Skocz do zawartości

Chwalimy Polsat Box


afgan*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przez parę tygodni dekoder multiroomu był nie używany bo padochnął TV a że za bardzo nie był potrzebny więc stał i kurzył się jak i dekoder,idą święta- lepiej mieć coś w rezerwie naprawiłem TV,podłączyłem dekoder on się odblokował lecz wyskoczył "błąd 09" po tylu latach po raz pierwszy skorzystałem z "ponowienia sygnału" przez ICOK i tu moje pozytywne zaskoczenie-w zakładce jest info że to może potrwać do 2 godzin a sygnał pojawił się po 2-3 minutach :brawo: nie wiem czy to norna w CP,ale zaskoczenie moje było jak najbardziej pozytywne :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja tam przede/wszystkim zawdzięczam CP to, że ma niedrogie pakiety, nawet i w połowie ceny. Kanały w CP w tanich pakietach nie raz są u konkurencji w droższych pakietach, albo totalna głupota u nc+: płacenie 2 PLN za History czyli za Wojny Magazynowe, walki o kontenery i inne [beep]oły, tak samo z pakietem FilmBox- W CP mamy już w pakiecie Film HD.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Chciałbym pochwalić zarządzających CP, za spryt biznesowy.:] Tak myślę że to prawdziwy majstersztyk, pozwolić żeby TVP spłukała się na tyle praw sportowych, CP ma kanały TVP u siebie zatem abonenci zobaczą te wydarzenia, natomiast pan Solorz odłoży kaskę na kolejne sezony LM, którą pokaże już w PSP za dodatkową kasiorke.:jupi: Jednak wbrew pozorom można, zjeść ciastko i mieć ciastko. :shock:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim CP w przeciwieństwie do NC+ myśli przyszłościowo, nie tylko tu i teraz, ale kupuje rozszerzenie usługi TV czyli operatora mobilnego internetu oraz telefonii komórkowej + operatora internetu stacjonarnego światłowodowego i telewizji IP. A NC+ jedynie wąska współpraca z Orange na podstawie usługi satelitarnej. Bo LTE NC+ (MVNO na bazie Play) to chyba w granicach błędu statycznego ma udziały w rynku...

 

Co im po 4K jak ludzie wezmą pakiety usług od Grupy CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? A po 4K właśnie!  Byłem użytkownikiem usług grupy CP. Miałem telewizję, telefon, internet. Pozbyłem się wszystkiego i jestem zadowolony. Oferta nc+ na telewizję, za podobną kwotę, jest o wiele bogatsza, telefon komórkowy z abonamentu przeniosłem na kartę (za 25 zł mam więcej, niż w Plusie za 40). Internet w Netii 10 mega za 60 zł, u lokalnego operatora 100 za 40 zł. Internet LTE w Plusie to jakiś żart: 2 mega w dzień.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4K to tak naprawdę jeden kanał tylko. Dodatkowo płatny.+ Dodatkowo płatny dekoder 4K.

Internet LTE jest już niestety momentami pozatykany, jednak nie wszędzie,brakuje dosyłu,dlatego kupili właśnie Netie,by za pomocą drugiej po Orange najdłuższej sieci światłowodów w Polsce odetkać je. Dodatkowo pewnie będą dostawiać więcej częstotliwości do BTS-ów.

Pewnie miałeś LLU na kablach Tepsy. Niestety Netia nie wszędzie ma swoje kable i powinna całkowicie odciąć się od tego szajsu na kablach Tepsy. Bez szans na rozbudowę i tylko generujących koszty związane z ciągłymi awariami. Już lepsze BSA bo przynajmniej centralki są w VDSL2+.

To jaka oferta TV jest to kwestia już indywidualna, ja tylko o kwestiach techniczno formalnych ;)

 

Jednak pakietyzacja jest lepsza.

 

Sam też wolę telefon na kartę bo dla moich potrzeb taniej i wolę inne sieci niż Plus. Ale możliwości pakietyzacji są zdecydowanie większe w Grupie CP.

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja także jestem zadowolony z oferty. To co lubię oglądać, to akurat mam w swojej ofercie. Kanały dokumentalne i sportowe z ulubioną dyscypliną La Liga, boks, UFC i NHL. Dzieciaki także mają swoją tematykę kanałów ulubionych jak i małżonka :-)

Cena wystarczająca względem do oferty. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Było narzekanie, to teraz będzie pochwała.

Miły gest związany z odkodowaniem 36 kanałów w Polsat Box.

Chyba tradycyjnie co święta operator decyduje się na tego typu promocję, a w Canal+ ..są inne obyczaje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...