Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

My tutaj na forum to mamy poziom niczym Wersal przy twitterze... :)

 

comment_16101960208PaGBZ3B64VMZQbZVlWV55

comment_1610197894P38uKf3eMiMFVu0kFvq6J9

 

Dla Marciniaka propsy ;).

@Pawop Jakoś nie miałes problemu z wierzeniem Stanowskiemu jak kręcił aferę z umyślnym działaniem Polsatu żeby zdjąć charytatywny stream ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

Czytałeś Stanowskiego? Oba oświadczenia są podobne, zarówno Smokowski jak i Stanowski stwierdzili, że są gorsze przewinienia i że na razie nie ma dowodów, ale jeśli to prawda, to tak średnio wyszło.

NIe jestem jakimś fanem Kotleszki, ale winę trzeba udowodnić, to nie oskarżony ma się tłumaczyć, że nie jest wielbłądem. Jest słowo przeciwko słowu, a wyrok już został przez niektórych wydany.

 

Różnica jest taka, że Stanowski najpierw stał na stanowisku, że nie będzie się w ogóle wypowiadać, bo ma to gdzieś i że jego interesuje tylko to, żeby pracownik wywiązywał się ze swoich obowiązków, a dopiero potem, jak się presja zrobiła na niego, to wydał oświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, bugmenot napisał:
Jakoś nie miałes problemu z wierzeniem Stanowskiemu jak kręcił aferę z umyślnym działaniem Polsatu żeby zdjąć charytatywny stream ;).


Bo to było umyślne, nie polegało to na jednym kliknięciu, tylko trzeba było zgłoszenie wypełnić
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że Stanowski najpierw stał na stanowisku, że nie będzie się w ogóle wypowiadać, bo ma to gdzieś i że jego interesuje tylko to, żeby pracownik wywiązywał się ze swoich obowiązków, a dopiero potem, jak się presja zrobiła na niego, to wydał oświadczenie.
Tego nie wiedziałem, przeczytałem tylko oświadczenie.

Co nie zmienia faktu, że dowodów brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni puścili niesprawdzoną informację, drudzy przyjęli ją jako pewnik i zaczęło się "linczowanie" człowieka. Typowo polskie. Byle dokopać, byle poniżyć drugiego. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze. A tego całego Łukasza Wiśniowskiego to nie wiem, jak można szanować po tym, co wyczyniał w Łączy Nas Piłka. Ten człowiek nie ma prawa nazywać siebie dziennikarzem. Ale oczywiście środowisko milczy i klepie po pleckach, bo "za Nawałki" kumpel załatwiał informację z pierwszej ręki. Dziwne, że, gdy pracował w PZPN to nikt nawet się nie zająkną na temat jego "brudnej" roboty, gdy sprzedawał brudy ze środka kadry. Dopiero, gdy zrezygnował z ciepłej posadki u Bońka, to cichutko niektórzy zaczęli o tym wspominać. Zwykły pijarowiec, który bez pomocy tatusia nigdy nie byłby w tym miejscu, gdzie jest.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg rozporządzenia KRRiT ws transmisji sportowych w otwartej TV

- letnie i zimowe igrzyska olimpijskie,
- półfinały oraz finały mistrzostw świata i Europy w piłce nożnej, a także wszelkie inne mecze w ramach tych imprez z udziałem reprezentacji Polski, w tym mecze eliminacyjne,
- inne mecze z udziałem reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach oficjalnych rozgrywek oraz mecze z udziałem polskich klubów w ramach Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA.

 

- mecze z udziałem reprezentacji Polski w mistrzostwach świata i Europy w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn, w tym mecze eliminacyjne,
- zawody Ligi Światowej w piłce siatkowej mężczyzn rozgrywane w Polsce,
- półfinały i finały mistrzostw świata i Europy w piłce ręcznej mężczyzn, a także wszelkie inne mecze w ramach tych imprez z udziałem reprezentacji Polski, w tym mecze eliminacyjne,
- mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym,
- zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich,
- zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich kobiet,
- mistrzostwa świata w lekkoatletyce.

Więc muszą pokazać mecze Polaków w otwartej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Danielek125, nikt nikogo nie może zmusić do kupienia jakiś praw. Rozpiska robiona była pod aktualne dobre występy Polaków i stąd takie kwiatki jak m.in. zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich kobiet (a mężczyzn już nie). Kowalczyk skończyła karierę i teraz tego nikt nie chce pokazywać. Wydarzenia te były głównie pokazywane na kanałach kablowych i chciano wymusić podzielenie się prawami z kanałami otwartymi. 

Bo przecież Polakom się wszystko należy za darmo...

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pawop napisał:

Rozpiska robiona była pod aktualne dobre występy Polaków i stąd takie kwiatki jak m.in. zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich kobiet (a mężczyzn już nie). Kowalczyk skończyła karierę i teraz tego nikt nie chce pokazywać. 

Biegi narciarskie kobiet pokazuje Eurosport i TVP Sport . Ku moje mu zaskoczeniu na TVP Sport maja bardzo dobre wyniki oglądalności. 

z innej beczki, w ramówce sportowych kanałów sportowych jest najbliższa gala UFC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2021 o 12:17, Kirk napisał:

A jaka to była reakcja? Bo oświadczenie Stanowskiego widziałem, ale reakcji Smokowskiego już nie.

Pamiętajmy też jaka była reakcja Kotleszki. 

 

Była podobna do reakcji popularnego "Pytona". Czyli najpierw jakieś oświadczenia na gorąco. Później jakieś edytowanie, usuwanie... 

 

Tak jakby komuś trzęsły się rączki i mózg przetwarzał zbyt wiele informacji. Typowa reakcja strachu... a boją się zazwyczaj winni. 

 

Powiem tak, jestem codziennie na twitterze, bo dla mnie to w tej chwili jedno z najszybszych źródeł informacji i te informacje chcąc nie chcąc spływają do mnie i nawet nie muszę się za bardzo wysilać żeby co rusz przeczytać jakieś nowe kuriozalne informacje nt. domniemanych multikont komentatora i eksperta TVP Sport, Kanału Sportowego i Weszło. Teraz się okazuje, że nie tylko mógł podpaść swoim kolegom i szefom, ale również bliskim:

 

 

Z tego co czytałem na dole w komentarzach to Adam ma partnerkę, ale jak widać nie przeszkadzało mu to w niczym. 

 

A to chyba najlepsze co udało mi się wczoraj wyłapać. Istna kopalnia beki, prawie jak jakiś arcymistrz z "Jaka to melodia" czy innej "Familiady":

 

W dniu 9.01.2021 o 13:47, TimesSquare napisał:

@Project_ALF Wybacz, ale straszne kocopoły piszesz. Odniosę się tylko do jednego. Borek choćby codziennie "urządzał" pijaństwo w Kanale Sportowym, dalej będzie jednym z najlepszych komentatorów piłkarskich w XXI wieku w Polsce. Każdy wie, co komentowal i jaką ma renomę jako komentator. A to, co robi w innych projektach, to jego sprawa. Ja oceniam warsztat pracy, a nie czy śmieszkuje w internecie. 

 

A, odniosę się jeszcze do Wolskiego, bo moim zdaniem to najlepszy komentator w Polsce. Jeżeli ty o facecie, ktory komentował kilka razy finał najlepszej ligi świata, który jest twarzą i głownym komentatorem stacji, ktora jest na rynku ponad 25 lat piszesz takie rzeczy, to sorry, ale nie mamy o czym rozmawiać. 

W odpowiedzi na pierwszy akapit to nieprzypadkowo wymieniłem nazwiska akurat tych dwóch wielkich autorytetów i dżentelmenów w swoim fachu i nieprzypadkowo też nie zestawiłem ich na tej samej półce z Borkiem. Bo to nie te czasy i nie ta klasa. Z całym szacunkiem dla Matiego, bo tu nie chodzi tylko o pracę w roli komentatora, ale o ujęcie całościowe. Myślałem, że każdy zrozumie mój przekaz, ale najwyraźniej się myliłem. 

 

Co do drugiego akapitu to te "rzeczy", które napisałem o Wolskim to sama prawda i nie mam sobie nic zarzucenia. Bowiem ciężko podważyć moje słowa, a to co wyżej o nim napisałeś to się zgadzam za wyjątkiem pierwszego zdania, bo to twoja subiektywna opinia na jego temat. Do tego dodałbym, że od X lat pracuję w stacji, gdzie komentuje mecze, które średnio oglądają tysiące telewidzów. Nie miliony więc nie dziw się tym wszystkim rzeczom, które o nim z mojego postu przeczytałeś. Przeciętny mieszkaniec tego kraju nawet nie wie, że taki Wolski istnieje na tym padole.

W dniu 9.01.2021 o 16:01, Pawop napisał:

Czytałeś Stanowskiego? Oba oświadczenia są podobne, zarówno Smokowski jak i Stanowski stwierdzili, że są gorsze przewinienia i że na razie nie ma dowodów, ale jeśli to prawda, to tak średnio wyszło.

 

A co mieli powiedzieć? I co mieli napisać? Że nie jesteśmy ekspertami w doborze własnych ekspertów? Że daliśmy szanse gościowi, który okrutnie z nas zakpił? W takich chwilach robi się dobrą minę do złej gry by nie wyjść na jeszcze większego durnia niż ten najbardziej zainteresowany. 

 

Zastanawiam się jakie są gorsze przewinienia na linii: Szef - Pracownik. Może jakieś przykłady? Romans z żoną szefa? Bo im dalej w las to chyba musielibyśmy zmienić wątek na jakiś kryminalny. Może przenieśmy dyskusje do programu o "Magazynie 997"?

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, TimesSquare napisał:

+1

@TimesSquare Ty tutaj najbardziej krzyczałeś jak Polsat zakodował MŚ w siatkówce 2014. Do dziś im to wypominasz a teraz czepiasz się innych, którzy chcą za darmo?

 

Każdy chce co innego. Ty chciałeś siatkę, drugi chce LM a jeszcze trzeci chce np. całą wielką piłkarską imprezę w całości. A czwarty jeszcze co innego.

Edytowane przez Taberski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Taberski napisał:

@TimesSquare Ty tutaj najbardziej krzyczałeś jak Polsat zakodował MŚ w siatkówce 2014. Do dziś im to wypominasz a teraz czepiasz się innych, którzy chcą za darmo?

 

Każdy chce co innego. Ty chciałeś siatkę, drugi chce LM a jeszcze trzeci chce np. całą wielką piłkarską imprezę w całości. A czwarty jeszcze co innego.

Mistrzostwa Swiata, mowi ci to cos? W naszym kraju, mowi ci to cos? W dyscyplinie, w ktorej od kilkudziesieciu lat jestesmy jednymi z najlepszych, mowi ci to cos? Ktore zostaly zakodowanne w PPV (nie w stacji sportowej), ktorego wielu Polakow nawet nie moglo kupic, bo Polsat nie dogadal sie z operatorami, mowi ci to cos? Zrobione tylko po to, aby nagabywac ludzi na wykup abonemantu na 36 miesiecy w platformie CP, mowi ci to cos? A teraz porownaj to z pucharem swiata w biegach narciarskich na stacji sportowej, ktore bez sukcesow Kowalczyk sa na poziomie bobslejow. Dziekuje. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TimesSquare napisał:

W dyscyplinie, w ktorej od kilkudziesieciu lat jestesmy jednymi z najlepszych

Przegiąłeś. Na przełomie lat 80. i 90. nawet nie graliśmy w MŚ. Dopiero ostatnie dwie dekady to "jedni z najlepszych".

 

7 godzin temu, TimesSquare napisał:

A teraz porownaj to z pucharem swiata w biegach narciarskich na stacji sportowej, ktore bez sukcesow Kowalczyk sa na poziomie bobslejow.

Też przesadzasz - w bobslejach po ostatnich aferkach nie mamy nikogo, nawet trenera, w biegach to chociaż są jakieś zalążki - Marcisz nawet TdS ukończyła (jak to ładnie określono "jako pierwsza Polka od czasów Kowalczyk"), Skinder w sprincie też czasem odpali, a w zeszłym sezonie pozytywy można było znaleźć nawet w męskiej kadrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...