Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Podłącz jeszcze raz hdmi, Na pilocie od dekodera wciśnij kolejno po sobie (szybko) * i 3 a potem jeszcze raz * i 7 (jeśli nie masz na pilocie * to wciśnij "menu" zamiast *) :D Powinien pojawić się dźwięk po hdmi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Skoro nie są majowe to na pewno do 10 czerwca nie poogląda i nie ma co "testować". Może spróbuj się sam zastosować do swojej rady :-)

 

1. A wpraktyce wygłąda to też tak że można jeszcze załapać sie na kolejny okres uprawnień.

Powiedzmy że tak do 15 - 17 kwietnia masz zapłacić. Niektóre opcje płatności długo "idą na konto docelowe" plus zwłka z zaksiegowanie wpłat w NC+.

W pierwsze dni majowe jesszcze mogą zejśc kolejne uprawnienia (bo nie będzie jeszcze słanej informacji o zmianie szczegołowych danych wskazujaćy do jakich kanałów mamy dostęp).

 

2. Na kartę spadają EEM'y róznych klas - global, sharem unique. Te ostanie będą dotyczyćaktwacji, dezaktywacji karty i zmian w pakietach. Aby nie zpachać pasma EMM'ami słanymi do każdej karty indywidualnie inne dane są słane innymi EMM'ami - global oraz dla większości systemów kodowania też shared (grupa kart).

 

3. Nie robiłem aż tak szczegołowym analiz (bo niema potrzeby), ale noy orkes uprawnień to wymina da w rekordzie uprawnień dla proviera i klasy. Zaś ubicie to wymiana danych klasy. Rekord ten jużpo zostaje na karcie. Tak samo najczęściej jest pozmiana opcji pakietowych. Czyli odpowiedni bloker gdzie możemy wskazywać EMM'y jakie mamy przepuścic (np. selekcja po nanach, długości itd...) i hulaj dusza. A wtedy to potecnjalnie jest szansa na jeszcze dluższe oglądanie.

 

 

Zabawa w przedłużenie miała się świetnie m.in. na kartach NagraMA przy zejściu z abonamentem w dół. Niestety za dużo klepano ozorem i dwa rożne EMMy połączono w jeden ... Blokowano konkretny EMM z informacją i dezaktywacji części pakietu, zaś zostawiano ten któy przepisywał kartę do inne grupy. Oczywiscie podstawowe EMM'y globalne podbijające datę na kojleny miesiąc też należało przepuścić

 

Trzeba tylko podpytać osame EMM'y jak je zidentyfikować.

 

korzystajć z podobnych sztuczek majać kiedyś pre-paida Canal+ (nie mylić z tym pre-paidem natematyczne kanały C+ nazywanym Cyfra+ na kartę), zdecydowanie dłużej miałem dostęp do oferty po oficjalnym wygaśnięciu karty (ponad dwa miesiące....). Tylko umiejętne korzxystanie z blokera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A wpraktyce wygłąda to też tak że można jeszcze załapać sie na kolejny okres uprawnień.

Widzę że kolega "idzie w zaparte" żeby rozmydlić sprawę i nie przyznać się do błędu. Otóż nie, nie można. I nie ma co zaciemniać sprawy w dodatku obrażając innych, którzy piszą jak jest. Zastosuj kolego swoje sztuczki-kruczki sam, aktywuj teraz w marcu kartę nc+ mix i "wytestuj" swoje oglądanie do 10 czerwca. Jak Ci się uda to wtedy możesz przedstawić co i jak zrobiłeś żeby tego dokonać - z pewnością będziemy wdzięczni - a do tego czasu ładnie Cię proszę żebyś mnie nie obrażał, nie wprowadzał innych w błąd i nie wciskał nam tutaj poematów z kulejącą ortografią z których nic nie idzie wyrozumieć...

Trzeba tylko podpytać osame

Ano, ten to by wiedział :D zdaje się jednak, że amerykańce go w końcu dopadli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Aktywowałem NC+ Mix 3 stycznia online, nie przyszła umowa na maila więc na czacie NC+ dowiedziałem się, że formularz przepadł i telefonicznie mi aktywują MIX-a. I tak zrobiłem. A dziś niespodzianka. Dostałem takiego maila:

Dziękujemy. Twoje zamówienie zostało przyjęte!

Zamówienie: mixcomfortplus12

Dostawa

Przesyłkę otrzymasz w ciągu 48 godzin roboczych. Kurier dostarcza paczki w godzinach 9-17 w dni robocze.

Podpisanie umowy z NC+

Podpisanie umowy następuje podczas odbioru przesyłki. Do podpisania umowy wymagany jest ten sam dokument, który został użyty przy wypełnianiu formularza.

Inne

Ze względów logistycznych przy zamówieniu anteny może być ona dostarczona oddzielną przesyłką.

Pozdrawiamy!

 

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie. Nie odpowiadaj na nią.

I co teraz robić ? Miał ktoś takiego maila ?

 

EDIT: Napisałem im e-maila kontaktowego. Odpowiedź błyskawiczna:

Przepraszamy - błędna wiadomość

Przepraszamy, w wyniku błędu w naszym systemie otrzymali Państwo wiadomość o przyjęciu zamówienia. Jeżeli Państwo niczego nie zamawiali nic nie zostanie wysłane.

Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby podobny błąd nie miał już miejsca.

Pozdrawiamy!

Czyli jednak dalej zamieszanie z wnioskami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz jeszcze raz hdmi, Na pilocie od dekodera wciśnij kolejno po sobie (szybko) * i 3 a potem jeszcze raz * i 7 (jeśli nie masz na pilocie * to wciśnij "menu" zamiast *) :D Powinien pojawić się dźwięk po hdmi :-)

wielkie dzieki za podpowiedz jednak nic z tego. Dekoder jest niesprawny. Jestem jedna z tych ktore sie nabraly na zlom zwany mixem....a ostrzegano mnie chocby na tym forum....Teraz pozostalo mi juz tylko podpisanie cyrografu albo Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To normalne trzeba zadzwonić i liczyć na szczęście, widać mają problemy z bazą danych dekoderów.

 

Problem jest z [beep]sko napisaną stroną www. Podczas aktywacji przez www są gubione niektóre parametry.

System rozliczeń abo nie dostaje prawidłowych danych (często domyślne z pełnym zignorowaniem wyboru) z tego co wykonał abonent na ich durnej stronie www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie czy używacie jednocześnie ofertę NC+z modułem camhd i ofertę Polsat ? Jeżeli tak to proszę napisać czy jest zauważalna różnica w jakości wyświetlanego obrazu oczywiście z tych samych kanałów . Zastanawiam się czy warto zakupić moduł nc+ , czy przedłużać umowę z Polsatem , a może jedno i drugie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
[ Otóż nie, nie można. I nie ma co zaciemniać sprawy w dodatku obrażając innych, którzy piszą jak jest. Zastosuj kolego swoje sztuczki-kruczki sam, aktywuj teraz w marcu kartę nc+ mix i "wytestuj" swoje oglądanie do 10 czerwca....

Ze swoją kartą nie muszę eksperymentować. Od 01 marca 2014r roku idą same EMM-y klasy shared (restart tunera wieczorem... on działa non-stop - sporadycznie restartowany). Tylko te przedłużają mi datę obowiązywania rekordów uprawnień.

Ubicie zmiana opcji (a nie przewiduję) byłyby słane na unikalny numer karty.

 

Specjalnie zainstaluję sobie loggera i pozbieram sobie EMM'y systemu conax. Ciekaw jestem ile rodzai EMM'ów jest słanych....

 

Niestety ale ew, dokładny opis jakie EMM co zawiera i jak je wybiórczo wysyłać do karty tu przedstawione naruszyłyby regulamin forum, Ale wylistowanie różnych typów EMM'ów (PID, klasa, długość, kod instrukcji z parametrami) nie było naruszeniem prawa i regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolego, ale Twoje teorie są błędne. Zmiana pakietu ( dezaktywacja ) również leci poprzez EMM shared. Po darmowym miesiącu karta dalej dostaje uprawnienia (domyślam się że odblokowują one nBoxa do odbioru FTA, bo płatne kanały na tych uprawnieniach nie działają) - wszystko to po shared. I na tym zakończmy snucie teorii o 3 miesiącach oglądania na jednej karcie. Kolega @sonik79 ma 100% racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do EMM to na nowo aktywowaną kartę idą EMM Shared i EMM Global, żeby zmienić ustawienia uprawnień ze starych kart NC+.

 

Co do oglądania 3 miesiąca (2+1 lub 1+2), to na wszelki wypadek mówimy o tym :) Jak kogoś to interesuje to i tak się dowie. Ale darmowy miesiąc zawsze jest jakimś standardem w nc+ więc chyba nie ma wielkiej atrakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i nie mogę znalezć odpowiedzi , a mianowicie czy zakupując moduł nc+ w opcji umowy na 12 m-cy , mogę dokupić tylko sport+ bez dodatku extra+. Istnieje możliwość dokupienia do modułu opcji Multi Room ?

Raczej samego sportu nie dokupisz bo tam jest stara pakietyzacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupic ADB5800 - NBOX już z wgranym Linux´em - E2 i kartą NC Mix z zestawu. Wtedy w takim dekoderze z E2 działa karta TNK SD oraz Smart HD. Tylko od pewnego sprzedawcy.

Możesz podłączyc dysk na usb lub sata. Oczywiscie też oglądac kanały FTA. Własna lista i inne ciekawe dodatki. Wymienione kondensatory z ktorymi są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...