Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że reklamacja zostanie uznana, bo trzy razy pytałem czy w skład pakietu wchodzą Canal+, Canal+ Film i Canal+ Film2 i tyle samo było odpowiedzi twierdzących.

 

20 złotych za trzy filmowe programy Canal+ na czas nieokreślony to - moim zdaniem - nie jest wygórowana cena. Ale zgodzę się z tobą, że największą zaletą takiego pakietu jest sam Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co cie konkretnie interesuje. Kupujesz modul. Przez miesiac ogladasz za darmo. Potem wybierasz oferte (najlepiej universe za 49/12m lub 59/nieokreslony.

Mozesz dobrac Dodatkowe kanaly, ale to lepiej zrobic pare dni pozniej, jak juz jestes abonentem. Bo sa ciekawsze promocje (patrz moj podpis).

 

w ofercie przy podpisywaniu za 89 masz pakiet 6xC+.

Ja mam w tej cenie 3xC+, HBO i Cinemax.

 

Jaka wybrac umowe? Musisz pamietac ze to twoj sprzet z gwarancja na 24m. Po tym okresie lepiej na czas nieokreslony brac. Ale wczesniej chyba lepiej placic mniej :)

 

I jeszcze jedno zasadnicze pytanie: czy telewizor posiada tuner satelitarny DVB-S2, bo wejście na moduł wcale nie oznacza, że zadziała NC+ :) Są też np. moduły dla UPC, które zadziałają z telewizorem z tunerem DVB-C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli weźmiesz za 59 zł, to cena jest stała na zawsze, a umowę w każdej chwili możesz rozwiązać.

 

Jeśli weźmiesz za 49 zł, to po 12 miesiącach musisz wziąć nową promocję, bo inaczej cena wzrasta do 79 zł.

Drugie wyjście - rozwiązujesz umowę, a następnie dzwonisz i podpisujesz nową umowę, na tym samym sprzęcie oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest piękne jak ci się zepsuje w co wątpię nc+ umyje ręce albo zaoferuje bardzo tania naprawę pewnie taniej będzie drugi modół kupić

A dlaczego będziesz miał problem sprzedać moduł? jak wiesz jedynym operatorem w Polsce używającym Conaxa jest nc+ ale nie tylko używa ona Conaxa ale i Nagry co jest niestety kosztowne a nc+ nie jest w tak dobrej sytuacji finansowej żeby móc sobie na to pozwolić wiec musi w końcu wybrać któryś system rok temu wszyscy byli przekonani że nc+ wybierze Conaxa nc+ ani nie potwierdzało ani nie zaprzeczało wiedzieli coś co zostało ogłoszone na wiosnę tego roku Kudelski kupił Conax oczywiście standartowa formułka o rozwoju itd ale bajerować to nc+ może anie ją będą minęło parę miesięcy i jakie ruchy nc+ rezygnacja z mydelniczek nie kupują ich więcej ktoś napisał że nie płacili to ADB w końcu wstrzymała dostawy nie wiem jaka jest prawda ale pewne jest że bezboleśnie ich na nagre przeprogramować się nie da żeby zainstalować enigme trzeba zmieniać procesor i pamięć pewnie tak samo trzeba by było postąpić żeby włożyć nagre czyli za drogo dla nc+ za to wprowadzili sagecomy z nagrą nie wiem co planują i kiedy to zrobią ale na pewno wymiana kart z conaxu na nagre jest już blisko a niestety z modułem nic się zrobić nie da dlatego pewnie sprzedają te moduły żeby nie mieć za dużo strat a nie ma ich w abonamencie tak samo postępują ze starymi dekoderami po co płacić za utylizacje jak można sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mi się zmienić cam i umowę z polsatu na nc+ - efekt jest taki, że nc+ nie działa, tzn na większości kanałów wyskakuje "brak dostępu - błąd 6" - niektóre kanały działają - po 50 (!) min oczekiwania dodzwoniłem się na infolinię i tam facet po 40 min rozmowy stwierdził, że moduł albo nie współpracuje z moim telewizorem (Samsung UE32F6510) albo jest zepsuty i trzeba go wymienić. Ktoś ma jakiś pomysł co można z tym zrobić?

 

W najgorszym razie stracę 220 zł za moduł i chyba jeden rachunek za usługę, bo podpisałem na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest błąd braku uprawnień, bo niektóre kanały (w tym HBO i jeden z Cinemaxów) działają - moduł kupiłem u autoryzowanego sprzedawcy (Telcom w Krakowie). Ja mam podpisaną umowę na full pakiet plus HBO I Cinemax więc nie jestem prepaidowcem i z tej płatnej infolinii odesłano mnie na obsługę klientów abonamentowych (z instrukcji instalacji wynika, że błąd uprawnień wyskakuje z numerem 4 i 5)

 

EDIT: okazuje się, że działają wszystkie (6) Canale i wszystkie HBO, nie działa reszta czyli możliwy problem z uprawnieniami. Na dodatek nie wiem jak się zalogować do ICA, bo nie mam hasła literowego na umowie, a założyć konta nie ma jak (wywala błąd w systemie cyfry plus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia na poszczególne opcje pakietu są nadawane niezależnie i w różnych odstępach czasu, potrzeba trochę cierpliwości, bez paniki, bywa tak, że najpierw uruchamia się pakiet podstawowy a póżniej opcje premium, albo odwrotnie, najpierw świecą opcje premium (np. HBO) a kilka godzin później pakiet podstawowy.

 

Jak będziesz latał po kanałach to nic z tego nie bedzie, zostaw na kilka godzin (bez przełączania kanałów) na TVP1 lub MGM HD i będzie po kłopocie (50 min to trochę za krótko) , błąd nr 6 to właśnie brak uprawnien na wybraną opcję (aktywowałem ponad setkę mixów) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście rację - tymczasem się udało, po jakichś 40 min na TVP1 HD programy wskoczyły, całe szczęście, że mam jeszcze listę z Polsatu to dodałem tylko te z NC, ale i tak musiałem je wyszukać. Mam jeszcze problem z założeniem konta na ICA, ale podobno to kwestia wprowadzenia umowy w system i na razie muszę poczekać (takie informacje mam z infolinii).

 

Pierwsze wrażenia: moduł cam NC (nawet nie napisano producenta, bo w całości jest brandowany) autoryzuje się dużo szybciej niż polsatowski. Szybciej też zmienia kanały i je wyświetla. Ogólnie jest mniej mulisty. Co do jakość kanałów to na oko są lepsze (zwłaszcza NSport) ale nie wiem jak to sprawdzić w liczbach. Teraz pozostaje tylko zapłakać przy fakturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...