obok TVP Rozrywka, ATM Rozrywka, TVN i TVP Polonia).

 

Dlaczego? Dlatego, że zamiast informować, to... dezinformują! Nareszcie co raz więcej osób przejrzało na oczy i przestało oglądać ten kanał - stąd ta niska oglądalność

Akurat TVP Info notuje coraz wyższe wyniki oglądalności http://media2.pl/badania/108837-TVP-Inf ... TVN24.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo ta ogromna zmiana, połączona ze zniknięciem TVP INFO z oferty wielu kablówek i platform satelitarnych oraz sprawiająca kłopoty widzom w odnalezieniu ich sygnału i przeprogramowaniu telewizorów, spowodowała znaczne spadki oglądalności.

 

A z jakich to platform satelitarnych zniknęło TVP INFO?

A kto dokonał takich zmian? Kto przenosił TVP INFO do MUX-1 ?

 

Poza tym w TVP INFO pojawiły się dublowane transmisje sportowe z innych anten TVP. Sztuczne podbijanie widowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym tv mam tylko naziemną i powiem ze całe NTC to jasna wielka porażka. To jest taka kupa że aż żal na to patrzeć. Sprytni operatorzy wrzucili byle co żeby dalej kupować platformy.

 

TVP info jest bardzo słabym kanałem, poranek jakoś ujdzie, ale im pózniej w ciągu dnia tym gorzej. Ten kanał jest we wszystkich aspektach 3 półki niżej niż TVN 24 i Polsat News.

Może jest wyżej od superstacji albo jest na tym samym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na TVP Info przerwali Małyszowi bo wchodził minister Arłukowicz ze swoim wystąpieniem. W czasie wystąpienia puścili reklamę Polisy mającej pokryć koszty pogrzebu :D ale dość szybko wrócili, nie wiem czy był timeshift, czy po prostu fragment wycięli.

 

Chwilke wcześniej poseł SLD zwrócił się do siedzących posłów koalicji per: panie Premierze, panie Ministrze, Królowo Śniegu, uwagę zwrócił mu Marszałek Sejmu, na to odpowiedział, sory, taki mamy klimat.

 

Warto czasem oglądnąć coś z sejmu, można się przynajmniej troszkę pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest raczej dramat ze tacy ludzie naród reprezentują.

Wracając do tematu mile widziane w TVP Info byłoby nieco więcej informacji ze świata. Przynajmniej takie 30 minutowe codzienne podsumowanie dnia. Nie każdy ma dostęp do TVN 24 BiŚ.

Szkoda tez ze nie zobaczymy juz "7 dni świat".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza Janek Pospieszalski już troszkę. Kiedy bym go nie włączył to mówi o Gender. Moim zdaniem już przesadza, w Polsce jest także wiele innych ważnych problemów, Pospieszalski staje się monotematyczny jak Lis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłe zaskoczenie że będą kwalifikacje w Willingen w TVP. Szczególnie że zawsze mieli kwalifikacje z konkursów rozgrywane w Austrii i Polsce. Prawa do konkursów niemieckich są najdroższe( rok temu z tego powodu nie pokazali konkursu z Wilingen)

Kanał TVP INFO już całkowicie stoczył się na dno. Usunąłem go nawet z listy kanałów w DVB-T (obok TVP Rozrywka, ATM Rozrywka, TVN i TVP Polonia).

 

Dlaczego? Dlatego, że zamiast informować, to... dezinformują! Nareszcie co raz więcej osób przejrzało na oczy i przestało oglądać ten kanał - stąd ta niska oglądalność

Znowu wymyślasz i kłamiesz. Według najnowszych badań: to TVP INFO jest druga stacja najchętniej oglądaną spośród kanałów informacyjnych.

TVP Info powoli dogania TVN 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...