Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, fanbonda napisał(a):

Tylko w moim mniemaniu, oczywiście tylko moim, udowodnij tą tezę, ze jestem jedynym człowiekiem na kuli ziemskiej, który tak uważa, ze te porownania są bez sensu. 

 

Nie manipuluj bo ja nigdzie nie napisałem, że jesteś jedyny. Masz czas i chęci sam udowodnij, że nie jesteś. Na pewno jednym z czołowych manipulatorów na tym forum już tak. Tutaj nawet udowadniać nie trzeba bo sam się podkladasz takimi wpisami.😎

23 minuty temu, mingo napisał(a):

Ale ja nikomu nie bronię wyrażać swojego zdania. Każdy ma prawo do własnego. Jednak kiedy ktoś podpiera swoją opinię argumentami, które są absurdalne to mam prawo taką osobę wyśmiać ;) 

Drogi kolego, ja już wszystko napisałem w tym temacie. Śmiej się, niech ci to wyjdzie na zdrowie. 😎

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Tylko tu też należy przyjąć że Ty je uznajesz za absurdalne, co nie oznacza że takowe są ;)

Mam do tego prawo ;) 

Jak ktoś mi pisze, że jestem wyznawcą PO/PiSu tylko dlatego, że nie podoba mi się jedno czy drugie działanie PiSu/PO to co to jest za argumentacja? 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ipo to stawiający tezę czyli TY masz za zadanie ją udowodnić , nie odwrotnie. 

Cytat

Widziałem już kilkukrotnie takie porównania więc jednak ma. No tylko w twoim mniemaniu oczywiście nie...

 

Twoje słowa. Jeśli tylko w moim mniemaniu oznacza ,że NIKT inny tak nie uważa. Jeśli nie umiesz precyzyjnie się wypowiadać to ok, ale nie zarzucaj innym manipulacji. Zacytowany post oczywiście w całości. Więc te szkalujące teksty o manipulatorach kieruj do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie w twoim i tylko twoim na całym świecie. Co Ty masz 10 lat by tak to interpretować? 😂 Kierowałem te słowa do Ciebie więc zaznaczyłem, że to tylko twoje zdanie. Naprawdę nie wierzę, że muszę komuś takie rzeczy tłumaczyć.🤦‍♂️ I kto tutaj ma problem ze zrozumieniem... 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Dzięki @Kirk Czyli niewiele wiemy, poza tym że prawdopodobnie Pl. Powstańców w ramach oszczędności pójdzie pod młotek. Sprzęt zapewne będzie przeniesiony na Woronicza.

To daleko idący wniosek ze sprzedażą budynku na Pl. Powstańców, jednak z jakiegoś powodu porzucono powrót do tej siedziby.

 

 Dopiero wczoraj mówiłeś że nie wiemy dlaczego nie powracają na plac Powstanców że może jest remont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Ipo napisał(a):

Tak, ale nie w twoim i tylko twoim na całym świecie. Co Ty masz 10 lat by tak to interpretować? 😂 Kierowałem te słowa do Ciebie więc zaznaczyłem, że to tylko twoje zdanie. Naprawdę nie wierzę, że muszę komuś takie rzeczy tłumaczyć.🤦‍♂️ I kto tutaj ma problem ze zrozumieniem... 

Nie rozumiesz tego co piszesz tak jak podejrzewałem. 

 

Nie wrócą na plac, pisałem to już na początku stycznia. Znowu się sprawdziło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kirk napisał(a):

To akurat potwierdzono, z Placu Powstańców ma nadawać właśnie TVP World oraz Biełsat.

Ciekawi mnie co zresztą wyposażenia Placu Powstańców? Nie zdziwie się jak całe wyposażenie newsroomu i studiów zostanie przewiezione oraz zainstalowane na Woronicza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajże już spokój @fanbonda Rozdmuchujesz drobnostki do takich rozmiarów że tworzą się niepotrzebne kłótnie. Co z tego że napisał że to Twoje zdanie? Przecież nie jest Twojej sąsiadki, więc nie rozumiem o co chodzi w tej kolejnej wojence.

4 minuty temu, Poland napisał(a):

 Nie zdziwie się jak całe wyposażenie newsroomu i studiów zostanie przewiezione oraz zainstalowane na Woronicza. 

Tylko ciekawe gdzie oni to pomieszczą, czy znajdą studio tak duże na odtworzenie studia w Pl. Powstańców.

O ile w ogóle mają to w planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Poland napisał(a):

Nie zdziwie się jak całe wyposażenie newsroomu i studiów zostanie przewiezione oraz zainstalowane na Woronicza. 

Całe raczej nie, myślę że zostaną elementy niezbędne do nadawania i tworzenia programów dla dwóch stacji, które będą tam działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Dajże już spokój @fanbonda Rozdmuchujesz drobnostki do takich rozmiarów że tworzą się niepotrzebne kłótnie. Co z tego że napisał że to Twoje zdanie? Przecież nie jest Twojej sąsiadki, więc nie rozumiem o co chodzi w tej kolejnej wojence.

Tylko ciekawe gdzie oni to pomieszczą, czy znajdą studio tak duże na odtworzenie studia w Pl. Powstańców.

O ile w ogóle mają to w planach.

Dziękuję wujku dobra rada :) Jak nie rozumiesz to nie wcinaj się :) 

4 godziny temu, Kirk napisał(a):

Całe raczej nie, myślę że zostaną elementy niezbędne do nadawania i tworzenia programów dla dwóch stacji, które będą tam działać.

Działania nominatów Sienkiewicza bez sensu, łatwiej byłoby przenosić ludzi niż cały sprzęt, więcej przestrzeni, komfort do tworzenia czystej wody. Być może Pan Sygut nie miałby bezpośredniej kontroli i nie mógł tak ręcznie sterować z Woronicza gdyby byli na Placu. Pewnie też o to chodzi

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu - podobnie jak kilku innych użytkowników - nie rozumiem uporu żeby koniecznie trzymać produkcję TVP Info i serwisów głównych na Woronicza pomimo braku tam miejsca.

Dzisiejszy artykuł "Gazety Wyborczej" potwierdza po prostu, że nowym władzom zależy zwyczajnie na kasie.

Czym innym byłyby przenosiny TAI, gdyby zbudowano planowany wcześniej budynek na Woronicza. Podobno w tym celu już zburzono jakiś stary budynek. Jednakże na budowę nowego zapewne nie ma pieniędzy.

Zresztą, i tak nie wiem co oni wykombinują. Pół biedy TVP World, który może lecieć z wirtualnego - tego co TVP Info na przełomie roku. Ale gdzie oni przeniosą produkcję TVP3 Warszawa jak sprzedadzą Plac?

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś potrzebował owy artykuł to udostępniam go za użytkownikiem @Kostkahttps://wyborov.github.io/?d=yvz9p2tv

 

6 godzin temu, michael112 napisał(a):

 

 Dopiero wczoraj mówiłeś że nie wiemy dlaczego nie powracają na plac Powstanców że może jest remont.

Jedno drugiego nie wyklucza. Trzeba wybudować nowe studio dla TVP World gdyż pewnie wirtualna rzeczywistość zostanie zamontowana w studiu na Woronicza. 

Najlepsze w tym jest to że „Agrobiznes" zostanie na Placu Powstańców no chyba że przeniosą go do studia głównych serwisów. Wtedy na Placu Powstańców zostaną już tylko TVP3 i kanały zagraniczne. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kirk napisał(a):

Całe raczej nie, myślę że zostaną elementy niezbędne do nadawania i tworzenia programów dla dwóch stacji, które będą tam działać.

Czyli to oznacza że na pewno newsroom będzie wyczyszczony z komputerów należących do TAI które zastąpią te z redakcji kanałów zagranicznych. 

2 godziny temu, Mateusz2006 napisał(a):

Wiecie bardzo dobrze że działania są nielegalne.

Nic nowego. Nielegalnie w kwestii mediów publicznych dzieje się od 2015 roku a więc czasów „Małej Ustawy Medialnej" i powstania RMN. 

3 godziny temu, michael112 napisał(a):

Ja po prostu - podobnie jak kilku innych użytkowników - nie rozumiem uporu żeby koniecznie trzymać produkcję TVP Info i serwisów głównych na Woronicza pomimo braku tam miejsca.

Dzisiejszy artykuł "Gazety Wyborczej" potwierdza po prostu, że nowym władzom zależy zwyczajnie na kasie.

Czym innym byłyby przenosiny TAI, gdyby zbudowano planowany wcześniej budynek na Woronicza. Podobno w tym celu już zburzono jakiś stary budynek. Jednakże na budowę nowego zapewne nie ma pieniędzy.

Zresztą, i tak nie wiem co oni wykombinują. Pół biedy TVP World, który może lecieć z wirtualnego - tego co TVP Info na przełomie roku. Ale gdzie oni przedniosą produkcję TVP3 Warszawa jak sprzedadzą Plac?

Zapomniałeś jeszcze o Biełsacie. Jeżeli TVP ma wolne pomieszczenia i studia na Woronicza to z pewnością ogarnie miejsce dla kanałów i programów informacyjnych.

Co do Placu Powstańców to na miejscu Gorgosza próbowałbym się dogadać... z Adamczykiem tak by za rezygnacje z wszelkich roszczeń i za pewną opłatą on i PiSowi dziennikarze TVP dostali pomieszczenia na PP w ramach dzierżawy tak by mogli tam budować swoje media. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób miała być promowana tak, żebyś się dowiedział? Zapowiedź była w 19.30, więc obstawiam, że nie oglądałeś. Raczej dla jednorazowej debaty nie będą wykupywać billboardów czy robić specjalnej kampanii reklamowej. Jak śledzisz temat, to wiesz, to raczej oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fanbonda napisał(a):

 kretynizmem jest pisanie to twoje zdanie, a czyje ma być?  - po lewej stronie masz nick autora . Pisanie  "Tylko" oznacza to co pisałem powyżej . Później zostaje Ci  tylko pyskówka i wyzywanie innych od manipulatorów. 

Cóż, pozostaje ci TYLKO uwazniejsze czytanie postów ze zrozumieniem. Pretensje możesz mieć tylko do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...