Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz możliwe że to było jej celowe działanie, że tak ich na szkoleniach uczą i za to jakieś premie tam mają. wiesz napewno ją z[beep]ie jutro i napewno jej na psychę siądę... ale podejrzewam że oprócz odrobiny satysfakcji niewiele mi to da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Czy po miesiącu korzystania z MIXa da radę zamówić opcje dodatkowe Filmbox Cinemax i History oraz np. kanały dla dorosłych. Pytam z czystej ciekawości bo na stronie NC+ można dołączyć tylko HBO jako opcję za 25 zł do pakietu za 89 (Canal+ Platinum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

mam pytanie posiadam kartę N na Kartę HD , na którą podpisałem później umowę w ofercie Świat HD (jak jeszcze była N-ka :) .

Proszę o wiadomość czy jest możliwość "powrotu" do oferty N na Kartę i używać karty jako N na Kartę i doładowania karty bez umowy na kartę ?

 

Proszę o odpowiedź , pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie chyba mam problem, tzn:

Skończył mi się pierwszy startowy miesiąc i po godz. 18 wypełniłem formularz z umową NC+ Mix, wszystko ok, pojawiła się informacja, że podeślą na maila potwierdzenie umowy, tylko, że jest już prawie pierwsza w nocy, na skrzynce mailowej pusto, a kanały jak nie świecą tak nie świecą. Czy mam już się martwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc o tym, że potwierdziłeś takie coś (zakładam milcząco, ze przeczytałeś co potwierdzasz, jak nie, tym gorzej dla ciebie):

 

Wyrażam zgodę na aktywowanie zamówionych przeze mnie usług w ramach niniejszej Umowy w terminie do 24 godzin od daty zawarcia Umowy i przyjmuję do wiadomości, iż w związku z tym nie przysługuje mi prawo do odstąpienia od Umowy w terminie 10 dni od dnia zawarcia Umowy

 

Czyli mają dobę na uruchmienie sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Czy po okresie darmowym oprócz kanałów FTA dostępne będzie radio+?

 

Radio droga satelitarna to tylko dla posiadaczy kart Nagra MA. Nie dla Conaxu.

Po co tobie dla słuchania skrzeczącego "radia" interentowego sprzęt NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tobie dla słuchania skrzeczącego "radia" interentowego sprzęt NC+?

Dlaczego skrzeczącego? nbox 5800s mam w cenie abonamentu za 1 m-c. A

lubię słuchać radia tematyczne RMF ON, a nie znalazłem do 100zł żadnego radia internetowego z pilotem i połączeniem do amplitunera.

 

No to radio+ internetowe będzie po zakończeniu 1 miesiąca darmowego?

Słyszałem coś o myku przełączenia na kanały na kartę z abonamentu przed wyłączeniem uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...