Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że dotychczasowy deal został utrzymany. Przede wszystkim najważniejszy jest fakt, że żaden nowy gracz internetowy nie nabył praw, jeszcze obronienie pucharów europejskich w normalnej TV i coś mi się wydaje, że Viaplay się zdecyduje na sprzedaż Bundesligi, bo raczej nie wróżę im wielkiego sukcesu z jedną ligą. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lukas_k napisał:

Cieszę się, że dotychczasowy deal został utrzymany. Przede wszystkim najważniejszy jest fakt, że żaden nowy gracz internetowy nie nabył praw, jeszcze obronienie pucharów europejskich w normalnej TV i coś mi się wydaje, że Viaplay się zdecyduje na sprzedaż Bundesligi, bo raczej nie wróżę im wielkiego sukcesu z jedną ligą. 

Borek, z tego co pamiętam, wspominał, że jeśli nie kupią Champions League to chcą odsprzedaż sublicencje do Bundesligi. Ile w tym prawdy, pieron wie. W grze jest jeszcze Serie A i, za rok bodajże, Premier League. O tą drugą ligę będzie duża walka coś mi się wydaję. Chociaż i tak, moim zdaniem, obecny przetarg na LM jest najważniejszym przetargiem na rynku praw w historii. Jeśli wygra jakaś platforma streamingowa to mamy rewolucję w prawach sportowych - najważniejsze ligowe potyczki na świecie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier League raczej bez szans na zmianę nadawcy. 

Liga Mistrzów trafiająca do Internetu to by była jakaś katastrofa. Musiałbym wrócić do oglądania darmowych transmisji na różnych stronkach, bo i tak by mi wtedy nie robiło różnicy, a płacić bym nie zamierzał. Oglądalność by padła na twarz. Wielu tutaj tego nie zrozumie, bo patrzy na sytuację wyłącznie ze swojej perspektywy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, TimesSquare napisał:

 Jeśli wygra jakaś platforma streamingowa to mamy rewolucję w prawach sportowych

Kibicuje takiej opcji , lub powrotu LM do Canal+ i oglądaniem meczy w 4K 😁

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, the cable guy napisał:

Premier League raczej bez szans na zmianę nadawcy.

Możesz to uargumentować? Liga angielska to druga, po Lidze Mistrzów, najbardziej wartościowa liga wg rynku (biorąc pod uwagę kwotę, jaką trzeba za nią wyłożyć). Myślę, że poważne zaloty wobec niej będą miały paltformy streamingowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TimesSquare napisał:

Żadne prawa nie są zdobywane dożywotnio. Kto da więcej, ten wygrywa.

Masz rację , ale są to jedyne wartościowe prawa jakie jeszcze mają na wyłączność.

Canal+ nie pozwoli sobie na utratę i wyda kasę jaka ona by nie była ,  mam taką nadzieję.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TimesSquare napisał:

Możesz to uargumentować? Liga angielska to druga, po Lidze Mistrzów, najbardziej wartościowa liga wg rynku (biorąc pod uwagę kwotę, jaką trzeba za nią wyłożyć). Myślę, że poważne zaloty wobec niej będą miały paltformy streamingowe.

Wielokrotnie mówiło się, że angielska federacja bierze pod uwagę nie tylko samą kasę, ale również współpracę z nadawcą. Wiadomo, może być to ładne pitu pitu, natomiast nie ukrywajmy, że obydwie strony (FA oraz C+) od lat współpracują, są z tego partnerstwa zadowolone i dlatego tę Premier League u nas może być bardzo trudno wyrwać. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym ja mam swój ojczysty język😉 I jak ktos kupuje prawa na nasz rynek to powinien mieć komentarz w naszym ojczystym języku.Druga sprawa że nie znam tego języka  bo za moich czasów w w szkole królował jezyk Putina😅No ale zrobią jak zechcą  gdybym chciał oglądać za darmo lub prawie darmo w obcych jezykach już dawno bym to robił. Dla mnie mecz to kibice,dobry komentarz z którego rozumiem każde słowo i za to moge zapłacić.Internet już niedługo też nie będzie prawdopodobnie żadnym problemem.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...