Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Bartosz10 napisał(a):

Zazwyczaj wypowiadam się apolitycznie i to na wątkach niepoświęconych kanałom informacyjnym, więc przytocz te moje wpisy o których mówisz (o ile takie są) np. ze wczoraj, z przed tygodnia, roku itd.

Nie przejmuj się. Mam tak samo. Notabene zgadzam się z Twoimi wypowiedziami. 

 

4 godziny temu, Bartosz10 napisał(a):

Więc radzę nie obrażać wszystkich na prawo i lewo tylko dla tego, że mają inne poglądy niż Ty

Podpisuję się pod tym. 

Nie może być tak że każdy kto krytykuje zarówno TVP jak i TVN dostaje metkę „propagowania PiSowskiej narracji".

 

4 godziny temu, Bartosz10 napisał(a):

Jednym z zasad tej etyki jest: bezstronność

Właśnie. Bezstronność - słowo klucz. O tym niestety wszyscy zdają się zapominać. 

 

3 godziny temu, Gursonek napisał(a):

Zmiany się dzieją właśnie teraz na naszych oczach

Jakie zmiany? Bo jakoś nie widać. 

Zmiany to by się działy jeżeli całkowicie by się wyłączyło wszystkie kanały TVP, a tak to jest to aferka o której za chwilę wszyscy zapomną. I tyle. 

 

3 godziny temu, Mr. Music napisał(a):

A co robi teraz Tusk, gdy nie wpuszcza dziennikarzy TVP na swoje konferencje?

Dokładnie. Dołączam się do pytania.

 

1 godzinę temu, tracer10 napisał(a):

Jedyne co zrobił Sienkiewicz pochopnie moim zdaniem to wyłączenie sygnału

Nie tylko to odwalił. Facet moim zdaniem na każdym kroku się kompromituje. Jeżeli to mają być te ich demokratyczne standardy, to ciekawe jakby krzyczeli gdyby sytuacja była odwrotna. Już to widzę. 

 

39 minut temu, Nolan napisał(a):

i znów nastał czas komunizmu w PL

To ciekawe że tak twierdzisz, ale na jakiej podstawie?

 

A w jakiekolwiek połączenie TVP Info z TV Republika nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy włączą nowe "Wiadomości" i TVP Info. Czy jeszcze dziś ? Nie mogę się doczekać. Kurz opadnie,emocje przeminą i będziemy oglądać TVP normalnie jak przed laty. A to ciągłe powtarzanie o łamaniu prawa przez rząd Tuska jak się ma do łamania prawa przez rząd PIS ?

Podobno prawo jest jedno dla wszystkich...pod warunkiem że moje jest na wierzchu. Okropność.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Będzie dzisiaj Teleexpress? Jednak Polska to dziki kraj.

A kto go miał zrobić jak jest takie zamieszanie. Totalnie nie rozumiem tylko tego, że przez 15 minut będziemy oglądać teraz planszę TVP1. Powinni dać cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mrozio11 napisał(a):

A to czyli gdzieś coś źle przeczytałem. Ale szacunek do techników, że trzymają rękę na pulsie i zakrywają te licencjonowane, tureckie seriale xd

Dobrze przeczytałeś była  TVP Polonia było Ranczo bez loga i nadają też TVP1. Obecnie troche bez ładu i sładu. Obecnie nic nie ma poza muzyczką i znaczkiem TVP1

5 minut temu, utede napisał(a):

Społeczeństwo pozwoliło na dzicz przez 8 lat to teraz są konsekwencje i chwilę potrwa posprzątanie tego bałaganu 

Nic dodać nic ująć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...