Skocz do zawartości

FOX Sports


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie, to nawet bym chciał, żeby wystartował Fox Sports i BeIN Sport. Wtedy niektórzy by zobaczyli, że dobrze to już było. LM, Ligue1 i NBA na C+, Premier League i Ekstraklasa na Foxie, Ligi Hiszpańska i Włoska na BeIN a siatkówka, Euro 2016 + eliminacje na Polsacie Sport. Oczywiście każdy nowy pakiet płatny dodatkowo 20 zeta. Ja bym sobie poradził, ale widząc jak ludzie narzekają, że platforma chce 1.99 za jeden kanał, czy płacz jak pełna paczka C+ była oferowana za 60 PLN, to mam wątpliwości, czy dalej byliby tak entuzjastycznie nastawieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza_tv:

Tak, tylko że ten przypadek dotyczył niewielkiej liczby osób. Ze SKY/FOX byłoby podobnie. :P Większość osób obecnie też ma jedną umowę z platformą sat., a abonentów kablówek ten problem w ogóle nie dotyczy. Zbytnio generalizujesz.

 

Ja wolę dodatkową antenę na sport, nawet kosztem wyższego rachunku. Gdy jeden pomiot ma zbyt wiele praw, często niektóre transmisje Na Żywo pomija. :P Argumenty z rachunkami wyższymi o np. 20zł są kompletnie nietrafione. Nie wiadomo, jaką strategię dystrybucji obrałby FOX. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Pawop. Ja to mam wrażenie, że niektórzy więcej podniety mają z tego, że marka znana z amerykańskiego rynku wjedzie do Polski, niż z tego, że rozbije rynek, za co będzie trzeba więcej płacić. Ale przynajmniej powiedzą ciotce z Ameryki, że tez oglądają FOX Sports ;)

 

[Większość osób obecnie też ma jedną umowę z platformą sat., a abonentów kablówek ten problem w ogóle nie dotyczy. Zbytnio generalizujesz.

 

To tylko potwierdza, że rzadko zmieniają operatora telewizyjnego. Nie bez powodu "n", nawet agresywną walką cenową, sobie nie poradziła. To pokazuje, że na trzeciego gracza nie ma miejsca. Zresztą o czym my mówimy, gdy polscy operatorzy zapowiadają, że przyszłość to JEDNA platforma ;)

 

Ja wolę dodatkową antenę na sport, nawet kosztem wyższego rachunku. Gdy jeden pomiot ma zbyt wiele praw, często niektóre transmisje Na Żywo pomija. :P

 

Ale ty nie jesteś całym rynkiem ;) Wystarczy poczytać wpisy ludzi w dziale o "promocjach dla stałych klientów". Walczą nawet o 1 zł. Tak właśnie Polacy chcą płacić więcej za telewizję. Ty myślisz, że dlaczego Canal+ rezygnuje z ostrej walki o Ekstraklasę? Bo klienci nie chcą płacić więcej.

 

Zresztą FOX Sport w Polsce będzie miało tylko wspólnego z oryginałem co HBO Polska z HBO USA. :D

 

To tak na zachęte. Na pocieszenie powiem, że u nas na pewno byłoby taniej :lol:

 

Toż to pakiety jeszcze bardziej hardcorowe niż oferta nc+, gdy platforma startowała ;) I nie mylić euro ze złotówkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszni do bólu to raczej dwaj poprzednicy. Wejście konkretnego kanału to oczywiście spekulacje ale już roszady na rynku praw na pewno NIE.Inne lokowanie praw PRAWIE pewne po sprzedaży TVN-u. Widać cienkie wasze głowy jak rzucacie takimi archaicznymi argumentami: 3 dekodery, niebotyczne rachunki. npremium (a czym dziś Canal+ oprócz nazwy rożni się od npremium, he, he?)

Co spowodowała koncentracja praw w Canal+? To, ze ludzie i tak tego nie obejrzą, a cena odrywa kolejnych abonentów. Julian, a wcześniej Tellenbach chciał za TO 119 zł od łepka. I co wymiękli i idą w straty aby przetrwać .

Czy we Francji były jakieś demonstracje, cos podrożało bardzo? Czy swego czasu w Niemczech ktoś skoczył z mostu bo Arena niecelnie kalkulowała , a Premiere powiedziało pas?Raczej obawiajcie sie rodzimej drozyzny bo to, że paru gościom "co chcieliby wszystko" pasuje niestety utrąca gros ewentualnych klientów.

I na to coś "madre głowy" poradźcie...albo przejdźcie się do salonu sprzedaży. Moze przejrzycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zejdźcie na ziemię i zamiast podniecać się nową nazwa kanału w Polsce, zastanówcie się czy będziecie chcieli za to wszystko zapłacić :D

A kto powiedział, że chcę za wszystko płacić?

 

Chcę oglądać konkretne treści.

 

Canal+ ma po trochę wszystkiego i dlatego jest do niczego.

 

Załóżmy, że jestem abonentem nc+, a oni za mój abonament kupują mi żużel którego nie oglądam. Kupują jeszcze kilka innych praw, których też nie oglądam i oglądać nie zamierzam. Przychodzę zmęczony do domu chcę się zrelaksować, a na ekranie puszczają mi sport którego nie lubię, którym gardzę i z którym nie chcę mieć nic do czynienia.

 

Wolałbym żeby skupili się na kilku prawach i pokazywali je full exclusive. UEFA Champions League, UEFA Europa League, Barclays Premier League, Liga BBVA, Serie A TIM, NBA, Turkish Airlines Euroleague, EHF Champions League (Ok, Euroligę i Ligę Mistrzów w ręczną ewentualnie mogą sobie darować). Niech wywalą zbędny balast, zwiększą liczbę transmisji praw które wymieniłem i jeszcze dziś zostaje ich abonentem. Powiadasz o rozdrobnieniu, ale to właśnie Canal+ się rozdrabnia. Nakupowali praw i teraz są zmuszeni robić jakieś oszukańcze głosowania na swojej stronie internetowej.

 

Obecnie zostając ich abonentem nie gwarantują mi oni niczego poza meczami które według ich widzimisię są warte obejrzenia. Kierują się tym samym czym kierują się robotnicy słonecznego Zygmunta. A na tym nie polega premium. Premium to dostęp do treści ekskluzywnych. Czyli, że jak płacę za NBA to chcę oglądać każdy mecz mojej ulubionej drużyny Chicago Bulls lub Los Angeles Lakers. Jak płacę za moją ulubioną ligę piłkarską to chcę mieć dostęp przynajmniej do wszystkich meczów najlepszych drużyn z TOP5 tej ligi. Nie dwa na kolejkę tylko minimum pięć.

 

Ja osobiście na dzień dzisiejszy jestem w takiej sytuacji, że jestem sobie w stanie pozwolić na najwyższy pakiet nc+ (z dodatkami), a i tak nie otrzymam od tej platformy tego czego oczekuję - najbardziej. I to ma być premium? - to jakaś p.o.p.i.e.r.d.ó.ł.k.a., a nie premium.

 

Dlatego trzymam kciuki za FOX, Bein Sports czy jakąś inną zagraniczną telewizję. Nie wiem czy ich wejście na polski rynek odmieni moją sytuację ale przynajmniej daje jakąś iskierkę nadziei, że mój los się odmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to nawet bym chciał, żeby wystartował Fox Sports i BeIN Sport. Wtedy niektórzy by zobaczyli, że dobrze to już było. LM, Ligue1 i NBA na C+, Premier League i Ekstraklasa na Foxie, Ligi Hiszpańska i Włoska na BeIN a siatkówka, Euro 2016 + eliminacje na Polsacie Sport. Oczywiście każdy nowy pakiet płatny dodatkowo 20 zeta. Ja bym sobie poradził, ale widząc jak ludzie narzekają, że platforma chce 1.99 za jeden kanał, czy płacz jak pełna paczka C+ była oferowana za 60 PLN, to mam wątpliwości, czy dalej byliby tak entuzjastycznie nastawieni.

 

Wolisz monopol jednego nadawcy? O tyle + z FOX Sports że prawdopodobnie będzie wszędzie. Już nie mówiąc o tym ze prawa dla jednej telewizji na wyłączność to kpina. Będą kupować prawa a potem mecze dawać na serwisach niedostępnych w sieciach kablowych jak to już robi NC+. Zawsze lepiej jak jest mniej praw ale więcej meczy z danej ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co spowodowała koncentracja praw w Canal+? To, ze ludzie i tak tego nie obejrzą, a cena odrywa kolejnych abonentów. Julian, a wcześniej Tellenbach chciał za TO 119 zł od łepka. I co wymiękli i idą w straty aby przetrwać .

 

Fajnie, że się zgadzasz ze zmną, że Polacy nie chcą płacić więcej :D

 

Obniżając cenę nie idą "w starty", bo jednocześnie ograniczają inwestycje w drogie transmisje, a wolą zainwestować w filmy. Co już zapowiadali ;)

 

Przychodzę zmęczony do domu chcę się zrelaksować, a na ekranie puszczają mi sport którego nie lubię, którym gardzę i z którym nie chcę mieć nic do czynienia.

 

Wolałbym żeby skupili się na kilku prawach i pokazywali je full exclusive. UEFA Champions League, UEFA Europa League, Barclays Premier League, Liga BBVA, Serie A TIM, NBA, Turkish Airlines Euroleague, EHF Champions League (Ok, Euroligę i Ligę Mistrzów w ręczną ewentualnie mogą sobie darować). Niech wywalą zbędny balast, zwiększą liczbę transmisji praw które wymieniłem i jeszcze dziś zostaje ich abonentem.

 

Obecnie zostając ich abonentem nie gwarantują mi oni niczego poza meczami które według ich widzimisię są warte obejrzenia. Kierują się tym samym czym kierują się robotnicy słonecznego Zygmunta. A na tym nie polega premium. Premium to dostęp do treści ekskluzywnych.

 

W takim razie rzuć obecną robotę, stwórz własny kanał z tymi "ekskluzywnymi prawami". Zarobisz miliony, bo będziesz sobie oglądał co będziesz chciał. Ty i kilku innych napaleńców.

 

Żaden nadawca premium nie zainwestuje w pokazywanie "full exlusive" lig zagranicznych oraz sportów niszowych, bo tego nie sprzeda w Polsce. Nawet bardziej dostępny Polsat Sport, mimo dobrej oglądalności, nie pokazuje wszystkich transmisji Plus Ligi, bo to nie jest opłacalne. Dzisiaj sukcesem Canal+ nie jest sama Ekstraklasa, ale Ekstraklasa w pakiecie z innymi prawami sportowymi filmowymi.

 

Kanał telewizyjny nie robi się dla siebie, ale dla milionów. Bo to jest biznes, a nie koncert życzeń. Chyba, że chcesz PPV. Wówczas za 40 zł będziesz mógł sobie wybierać o chcesz oglądać. ;)

 

Wolisz monopol jednego nadawcy? (...) Już nie mówiąc o tym ze prawa dla jednej telewizji na wyłączność to kpina.

 

Nie wiem gdzie ty widzisz monopol. Polsat Sport, Canal+ Sport, Orange sport, SportKlub, Eurosport. To jest monopol? Tyle sportowych kanałów, a podobno żaden z dobra ofertą. Ale FOX Sport zbawi rynek ;)

 

"Wyłączność" to nie kpina, a biznes. Prawa sportowe nie kosztują 40 zł, ale kilkadziesiąt milionów. Więc stacja musi zarobić na reklamach lub abonentach. Dlatego pewna pewność daje wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @muza. Zdecydujcie się bo nam wydaje się, że ustanawianie wyłączności na COŚ to właśnie monopol. Mylicie Panowie wasz status z polityką cen. Wy akurat dostaliście w supercenie wszystko ale wielu abonentów juz nie wie czy brać opcję filmową, sportową, razem...po podsumowaniu, rezygnuje z wszystkiego. Znam to z zachowań prowincji (powiatowe miasto i jedyny sklep nc+ bo 2. już wysiadł) . Tłoku brak.

Najgorsze co by nas spotkało to wojna na ceny i podkupywanie. Ale takie zabawy sprzed 10 lat chyba nikomu dziś w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam wydaje się, że ustanawianie wyłączności na COŚ to właśnie monopol. Mylicie Panowie wasz status z polityką cen. Wy akurat dostaliście w supercenie wszystko ale wielu abonentów juz nie wie czy brać opcję filmową, sportową, razem...po podsumowaniu, rezygnuje z wszystkiego.

 

OK. Rozumiem co piszesz. Fajnie byłoby, gdybyśmy w telewizorze mieli wszystko co chcemy i to najlepiej jak najtaniej. Ale w takiej sytuacji jaką mamy obecnie, rozdrobnienie rynku i stworzenie nowego kanału nie ułatwi wyboru. Będzie jeszcze większy mętlik.

 

A przez rozdrobnienie rynku na niższe ceny też nie ma co liczyć. Owszem. Może zapłacisz mniej za FOX Sport, jeśli będzie miał w ofercie wydarzenia, które Ciebie interesują i zaspokoją. Ale załóżmy, że będziesz fanem Ekstraklasy (np. FOX Sports), boksu (np. Polsat Sport) i ligi angolskiej/hiszpańskiej/NBA (np. Canal+) to wraz z nowym graczem zapłacisz więcej. Za trzy kanały, a nie jak do tej pory za dwa ;)

 

A po co wyłączność praw sportowych? Załóżmy, że jej nie ma...

 

Prawa do Ekstraklasy (za wielkie miliony) kupują Polsat Sport (dostępny w CP i kablówkach) i FOX Sports (dostępny - musi walczyć o wejście do platform i kablówek). Czyli wszystkie mecze możesz oglądać tu i tu. Rozumiem, że przy takim rozwiązaniu (bez wyłączności) reklamodawcy polecą do FOX Sports, a operatorzy będą tupać nóżkami by zapłacić dodatkową kasę za włączenie nowego kanału do oferty, gdy obok jest Polsat Sport, który będzie miał to samo, a dodatkowo zasięg, czyli widzów.

 

Reasumując, gdybyście tak chętni płacili na sport jak zapowiadacie na forach internetowych, to już dawno nc+ stworzyłoby kanały Canal+ liga angielska, Canal+ liga hiszpańska, Canal+ NBA. Pytanie czy za każdy chcielibyście np. płacić 20 zł miesięcznie. Ale nie wirtualnie tutaj, tylko w rzeczywistości ;)

 

Musicie tez pamiętać, że koszt praw dla stacji kodowanej jak Canal+ jest zupełnie inny niż np. dla bardziej dostępnego Polsatu Sport. Im bardziej dostepny kanał, tym droższe prawa sportowe. Tylko, że na polskim rynku się nie zawsze zwracają ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał telewizyjny nie robi się dla siebie, ale dla milionów. Bo to jest biznes, a nie koncert życzeń. Chyba, że chcesz PPV. Wówczas za 40 zł będziesz mógł sobie wybierać o chcesz oglądać.

Dla mnie byłoby to najlepsze rozwiązanie.

 

Chcę oglądać daną ligę. Płacę więc konkretną sumę pieniędzy i nie martwię się, że jakiś Canal+ czy nSport+ wywinie mi jakiś numer.

 

Coś pięknego.

 

Jeśli ktoś uważa, że suma 50-60 złotych miesięcznie za 5-6 najatrakcyjniejszych meczów w kolejce to dużo to niech zerknie na ceny biletów na stadionach w Anglii, Włoszech czy Hiszpanii (pomijając już koszty podróży itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wolisz monopol jednego nadawcy? (...) Już nie mówiąc o tym ze prawa dla jednej telewizji na wyłączność to kpina.

 

Nie wiem gdzie ty widzisz monopol. Polsat Sport, Canal+ Sport, Orange sport, SportKlub, Eurosport. To jest monopol? Tyle sportowych kanałów, a podobno żaden z dobra ofertą. Ale FOX Sport zbawi rynek ;)

 

"Wyłączność" to nie kpina, a biznes. Prawa sportowe nie kosztują 40 zł, ale kilkadziesiąt milionów. Więc stacja musi zarobić na reklamach lub abonentach. Dlatego pewna pewność daje wyłączność.

Patrzysz ogólnie na Sport ale nie zauważasz monopolu na piłkę w jednej platformie NC+ dostała prawa do Ekstraklasy i to ona miała ewentualnie sprzedać licencje komuś innemu no chore. A teraz kiedy nagle NC+ może stracić Ekstraklasę już się mówi o pakietyzacji praw. Widać kto ma fory przy prawach. Polsat monopol na siatkówkę. Już nie wspomnę o żużlu gdzie prezes totalnie się ośmieszył mówiąc że zasięg będzie większy w NC+. Promowanie Ekstraligi w Dzień Dobry TVN było dla prezesa lepsze od transmisji w otwartym Polsacie Sport News. Przecież to są ewidentne kpiny z kibiców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram tych, co uważają rozdrobnienie praw sportowych za problem. Lubię dobrą piłkę nożną i taką mam w jednym miejscu. Płace nie mało, ale mam wszystko czego oczekuję. Jestem zadowolony i mało mnie obchodzi, czy to monopol, czy nie...

Co do Foxa, to spokojnie, bez podpalania się, bo nie ma żadnych pewnych informacji.

Za dwa tygodnie przeczytamy, że Arabowie nadchodzą i co wtedy? Będzie NC+, CP, Fox, Bein Sports i Viasat Sport...

Jak żyć Pani premier, jak żyć ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem tego komentarza powyżej a co zabiorą Ci to jak będzie w FOX Sports? Jak będzie monpol to za chwile możesz bulić jeszcze więcej. Dziś 30 zł jutro 60. W kablówkach C+ kosztuje 50 zł i jak podają to promocja cena prawdziwa to podobno 80 zł - dodam ze za niepełna ofertę bo czasem są serwisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem tego komentarza powyżej a co zabiorą Ci to jak będzie w FOX Sports? Jak będzie monpol to za chwile możesz bulić jeszcze więcej. Dziś 30 zł jutro 60. W kablówkach C+ kosztuje 50 zł i jak podają to promocja cena prawdziwa to podobno 80 zł - dodam ze za niepełna ofertę bo czasem są serwisy.

 

Może nie zabiorą , ale pewnie trzeba będzie dopłacić ekstra np. 20zł za kanały Foxa ( bo nie wierzę, że znajda się w pakietach) + pakiet NC+, który wiadomo, że z czasem będzie drożał, jak wszystko na tym świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy to NC+ dla wielu tanieje bo dużo abonentów posiadają bez najmniejszych problemów całą paczkę w okolicach 50 zł.Więc to jest proste i logiczne że za jakiś czas trochę podniosą opłaty jak teraz wielu abonentom opuszczają.Nie wiem co to oznacza że tak łatwo jest wynegocjować tak niską cenę.Może to że boją się kolejnego odpływu abonentów albo może mają w planach odpuszczenie jakichś praw.Jak będzie czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgódźmy się panowie w jednym. Dywagujemy sobie, czasem śmiesznie... bo niby skad brać pewniki.

Przypomnijmy nasze "proroctwa" sprzed 20 miesięcy, oj głupio jest wielu, oj głupio. Mało kto spodziewał się takiej jazdy na ślepo.

To, że koledze @vigoo podoba się taki stan rzeczy to jeszcze nie wyznacznik drogi dla operatora. Bo operator gorączkowo szuka wyjść w obliczu sprzedaży grupy TVN...bo to sporo zmieni albo już zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muza _TV mowi z czego się cieszymy itd. Będzie drożej itd. Przynajmniej z mojej strony to nie radość,a rozmowa. Oceniam co prawdopodobne wejście FOX-a(wg Szaranowicza już weszli) może oznaczać dla rynku praw TV. Pogodziłem się z tym,że będzie już raczej gorzej,a nie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Canal+ straci Ekstraklase to muszę koniecznie obejrzeć ostatnią multiligę w sezonie i chciałbym zobaczyć minę Smokowskiego i Twarowskiego z tekstem:

"byliśmy z Państwem przez tyle lat, dziękujemy za oglądanie razem z nami Ekstraklasy, było nam niezmiernie miło, DO ZOBACZENIA PRZY INNYCH LIGACH" :)

 

Będę miał banana na twarzy, bo przynajmniej Canal+ straci balast zwany Ekstraklapą i skupi się już na maxa na innych ligach. Przy okazji zaoszczędzą miliony miliony i będą się rozwijać.

Moim zdaniem Ekstraklasa to czarny koń, płacisz za niego i moczysz się ostro. Niech przychodzi FOX, Discovery czy ktoś innych, niech umoczą kasy. I tak jej nie oglądam.

 

Ale wtedy Canal+ będzie miało potężny budżet i w końcu skupi się na innych ligach, może zrobią nawet studia przed meczami różnych lig, podsumowanie gadających głów, itd. Powalczą o inne prawa, F1, puchar angli, itd.

 

Czekam na wiadomość o kupnie praw do ekstraklasy przez innego nadawcę. Wtedy się okaże jaką oglądalnośc ma ekstraklasa i czy kibice sa tacy wierni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Ekstraklasa to czarny koń...

...bo przynajmniej Canal+ straci balast zwany Ekstraklapą.

Sam sobie przeczysz. Ekstraklasa to żaden balast dla nc+ tylko główny(obok Enea Ekstraliga) filar ich praw sportowych. Nie umniejszam tu wartości lig zagranicznych obecnych na ich sportowych stacjach jednak rodzima piłka to podstawowy atut. "Przeciętny" kibic bowiem ogląda w sumie tylko Ekstraklasę, ten bardziej oddany piłce nożnej również ligę angielską czy hiszpańską. Tych pierwszych jest więcej niż tych drugich.

O wartości marketingowej Ekstraklasy świadczy już sam fakt że nie udzielono sublicencji na mniej atrakcyjne spotkania Polsatowi Sport. NC+ mając bowiem szansę na zarobienie trochę kasy za sprzedanie sublicencji i do tego oddanie i tak mniej ważnych i ciekawych spotkań wolało zostawić wszystko dla siebie. A Polsat by mieć chociaż cząstkę Ekstraklasy wykładał wcześniej za sublicencję nie małe pieniądze. To że były to spotkania drugiego czy trzeciego wyboru nie miało większego znaczenia bo liczyło się to że mogą zaoferować widzom krajową piłkę której tak bardzo im brakuje w CP.To pokazuje że jednak Ekstraklasa to wciąż silna marka i bardzo chętnie oglądana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzisz dyskusję o wyższości margaryny nad masłem lub odwrotnie; o gustach się nie dyskutuje, ale to, że jak mówisz"przeciętny" kibic ogląda tylko Ekstraklasę, nie zabrania mi twierdzić że owa tzw. Ekstraklasa to dno i wodorosty i jej pozbycie się (utrata) przez NC+ zrobiłoby miejsce dla poważnej piłki; a "przeciętnego" kibica mam w głębokim poważaniu, bo mój abonament płacę ja a nie ów "przeciętny" kibic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz czasy gdy nSport miała LM? Potem doszła Ligą włoska.

pokazywali ja rewelacyjnie, czuło się, że to trwa, to żyje, była pełna profeska.

LM przeszła do Canal+ i to takie sobie, jest dobre ale nie aż tak jak w N.

Dlaczego? a to dlatego, że ludzie z Canal+ mają dużo lig, dla nich pozyskanie LM było takie sobie, bez echa.

 

Dlatego więc wolę by Ekstraklasę Canal+ stracił bo to zbędny balast i w końcu zajął się normalną piłką, na poziomie, by było to czuć. Bo ja LM w Canal+ nie czuje w ogóle. W nSport czułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...