Skocz do zawartości

FOX Sports


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prowadzisz dyskusję o wyższości margaryny nad masłem lub odwrotnie; o gustach się nie dyskutuje, ale to, że jak mówisz"przeciętny" kibic ogląda tylko Ekstraklasę, nie zabrania mi twierdzić że owa tzw. Ekstraklasa to dno i wodorosty i jej pozbycie się (utrata) przez NC+ zrobiłoby miejsce dla poważnej piłki; a "przeciętnego" kibica mam w głębokim poważaniu, bo mój abonament płacę ja a nie ów "przeciętny" kibic

A czy ja ci zabraniam gdziekolwiek mieć własnego zdania w tej kwestii? Ty masz swoje zdanie a ja swoje. Różnica między nami jest jednak taka że ty pisząc "dno i wodorosty" w kontekście Ekstraklasy i opłacania abonamentu sprowadzasz to do swojej osoby a ja piszę o setkach tysięcy abonentów nc+ abonujących opcję Canal+ dla właśnie Ekstraklasy. Powiesz skąd mogę wiedzieć że tysiące osób abonuje Canal+ dla rodzimej piłki, wystarczy zapoznać się z wynikami oglądalności. Polska liga przyciąga najwięcej widzów o czym świadczą statystyki. Nie twierdzę że wszyscy abonują Canal+ dla Ekstraklasy i tylko ją oglądają na tych stacjach, ale ona ma największe wyniki więc to o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo zdecydowanie niższego poziomu ekstraklasy od innych ligi kupionych przez C+ to i tak poza "Gran Derbi" i hitami ligi angielskiej to Polska liga przynosi największe dochody. Obejrzyj jakiekolwiek sportowe promo reklamowe od Cyfry, zawsze na pierwszym miejscu jest informacja o ekstraklasie.

Poza tym ekstraklasa to też miejsce dla pewnej ilości ich pracowników, bo raczej nie będą jeździć gdzieś indziej by przeprowadzać wywiady przed i po meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimum?? To świetne. Projekt Alf zrozum,że to co piszesz jest nierealne. Takich jak ty - gotowych zapłacić ekstra pieniądze za dostęp do większej ilości spotkań danej ligi i potraktowanie go w sposób premium będzie naprawdę garstka. Gdyby Serie A było tak popularną ligą w Polsce to tych transmisji już teraz było by pięć, a po prostu spotkania typu Genoa-Casena zainteresowały by no właśnie Ciebie i kilkunastu twoich znajomych z for o Serie A?? Poza tym to po prostu by ekonomicznie nie miało szans powodzenia. Canal+ silny jest swoją ofertą pełną, jedna LM nie spowodowała odpływu abonentów z CP do n czy Serie A z ówczesnej Cyfry + do n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google Ci pomoże. Jakbyś chciał się dowiedzieć kim jest Mark Zuckerberg czy Bill Gates to też szukaj tam a nie pytaj na forach.

 

Co do Murdocha to o ile pamiętam kupił kiedyś Puls i się go pozbył.

 

Alf, pomyśl nad zakupem jakiejś włoskiej platformy, bo w Polsce minimum 5 meczów w kolejce nie zobaczysz, może jeśli za 10 lat Serie A będzie najsilniejszą ligą na świecie, ale do tego czasu zdąży Ci się skończyć umowa ;) Gdyby liga włoska była dla polskich stacji atrakcyjna to nie kupiłby jej Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murdoch już miał robić nową platformę w Polsce kilka razy, Murdoch miał kupić Nkę, Murdoch miał robić to, miał robić tamto.

O czym Wy gadacie? O Murdochu? Kim on jest? Co on zrobił w Polsce?

Takie plotki to też każdy może siać, że Bill Gates zrobi w Polsce nową platformę.

 

Ten temat z Murdochem przejawia się setki razy przy jakiejś niewyjaśnionej kwestii. Kto łączy Murdocha z Foxem i z Polską to gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, że BeIn Sport (Araby) kupią jakiekolwiek prawa sportowe w Polsce, oni głównie skupili się na rynku francuskim choć wiem, że mają kanały swoje w USA, Kanadzie itp :)

 

Zobaczymy czy coś z tego FOX'a kiedykolwiek wyjdzie.

 

Zastanawiam się tylko jaka wersja nadaje m.in. w Turcji ;P czy amerykańska czy turecka? i z jakimi prawami sportowymi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murdoch już miał robić nową platformę w Polsce kilka razy, Murdoch miał kupić Nkę, Murdoch miał robić to, miał robić tamto.

O czym Wy gadacie? O Murdochu? Kim on jest? Co on zrobił w Polsce?

Takie plotki to też każdy może siać, że Bill Gates zrobi w Polsce nową platformę.

 

Ten temat z Murdochem przejawia się setki razy przy jakiejś niewyjaśnionej kwestii. Kto łączy Murdocha z Foxem i z Polską to gratuluje :)

 

Kolego, ale FOX to własność Murdocha. Jest to jedna z najbardziej znanych osobowości na świecie, jego jest The Sun majstruje przy Skaju... Ciężko nie łączyć go z FOX. Zamiast pisać bzdury, mogłeś leniu wyszukać sobie to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rupert_Murdoch :D

 

FOX jest zainteresowane Ekstraklasa, złożyło oficjalną ofertę. Coś na rzeczy jest, ale kroków nie podejmują, jeszcze, bo przynajmniej wg.moich informacji nikt z nc+ nie dostał propozycji przejścia czy coś i tak naprawdę nikt nie wie kto stoi za FOXem w Polsce. Mam na myśli ten ewentualny FOX SPORT.

Murdoch głupim człowiekiem nie jest, polski rynek jest atrakcyjny, ale nie na tyle, żeby zakładać nową platformę. Chyba, ze chce przejąć coś, ale nie przesadzajmy. Kanal FOX SPORT jest jak najbardziej realny, platforma w żadnym wypadku.

 

@Arkon, dzisiaj miałem przyjemność pogadać z przemiłym komentatorem kosza w nc+, FOX chciało sprzedać prawa, bo do czerwca na pewno kanal sportowy bie wystartuje, a oglądalność Euroligi na kanale filmowym była znikoma, promować im się tego nie chciało i wyszło jak wyszło. Nie oznacza to tego; że po zbadaniu terenu wycofują się z naszego, kochanego, kraju. Cóż, ja jednak mam nadzieję, że znudzą im się w tym Foksie te gierki i ostatecznie zostanie tak jak jest, bo teraz są narzekania, ale wolę mieć wszystko w jednym kanale robione przez jedną super ekipe, niż więcej praw (FA CUP, NGL itd) na więcej kanałów i wszystko robione przez kogo innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony chciałbym aby Fox Sports weszło do Polski i kupiło prawa,np.do NHL,UFC,WWE czy TNA.Jednak z drugiej strony chciałbym aby nasza Ekstraklasa pozostała w nc+ nie tylko dla tego,że właśnie tą platformę posiadam,ale też dlatego,że Canal+ świetnie pokazuje naszą ligę i myślę,że Fox nie pokazało by jej lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWE i TNA nie będzie w jednej stacji, bo WWE sobie tego nie życzy.

 

Tak czytam ten wątek i się zastanawiam: z czego się cieszycie? Że znowu trzeba będzie dodatkowo płacić za nowy kanał? Jeśli sobie wejdzie i będzie miał prawa, których teraz nikt w Polsce nie ma to OK, niech działa. Ale jeśli zacznie przejmować prawa C+ to będzie to tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...