Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dlaczego skrzeczącego?

taka beznadziejna jakość radia internetowego by nasi nadawcy.

 

lubię słuchać radia tematyczne RMF ON, a nie znalazłem do 100zł żadnego radia internetowego z pilotem i połączeniem do amplitunera.

Dowolny stick z androidem, plus smarfton albo ew klawiatura WiFi (bo pilot niewygodny jest) i masz "ciut" więcej niż radio internetowe. XBMC na sircku plus dostę do dwielu serwisów multimedialnych....

nbox na dodatek ogranicza dostęp do radia internetowego tylko do tego co uważa za jedynie słuszne. W zasadzie nie masz dostępu do wielu serwisów muzycznych (jedne najniższych lotów to tak kipsciutko)

masz jeszcze RaspberryPi a jak chcesz lepsza jakość (dla internetowego dziadostwa nie warto) to dodatkowa karta HiFiBerry i dla samego audio masz pełny ostę do wszystkich ofert nie tyko radia internetowego,a le tez strumieniowania, tematyczną ofertę muzyczną. Smartfon jako wygodne zdalne GUI do sterowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się słucha z głośników TV to i owszem skrzeczy..do 100 o takim urządzeniu zapomnij..jakby dobrze pokombinował nic by nie musiał kupować bo apki z radiami online na Android to dziś normalka (TuneIn chociażby) tak więc warto pomyśleć dobrze czy warto większą kasę ładować w radio w telewizorze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę w imieniu kolegi który jest zainteresowany ofertą nc+ mix. Czy mając własny dekoder można zakupić tylko kartę ? Jeśli karty są dostępne tylko z dekoderem, to jak wygląda sytuacja z doładowaniami jeśli kanały wygasną ? podobnie jak w przypadku TNK ? Czy trzeba systematycznie płacić za dany pakiet, czy też można przerwać w dowolnym okresie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz pojęcia "umowa na czas nieokreślony".

 

Zacytuję kolegę @Grabar, który to fajnie wyjaśnił (link do postu: viewtopic.php?t=33192&p=867016#p867337)

Aha, to nie jest prepaid, tylko normalna umowa. Czyli nie możesz jeden miesiąc płacić i oglądać, drugi nie płacić, a w trzecim znowu płacić i oglądać. :P W przypadku umowy na czas nieoznaczony masz miesięczny termin wypowiedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do użytkowników NC+ Mix - jeśli macie pakiet z Canal+ i HBO, to jaka jest cena? Standardowa (wg moich wyliczeń 114 zł), czy jakaś promocyjna.

 

Będę zawierał umowę i chciałbym wiedzieć na czym stoję :) Bo zawsze mogę przedłużyć dotychczasową umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Krzysiek11:)

W przypadku wariantu 12-miesięcznego, jeżeli nie przedłużysz z nimi umowy, to umowa przejdzie na czas nieoznaczony a opłata za pakiet Comfort+ wynosić będzie 59 zł/mieś + 15 zł/mieś za pakiet Multi+(wg regulaminu promocji "„Comfort+29 – dekoder własny 12m").

W przypadku umowy na czas nieokreślony, opłata 39 zł/mieś pozostaje cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można oczywiście złożyć wypowiedzenie i wtedy dyskutujemy co i za ile. Warunek - nie przespać terminu.

 

Czas oznaczony jest ryzykowny z innego powodu - te dekodery mają swoje lata i mogą się zwyczajnie zepsuć. Jeśli stanie się to po gwarancji to jesteś umoczony z odpłatną naprawą za którą prawie na pewno zapłacisz więcej niż za nowy dekoder z darmowym miesiącem.

 

Comfort+ na czas nieoznaczony miał Multi+ tylko na pół roku o ile dobrze pamiętam. Potem dopłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla wszystkich którzy zastanawiają się nad NC+ Mix dobra rada

Podpiszcie sobie umowę na Universe+ za 49, a później korzystajcie z promocji oferowanych abonentom.

 

Przykład. Gdybym wybrał standardową ofertę pakiety z 6* Canal+ i HBO, to przy podpisaniu umowy płaciłbym 114 złotych (89+25 za HBO)

 

Teraz, dzwoniąc do BOA mogę sobie dobrać Canal+, Canal+ Film i Film2 za 20 zł (cena standardowa, bez lojalki) oraz promocyjnie pakiet 3*HBO + 2* Cinemax za 19,99 (lolajka na 6 mies.).

 

Zatem za 89,99 miałbym Universe+ 3*Canal+ + 3*HBO + 2*Cinemax.

 

Jeśli umowa jest na czas nieokreślony (ja mam na 12m.), to +10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później tzn kiedy? ile dni po podpisaniu umowy czekałeś by skorzystać z promocji? ja chciałbym mieć wszystkie canale, hbo i cinemaxy na czas nieokreślony - jak to najkorzystniej załatwić? brać full pakiet plus dodatki od razu czy kombinować?

 

Umowa została podpisana 30 lipca (biegnie więc od 1 sierpnia). Zatem minęło niewiele.

Dziś zadzwoniłem z pytaniem o promocje. Głównie zależało mi na HBO (Czysta krew i Pozostawieni) oraz Cinemaxie (The Knick).

 

Rano (gdy dzwoniłem w innej sprawie) konsultant mówił mi o:

opcji Canal+ Film (C+, C+F, C+F2) za 20 zł / czas nieokreślony

opcji 3xHBO za 20 zł / czas nieokreślony

opcji 3xHBO za 19,90 / 6 mies. licząc od 1 września, do końca lutego.

 

Wtedy się nie zdecydowałem, ale zadzwoniłem po paru godzinach i przeliczeniu że to dość atrakcyjna oferta.

Wówczas konsultantka nie widziała problemu z opcją HBO+Cinemax, ale pojawił się problem z Canal+ Film.

Nie chciała mi jej włączyć jako opcji dodatkowej, sugerując umowę na 15m. za 69 zł.

Postawiłem się i powiedziałem, że rano oferowano mi to bez zobowiązania i przedłużania umowy i chcę pozostać przy pakiecie Universe, ale mieć elastyczne opcje (bo mam własny sprzęt i może w każdej chwili ulec awarii etc). Powiedziałem, że albo zostanę przy opcji za 49 zł, albo biorę Canal+ HBO + Cinemax. Niech wybiera :) I nagle znalazła się oferta 3xCanal+ za 20 zł.

 

Jest tylko jedno ale - świeci mi wszystko z wyjątkiem Canal+ głównego, ale jak dzwoniłem ponownie, dostałem info, że ta opcja przewiduje Canal+, więc nie powinienem mieć problemu. Uprawnienia ponownie przesłano, ale wciąż nie mam C+

 

Z tego, co widzę, oferta z modułem CI+ jest na systemie dawnej Cyfry+, a konsultanci mają większe pole do popisu w oferowaniu opcji dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...